Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Woda Zuber gdzie kupić

Posted by

woda zuber gdzie kupic

Woda Zuber ma właściwości lecznicze, dlatego można ją kupić w aptekach, wydobywa się ją z kilku głębokich odwiertów. Miejsce jej wydobywania są Góry Parkowe, a nazwę ustanowił profesor wykładający na Uniwersytecie Lwowskim. Pokładał on duże nadzieje w uzdrowisku w Krynicy i słusznie, chciał wzorować je na europejskich punktach tego samego rodzaju. Pomimo wielu przeciwności, Woda Zuber o właściwościach leczniczych jest wydobywana do dzisiaj.

Jest to produkt unikalny, ma wysoki poziom mineralizacji, ponieważ wynosi ponad 21 000 mg/dm3, ma w sobie wiele składników wskazujących na strukturę jonową. W ten sposób wpływa na zachowanie stałych wartości podstawowych parametrów zapewniających prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Mowa między innymi o sodzie, potasie, magnezie i wapniu.

Woda Zuber dlaczego warto kupić?

Woda Zuber pomaga w leczeniu wielu dolegliwości, w tym choroby wrzodowej i nadkwasoty, są to tylko przykłady jej działania.

Produkt warto kupić również ze względu na pomoc w zwalczaniu otyłości i nadwagi oraz dolegliwości ze strony układu krwionośnego.

Na tym nie kończy się prozdrowotne działanie wody Zuber, trzeba jeszcze wspomnieć o wspomaganiu leczenia skazy moczanowej i niwelowaniu skutków nadużywania alkoholu. To wszystko składa się na powody, dla których warto kupić wodę Zuber i pić ją regularnie.

Nierzadko jest to zaleceniem lekarzy, profilaktyczne picie wody powinno odbywać się przed posiłkiem, na około 45 minut. Przy czym można ją pić na dwa sposoby, w czystej postaci lub po rozcieńczeniu.

gdzie kupic wode zuber

Woda Zuber gdzie kupić stacjonarnie?

Wodę Zuber można kupić głównie w aptekach, chociaż pojawia się również w sklepie E.Leclerc. Warto ją mieć w domu, ponieważ jest lecznicza i może pomóc w wyjściu z poważnych chorób.

  • Apteki
  • E.Leclerc
  • Carrefour
  • Sklepy ze zdrową żywnością

Generalnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby była stosowana bez konsultacji z lekarzem, jednak gdy jest zalecana przez specjalistów trzeba stosować się do rekomendacji. Najczęstszym dawkowaniem jest 3 razy dziennie, każdorazowo przed posiłkiem.

Czytaj również  Karta podarunkowa Arkadia

Dodatkowym jest fakt, że nie powinno się spożywać owoców i warzyw na około godzinę przed piciem wody Zuber. Dla cukrzyków najlepsze jest wymieszanie wody leczniczej z wodą Jana.

Woda Zuber gdzie kupić przez Internet?

Znaczną większość produktów można kupić przez Internet, tak sam jest z wodą Zuber. Aby sprawdzić jej dostępność oraz cenę warto odwiedzić stronę Ceneo.pl, gdzie pojawiają się oba wspomniane kryteria wyszukiwania.

  • Ceneo
  • Allegro
  • wodamoda.pl
  • marketbio.pl
  • sklep.kryniczanka.pl

W pierwszej kolejności powinno się poszukać produktu na Allegro, ceny są tam co najmniej umiarkowane, więc często można oszczędzić. Ponadto trzeba zwrócić uwagę na apteki, które poza działalnością stacjonarną, przyjmują również zamówienia online. Kupując wodę Zuber należy pamiętać, że bez przerwy można ją pić do maksymalnie 4-6 tygodni. Po tym czasie wskazana jest przerwa.

Zawiera w sobie mnóstwo składników mineralnych, które zostawiają ślad w fizjologii całego organizmu. Zalicza się do tego na przykład zakwaszanie żołądka lub problemy z niewłaściwym pH moczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *