Rozrywka

Waga jubilerska gdzie kupić

Waga jubilerska musi znaleźć się w każdej pracowni jubilerskiej, przydaje się również w lombardach, gdzie zastawia się często biżuterię. Ceny złota, srebra i innych metali są różne, dlatego podstawą jest ustalenie masy danego przedmiotu. Wagę jubilerską można kupić między innymi w Media Expert i innych podobnych sklepach.

Przy zakupie trzeba zwrócić uwagę na wszystkie parametry, wskazana jest przede wszystkim duża dokładność, najlepiej do dziesiątek grama. Współczesne wagi jubilerskie mają cyfrowe wyświetlacze LCD, co znacząco wpływa na komfort pracy. Zaletą takiej wagi jubilerskiej jest również jej masa, w większości przypadków nie przekracza nawet 600 gram, jej kompaktowe wymiary sprawiają, że nie potrzebuje dużo miejsca.

Waga jubilerska kiedy warto kupić?

Waga jubilerska potrzebna jest wszędzie, gdzie prowadzona jest sprzedaż, skup, naprawa, wymiana biżuterii i jej pochodnych. Niezbędna jest ponadto w pracowniach zegarmistrzowskich, we wszystkich tych miejscach po prostu trzeba mieć takie urządzenie.

Wagę jubilerską warto kupić, ponieważ jest lekka, łatwo ją przenieść i utrzymać w czystości. Zanim jednak podejmie się decyzję o zakupie warto zapoznać się z opiniami na temat poszczególnych marek, w Internecie znajduje się ich mnóstwo, pochodzą od użytkowników konkretnych urządzeń.

Planując zakup wagi jubilerskiej można być spokojnym o jej koszt, nie przekracza on w najgorszym wypadku 200 złotych. Jeszcze mniej trzeba zapłacić za kieszonkową wagę jubilerską, warto ją kupić osobom mającym mało miejsca na kolejne gadżety.

gdzie kupic wage jubilerska

Waga jubilerska gdzie kupić stacjonarnie?

Wagę jubilerską można kupić stacjonarnie w sklepach Media Expert oraz w Empiku – w sklepach, które funkcjonują w niemal każdym mieście.

Najlepiej zainwestować w nowy sprzęt, koszt jest naprawdę niski, więc dla kilkunastu złotych oszczędności nie warto szukać produktu z tak zwanej drugiej ręki. Przy zakupie zawsze trzeba zwrócić uwagę na wyświetlacz, czy na pewno jest czytelny, czy nie pojawiają się jakieś nieprawidłowości.

 • Media Expert
 • Empik
 • Media Markt
 • Sklepy jubilerskie
 • RTV euro AGD
Czytaj również  Kukurydza to owoc czy warzywo?

Podręczne wagi jubilerskie są zasilane bateriami, pasują do nich klasyczne paluszki AAA.

Przydatną funkcją jest automatyczne wyłączanie urządzenia po konkretnym czasie działania. Najlepiej ustawić sobie czas około 30 sekund. Dzięki wadze jubilerskiej można w sposób precyzyjny wyliczyć cenę skupu, sprzedaży biżuterii, elementów ze stali, czy kamieni szlachetnych i innych kruszców.

Waga jubilerska gdzie kupić przez Internet?

Osoby preferujące zakupy online mogą kupić wagę jubilerską przez Internet. Pierwszym miejscem w sieci, które przychodzi do głowy jest oczywiście Allegro. Ale to nie wszystkie propozycje, ponieważ wagę jubilerską można kupić na stronach Empiku oraz Media Expert. Produkt ten oferują ponadto sklepy:

 1. ERLI.pl,
 2. Marec.pl,
 3. LightInTheBox

Warto jeszcze wspomnieć, że czasami kieszonkowa waga jubilerska jest niewystarczająca. Te tradycyjne są nieco cięższe, ale zapewniają przeprowadzanie precyzyjnych pomiarów. Z całą pewnością zakup wagi jubilerskiej jest dobrym krokiem, produkt można kupić stacjonarnie lub przez Internet.

Jeden komentarz do “Waga jubilerska gdzie kupić

 • Niestety ani w Empiku ani w euro RTV AGD nie dostaniemy wagi stacjonarnie, można jedynie zamówić do sklepu. Potrzebuje na już i okazuje się że jest duży problem z dostępnością od ręki, wiem bo właśnie obszedłem pół Mokotowa w poszukiwaniu tak owej wagi niestety na próżno. Pozdrawiam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *