Zara karta podarunkowa

Zara to jedna z najchętniej odwiedzanych sieciówek odzieżowych, która oferuje swoim klientom ubrania damskie i męskie, zachwycające dobrą jakością i ciekawym stylem. Popularność tego sklepu sprawiła, że ma on swoje salony w wielu miastach, a dzięki temu mnóstwo osób może skorzystać z oferty i kupić sobie ciekawą kreację. Marka Zara przygotowała także coś dla każdego, kto nie ma pomysłu na prezent dla bliskiej osoby. Jak nabyć kartę podarunkową Zara?

Zara karta podarunkowa – jak działa?

Fizyczna karta podarunkowa Zara ważna jest do daty, która została podana na samej karcie lub dowodzie zakupu. Nie można jej wykorzystać w przypadku zakupów online, a jedynie w punktach stacjonarnych.

Karty można używać dowolną ilość razy, w obrębie określonego czasu ważności i tak długo, aż nie zużyjemy pełnego jej salda. Jeżeli wartość zakupów przekroczy środki, dostępne na karcie upominkowej, różnicę można dopłacić gotówką lub przy pomocy innego środka płatniczego, obsługiwanego przez sklep, w którym dokonujemy zakupu.

Karty upominkowe Zara dostępne są w nominałach 100, 250 i 400 złotych.

Zara karta podarunkowa online

Istnieje również coś takiego, jak wirtualna karta podarunkowa Zara. Możemy ją zamówić przez internet i jest wysyłana drogą elektroniczną. Nie potrzebujemy wtedy fizycznej karty, wystarczy, że pokażemy ją na ekranie telefonu w dowolnym sklepie Zara Home w Polsce.

Tego typu kartę wykorzystać możemy także, robiąc zakupy na oficjalnej stronie sklepu. Karta podarunkowa Zara online jest ważna przez 10 lat, licząc od daty wysłania jej do odbiorcy. Nominał karty upominkowej można dobrać o wartości od 100 złotych do 2000 złotych.

Zara karta podarunkowa – jak sprawdzić saldo?

Saldo karty podarunkowej można sprawdzić na stronie Zara w sekcji: Karta podarunkowa > Stan konta lub też bezpośrednio w stacjonarnych sklepach Zara w całej Polsce. W tym drugim przypadku wystarczy poprosić o pomoc sprzedawcę, podając dane karty, a obsługa sklepu poda nam informacje, dotyczące tego, jaka kwota pozostała na karcie.

Zara karta podarunkowa – gdzie kupić?

Chcąc zakupić kartę upominkową Zara, można to zrobić w punkcie marki. Wystarczy więc odwiedzić najbliższy sklep odzieżowy Zara i poprosić o kartę upominkową. Zarówno fizyczne, jak i wirtualne karty podarunkowe

Zara znajdziemy także w sprzedaży internetowej na stronie firmy. Poszukując ciekawego prezentu dla bliskiej osoby, można poszukać karty Zara na portalach, oferujących podobne produkty także innych marek, np. na stronie gieldakart.pl.

Zara karta podarunkowa – jak użyć?

Zanim będziemy mogli skorzystać z karty podarunkowej Zara, konieczna będzie jej aktywacja na stronie internetowej. Jeżeli nie wiemy, jak to zrobić, możemy udać się do najbliższego sklepu Zara i poprosić o pomoc obsługę.

Po skutecznej aktywacji karta fizyczna może być wykorzystywana we wszystkich sklepach stacjonarnych Zara w Polsce, natomiast kartę podarunkową Zara online można wykorzystać także podczas zakupów przez internet.

Karta podarunkowa Zara – jak długo jest ważna?

Karta podarunkowa Zara wirtualna jest ważna we wszystkich sklepach stacjonarnych w Polsce oraz na głównej stronie internetowej marki przez dziesięć następnych lat od daty zakupu.

Należy pamiętać, że jakakolwiek pozostająca na karcie kwota nie podlega zwrotowi, warto więc wykorzystać pełne saldo na zakupy w sklepie.

Czy można zwrócić kwartę podarunkową Zara?

Termin zwrotu karty jest taki sam, jak w przypadku każdego innego artykułu, zakupionego w sklepie Zara, jednak tylko w przypadku, gdy karta nie została użyta. Zwrot pieniędzy za kartę zostanie dokonany taką samą metodą płatności, jaka została użyta podczas dokonywania zamówienia.

Karta podarunkowa Zara – czy warto?

Zakup karty podarunkowej Zara to ciekawa opcja na prezent dla bliskiej osoby. Sklepy marki są bardzo popularne, a ich oferta szeroka. Możliwość zasilenia karty w różnych nominałach oraz jej długa aktywność sprawiają, że jest to coś, co warto mieć pod ręką, gdy potrzebujemy ciekawej kreacji na już.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *