Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Żabka aplikacja żappka

Posted by

aplikacja żabka żappka

Żabka to najpopularniejsza i największa sieć sklepów w naszym kraju. Od 1998 roku cieszy swoich kupujących szeroką gamą produktów. Jej główną ideą jest bliskość i dostępność w każdym miejscu w Polsce. W sklepach Żabka bez trudu znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze artykuły – zarówno spożywcze, jak i niezbędne detergenty oraz środki higieniczne i pielęgnacyjne dla Ciebie i całej rodziny. Jesteś głodny? Spragniony?

Żabka proponuje pyszną kawę i smaczne przekąski dla swoich Klientów. Co więcej, w wielu punktach masz możliwość opłacania rachunków, doładowania telefonu, a nawet odebrania przesyłki pocztowej. Sklepy Żabka proponują bardzo szeroki zakres usług zyskując coraz większe zaufanie swoich odbiorców. Wychodząc naprzeciw konsumentom od dłuższego czasu proponuje dogodne dla nich rozwiązania. Aplikacja żappka to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą korzystać z licznych promocji oferowanych przez sklep. Polecamy również takie aplikacje Selgros czy aplikację Lidl.

Co daje aplikacja Żabki?

Aplikacja żąppka przyciąga całe rzesze Klientów. Dlaczego? Użytkownicy tego programu nie tylko mogą korzystać z proponowanych przez Żabkę promocji, ale również cieszyć się z nagród, które ona proponuje. Na czym polega aplikacja żappka?

Każdy użytkownik podczas zakupów zbiera punkty, czyli tzw. żappsy. Każda złotówka to cztery żappsy. Już w momencie instalowania, każdy nowy miłośnik Żabki otrzymuje prezent – 150 punktów lojalnościowych.

To wstęp do pięknej żabkowej przygody z mnóstwem niepowtarzalnych promocji. Im częściej robisz zakupy z aplikacją żappka, tym więcej punktów zdobywasz, dzięki czemu szybko możesz cieszyć się oferowanymi nagrodami. Twoje zakupy kosztować Cię będą znacznie mniej, niż konsumentów, którzy nie mają zainstalowanego programu lojalnościowego.

  • spersonalizowane promocje
  • specjalne punkty (żappsy), za które uzyskuje się nagrody
  • produkty w niższych cenach
  • możliwość zamawiania przesyłek do żabki
  • możliwość płacenia z wykorzystaniem aplikacji
Czytaj również  Jak zrobić screena na laptopie?

Kolejnym atutem zainstalowania aplikacji jest możliwość otrzymanie specjalnych zniżek. Wyjątkowe oferty co chwilę się zmieniają, a Ty szybko możesz dowiedzieć się, co w danym momencie jest zaproponowane.

Wszystkie bowiem informacje o rabatach i promocjach są dostępne w każdej chwili. Jedno spojrzenie w telefon i już wiesz, co możesz upolować w ulubionym sklepie w najkorzystniejszej cenie. Co ważne, oferty, które dostajesz są dostosowane do Twoich potrzeb.

Dzięki spersonalizowanym rabatom na artykuły możesz być spokojny, że z pewnością znajdziesz promocje idealne dla siebie. Jeszcze jedną wążną korzyścią z posiadania aplikacji żappka jest możliwość podejrzenia mapy sklepów oraz godzin ich otwarcia – zarówno tych w Twojej okolicy, jak i w miejscach, do których wybierasz się na wakacyjny urlop.

Jak pobrać i zainstalować aplikację Żappka?

Żappka jest aplikacją mobilną, którą z łatwością pobrać możesz na swój telefon komórkowy. Co ważne, to program całkowicie bezpłatny i zainstalujesz go zarówno na smartfonie z oprogramowaniem Android, jak i IOS. Jedyny wymóg – musisz posiadać konto w AppStore, albo Microsoft.

Po wpisaniu w mobilnym sklepie nazwy aplikacji, pobierasz ją i instalujesz na swoim urządzeniu. Od tej chwili możesz w każdej chwili logować się do aplikacji żappka. Wystarczy, że podasz login i hasło i za chwilę możesz cieszyć się z dostępnych promocji i rabatów dostosowanych specjalnie dla Ciebie.

  1. Wejdź w sklep Google Play na telefonie
  2. Wpisz w wyszukiwarkę „żappka”
  3. Kliknij zielony przycisk pobierz
  4. Po instalacji aplikacji zarejestruj swoje konto
  5. Korzystaj z aplikacji żappka

Jak zdobywać punkty i odbierać nagrody?

Jak to działa? Płacąc za swoje zakupy, uruchamiasz program i pokazujesz unikatowy kod kreskowy pracownikowi sklepu. On szybko sczytuje go i promocja już jest na Twoim koncie. Nie musisz obawiać się, że nie poradzisz sobie z obsługą aplikacji żappka. To bardzo intuicyjny, prosty program i z pewnością sprostasz zadaniu.

Aplikacja Żappka – czy warto?

Jeśli robisz zakupy w Żabce – doskonałym pomysłem jest założenie specjalnej aplikacji żappka. Każda złotówka zamienia się na punkty lojalnościowe, czyli zielone żappsy., które łatwo wymieniasz na atrakcyjne nagrody i promocje.

Nieskomplikowany w obsłudze program wprawi w dobry nastrój każdego Klienta sieci Żabka. Nieważne, czy idziesz po codzienne zakupy, czy masz ochotę na ciepłą kawę, czy pyszną przekąskę – aplikacja żappka na pewno podpowie Ci dobre rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *