Rozrywka

Towaroteka Biedronka

Ostatnia aktualizacja 4 stycznia 2022 przez Redakcja

Klienci bardzo wielu sklepów przyznają, że interesują ich różnorodne promocje i możliwość zakupu wielu produktów po znacznie niższych cenach. Również ci którzy dokonują zakupów w sieci sklepów Biedronka zwracają na to uwagę. Nie dziwi więc fakt, że wiele sieci handlowych decyduje się na to, aby zapewnić klientom możliwość dostępu do oferowanych produktów w niższych cenach. Biedronka dołącza do nich, proponując możliwość dokonania zakupów w sklepach, które sprzedają produkty na zasadzie outletu. Aby klienci mieli znacznie łatwiejszy do nich dostęp, tworzone są specjalne sklepy jak Towaroteka, które oferują wyłącznie tego typu produkty.

Co proponuje Towaroteka?

Towaroteka to nazwa sklepów, które otworzono aby klienci sieci Biedronka mieli znacznie łatwiejszy dostęp do interesujących ich produktów przemysłowych oferowanych w tej sieci.

Sklepy proponują produkty na zasadzie outletu, dlatego też klienci Towaroteki często mogą w niej znaleźć to, czego już nie ma w tradycyjnych sklepach. Regularne promocje i nowe produkty trafiające do sklepu zapełniają półki, zaś te, które pozostają niesprzedane zajmują miejsce dla kolejnych, wyczekiwanych przez klientów towarów.

Wprawdzie w sklepach Biedronka bardzo często organizowane są promocje, dzięki czemu klienci mogą kupić artykuły przemysłowe taniej, zazwyczaj jednak zdarza się iż ich część pozostaje niesprzedana.

Dlatego też powstanie sklepów Towaroteka jest nie tylko korzystne  dla klientów, ale również dla sklepów. Trafiają do nich wszystkie produkty przemysłowe z akcji, które dawno się skończyły, a które jeszcze znajdują się w sklepach. Zwania to półki sklepowe na kolejne produkty a klientom zainteresowanym zakupem takich towarów dają miejsce, w którym można je zdobyć.

Czytaj również  Bulion a rosół - jakie są różnice?

Ze względu na rosnące zainteresowanie takimi miejscami powstaje ich coraz więcej, na chwilę obecną jest ich nieco ponad 20. Dla klientów takie sklepy to nie tylko możliwość wyszukania towarów, które już nie są dostępne. Często bowiem są one sprzedawane w znacznie niższych cenach niż w chwili, gdy były dostępne w sklepach.

Sklepy Towaroteka Biedronka znaleźć można w bardzo wielu miastach kraju, przede wszystkim w tych większych gdzie cieszą się dużym zainteresowaniem. Zlokalizowane są one w tych samych miejscach, co sklepy Biedronka, aby ułatwić klientom dokonanie zakupów.

Powstanie takich miejsce niesie za sobą więcej korzyści. Klienci poszukujący produktów przemysłowych z poprzednich akcji sklepowych w ich poszukiwaniu nie muszą przeszukiwać półek w Biedronce, mogą od razu skierować swoje kroki do Towaroteki.

Gdzie otwierane są sklepy Towaroteki?

Towaroteki Biedronki nie stanowią części istniejących sklepów. Chodzi głównie o to, aby nie tworzyć ścisku w sklepach, tylko zapewnić klientom oddzielne miejsce do zrobienia zakupów. Dlatego sklepy Towaroteki otwierane są przy tych sklepach Biedronki, gdzie jest możliwość wygospodarowania dodatkowej przestrzeni na ich otworzenie.

Bardzo popularne jest również, szczególnie w okresie letnim, tworzenie takich punktów w namiotach, lokalizowanych na parkingach sklepów Biedronka. Aby przedsięwzięcie było opłacalne, istotny jest wybór odpowiedniego miejsca.

  • Towaroteki Biedronki otwierane są głównie przy sklepach, które już istnieją i mają dodatkową przestrzeń.

Zazwyczaj wybiera się te sklepy, do których bez większego problemu jak również ponoszenia większych kosztów można dostarczyć zalegające produkty z innych sklepów. Często bowiem niesprzedane produkty, zwłaszcza jak jest ich mała ilość, trafiają do magazynów sklepów, aby zwolnić miejsce dla aktualnej oferty.

Dlatego trzeba mieć na uwadze, iż sklepy Towaroteki nie zawsze znajdują się w tych samych lokalizacjach, mogą się one zmieniać w zależności od dostępności produktów w danej okolicy.

Czytaj również  Kukurydza to owoc czy warzywo?

Jak znaleźć sklepy Towaroteki?

Dla klientów zainteresowanych ofertą sklepów Towaroteka gdzie są sklepy to jedna z ważniejszych informacji. Ze względu na częste zmiany lokalizacji sklepów najlepszym miejscem do sprawdzenia aktualnej listy sklepów jest strona internetowa.

Klienci bez problemu mogą na niej znaleźć najbliższy sklep tego typu jak również znaleźć zapowiedzi otwarcia nowych punktów. Co, którzy regularnie odwiedzają znajdujące się blisko ich miejsca zamieszkania sklepy Biedronka mogą informacje o planowanym otarciu takich punktów znaleźć również na wywieszonych plakatach i ulotkach informacyjnych.

Często, zwłaszcza jeśli punkt otwierany jest w namiocie, z góry jest określony czas jego otwarcia. Klienci mogą więc zaplanować zakupy tak, aby móc skorzystać z oferty Towaroteki bez problemów.

Towaroteka Biedronka lista sklepów pomimo częstych zmian cieszy się dużą popularnością. oferuje artykuły przemysłowe jak również kosmetyki oraz chemię.

W przypadku tych ostatnich często dotyczy to produktów które wprowadzane były do sklepów jako serie limitowane i nie są dostępne w stałej ofercie. Mowa tutaj na przykład o chemii czy kosmetykach sprzedawanych w większych opakowaniach czy na przykład sezonowych zapachach.

Brak sprzedaży zalegających produktów wiąże się z koniecznością ich utylizacji, co dla sklepu generuje nie tylko straty w związku z brakiem ich sprzedaży ale również dodatkowe koszty utylizacji.

Dlaczego warto kupować w Towarotece?

Towaroteka to obopólna korzyść, zarówno dla sklepu jak też dla klienta. Sklep dzięki temu może dość szybko pozbyć się nadwyżek magazynowych czy zalegających produktów. O ile w przypadku artykułów przemysłowych nie mają one terminu ważności, o tyle w przypadku kosmetyków czy chemii często odgrywa on istotną rolę.

Sklepy tego typu produkty w przypadku, gdy nie zostaną one sprzedane powinny utylizować, co wiąże się dla nich z dodatkowymi kosztami. Zdarza się, iż są one dość wysokie, zwłaszcza jak mowa o artykułach przemysłowych. Dlatego ich sprzedaż po niższej cenie jest dobrym rozwiązaniem.

Czytaj również  Czy bażant lata a jak tak to jak wysoko?

Sklep nie tylko nie musi płacić za ich utylizację, ale również może odzyskać część poniesionych kosztów. Dlatego obniżki cen w punktach Towaroteki bywają znaczne, nawet do 75 procent początkowej wartości produktów.

To zaś jest jedna z głównych korzyści dla klientów. Mają bowiem możliwość zakupu bardzo wielu ciekawych produktów znacznie taniej. Co więcej, zdarza się iż niektórzy klienci nie dali rady kupić interesujących ich produktów w wybranym sklepie z powodu ich braku. W puntach Towaroteki bardzo często mogą znaleźć to, często bezskutecznie poszukiwali w chwili, gdy produkty dostępne były w ofercie.

Bywa także iż po zakupie jednego produktu klienci chcieliby nabyć kolejne dla siebie lub członków rodziny, niestety nie były one już dostępne. Towaroteka daje taką możliwość, dlatego nie dziwi rosnące zainteresowanie takimi punktami.

Sprzedawane w tych punktach produkty to towary pełnowartościowe jak również te pochodzące ze zwrotów od klientów. Zdarza się iż obniżka ceny danego produktu związane jest z jego wadami czy uszkodzeniami, zazwyczaj jednak w takiej sytuacji klienci otrzymują taką informację przy zakupie.

Jeśli produkt jest uszkodzony klient ma takie same prawa, jak chodzi o ewentualną reklamację jak produkty zakupione w sklepach Biedronka. Za każdym razem klienci otrzymują paragon, który umożliwia im często także zwrot produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *