Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Zalando karta podarunkowa

Posted by

zalando karta podarunkowa

Od kilku dobrych lat w różnego rodzaju sklepach możemy kupić karty podarunkowe, dzięki którym osoba obdarowana może udać się do sklepu i kupić sobie to, co chce. Jest to bardzo wygodne, szczególnie w przypadku, kiedy nie wiemy co kupić tej osobie ale wiemy, że lubi konkretny sklep i z pewnością coś sama sobie wybierze. Zalando karta podarunkowa to właśnie taki produkt, dzięki któremu każdy obdarowany będzie mógł sobie sam wybrać prezent.

Karta podarunkowa Zalando – jak działa?

Zasada działania jest bardzo prosta. W trakcie zakupu generowany jest kod, na którym zapisane są środki pieniężne, które wcześniej przelejemy kupując kartę podarunkową. Od momentu zakończenia transakcji, karta będzie gotowa do użytku z taką kwotą, na którą zdecydowaliśmy się podczas zakupu.

Najpowszechniejsza jest obecnie karta podarunkowa o wartości 200zł, jednak można znaleźć również inne nominały. System kart podarunkowych jest stale ulepszany, dlatego można liczyć na nowości, takie jak dodanie własnego zdjęcia na kartę upominkową, karty fizyczne lub karty online.

Można również przepisać sam kod i dać go komuś w takiej formie, jakiej chcemy.

Karta podarunkowa Zalando – gdzie kupić?

Kartę podarunkową Zalando można nabyć właśnie w tym sklepie Internetowym, gdzie wszelkie formalności załatwia się od ręki. Ilość środków można dobrać w taki sposób, by spełniały nasze oczekiwania. Ponadto można dodać życzenia od siebie, napisać to co chcemy lub nie pisać nic.

Jeśli chcemy dać komuś kartę podarunkową w formie fizycznej, to można zrobić dwie rzeczy. Po pierwsze wydrukować załącznik w mailu, który zostaje wysłany zaraz po nabyciu lub kupić fizyczną wersję karty podarunkowej, gdyż takie też są dostępne.

Czytaj również  Kociołek Panoramixa

Zalando bon podarunkowy jest dostępny w różnych nominałach: 150zł, 200zł, 250zł. Jeśli natomiast chcemy podarować większą kwotę, to zawsze można kupić kilka kart podarunkowych.

Karta podarunkowa Zalando co można kupić?

Oczywiście karta podarunkowa Zalando jest do wykorzystania właśnie w tym sklepie, co warto pamiętać, gdyż tylko tam kod jest aktywny i są przypisane do niego konkretne środki.

W Zalando za pomocą karty podarunkowej można natomiast kupić to, co jest dostępne w asortymencie sklepu, a jak wiadomo Zalando posiada naprawdę ogromny asortyment z ubraniami i akcesoriami różnego rodzaju firm.

Dlatego też jeśli zdecydujemy się kupić rzeczy, które przekraczają środki na karcie, to zawsze można wybrać dwie metody płatności. Wówczas karta podarunkowa odejmie kwotę do zapłaty o tyle, ile środków jest na niej zawarte. Czyli kupując produkt za 300zł, a mając na karcie podarunkowej kwotę 250zł, wystarczy że dopłacimy te 50 brakujących złotych.

Karta podarunkowa Zalando – doskonały prezent

Już od kilku dobrych lat karty podarunkowe utwierdzają nas w przekonaniu, że jest to bardzo dobry pomysł na prezent, kiedy nie możemy się zdecydować, co kupić tej osobie. Coraz więcej sklepów decyduje się na wprowadzanie kart upominkowych, co tylko utrwala przekonanie, że jest to świetne rozwiązanie.

Jeśli więc nie wiesz, co można kupić konkretnej osobie z jakiejś okazji, a wiesz że lubi odzież, obuwie lub akcesoria, to z pewnością zakup karty podarunkowej Zalando będzie świetnym pomysłem, a jak dobrze wiadomo – ubrania każdemu się przydadzą niezależnie od wieku oraz gustu, gdyż asortyment sklepu jest naprawdę pokaźnej ilości.

Jeśli ważne jest, żeby karta była w formie fizycznej, można śmiało skorzystać z wydrukowania jej na własną rękę, przepisania kodu lub kupienia pudełka upominkowego Zalando.

Czytaj również  Inpost wydana do doręczenia – co to znaczy i ile czasu do doręczenia?

Zalando karta podarunkowa jest więc rozwiązaniem, które pozwoli na dobry i przemyślany prezent, gdyż kto lepiej wybierze, jak nie sama osoba zainteresowana? Warto więc wiedzieć, że istnieje taka możliwość, która ułatwi proces szukania prezentu i pozwoli, by osoba obdarowana rzeczywiście była ucieszona.

Zalando bon podarunkowy jest więc czymś, dzięki czemu zamiast dać zwyczajnie pieniądze, dajemy środki, które można przeznaczyć na produkt w sklepie Zalando. Nie jest to więc pójście na łatwiznę, a przemyślane działanie, które zaowocuje świetnym produktem wybranym przez samą osobę obdarowaną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *