Wełna drzewna gdzie kupić

Estimated read time 3 min czytania

Pakowanie prezentów wymaga odpowiednich do tego materiałów, idealnie sprawdza się między innymi wełna drzewna. Można ją stosować jako wkład do koszy delikatesowych, skrzynek z winami, czy innym alkoholem. Wełną drzewną można kupić w większości sklepów wielobranżowych, z artykułami do dekoracji, w kwiaciarniach. Jest to produkt łatwo dostępny, zwłaszcza od czasu, gdy wiele osób stawia na wręczanie praktycznych prezentów. Modne stały się kosze ze słodyczami, butelką dobrego wina wyłożone właśnie wełną drzewną i owinięte celofanem. Czasami jest to główny prezent, innym razem dodatek do niego.

Wełna drzewna – dlaczego warto kupić?

Wełna drzewna ma przede wszystkim walory estetyczne, prezent, który jest zapakowany z jej użyciem z pewnością spotka się z aprobatą osoby obdarowanej. Całość zyskuje bardzo estetyczny wygląd, potwierdza, że osoba wręczająca prezent dba o każdy detal.

Wełnę drzewną warto kupić, ponieważ pięknie się prezentuje i nie jest droga.

Najczęściej jest pakowana w foliowe woreczki, po 1 kilogramie, maksymalnie dwóch. Jest lekka i wydajna, więc wystarczy na bardzo długo. Z uwagi na fakt, że jest pozyskiwana z naturalnego drewna, nie powinno stosować się jej do pakowania prezentów w postaci odzieży, czapek, szalików. Może je po prostu zniszczyć.

gdzie kupic welne drzewna

Wełna drzewna – gdzie kupić stacjonarnie?

Wełnę drzewną oczywiście można kupić przede wszystkim stacjonarnie. Znajduje się w asortymencie marketów budowlanych na przykład Bricomarche, czy nawet Empiku. Można ją znaleźć ponadto w Castoramie, Pepco, czy OBI.

 • Bricomarche
 • Castorama
 • OBI
 • Pepco
 • Empik

Co ciekawe, występuje w różnych kolorach, niekoniecznie tylko naturalnego drewna. Wełna drzewna jest również dostępna w kwiaciarniach i sklepach z ozdobami florystycznymi. Pakuje się w nią alkohol, porcelanę, metalowe figurki, czy przedmioty wykonane z innych, trwałych materiałów.

Czytaj również  Ile waży domek holenderski?

Wełna drzewna – gdzie kupić online?

Produkt w postaci wełny drzewnej można oczywiście kupić online, dostępna jest między innymi na stronach:

 1. Centrumpakowania.com,
 2. Welnadrzewna-sciolki.pl,
 3. Neopak.pl,
 4. Ekopodpalka.pl,
 5. Olx.pl,
 6. Allegro.pl

Wskazane powyżej supermarkety mają również swoje strony internetowe, na których warto sprawdzić dostępność wełny drzewnej. Może być pozyskiwana z niemal każdego gatunku drewna, najczęściej znajduje się tę wytworzoną z osiki, topoli, dębu, sosny, czy olchy. Najważniejszym aspektem jest brak zawartości barwników oraz impregnatów, które mogłyby wpływać na jej wartości użytkowe.

Wełna drzewna dekoracyjna – gdzie kupić?

Pakowanie prezentów w wełnę drzewną dekoracyjną jest już bardzo powszechne. Wystarczy wybrać efektywną skrzynkę, umieścić w niej wełnę drzewną, a na wierzch położyć butelkę wina, whisky, czy innego alkoholu. Całość można wzbogacić pudełkiem czekoladek, czy innymi słodkościami.

Na koniec cały kosz można owinąć folią ozdobną i przewiązać na górze wstążką, tasiemką. Taki patent nie jest trudny, zwłaszcza, że wełnę drzewną dekoracyjną można kupić w wielu sklepach stacjonarnych i online. Markety budowlane, kwiaciarnie, sklepy z dekoracjami florystycznymi stoją otworem dla każdego.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój