Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Tort lodowy gdzie kupić w atrakcyjnej cenie?

Posted by

tort lodowy gdzie kupić

Lody to jedna z najciekawszych przekąsek latem w czasie upałów. Jest to coś, po co chętnie sięgają nie tylko dzieci, ale również dorośli spragnieni ochłody przy wysokich temperaturach. Osoby, które obchodzą urodziny w najgorętszych miesiącach, mogą być zainteresowane tortem lodowym. Może on być świetną alternatywą dla tradycyjnego ciasta, zapewniając uczestnikom imprezy możliwość odetchnięcia od upałów przy smacznym posiłku. Gdzie można kupić tort lodowy?

Tort lodowy – dlaczego warto kupić?

Mianem tortu oznaczamy ciasto na szczególne okoliczności, najczęściej urodziny lub wesele. Według legendy do Polski taka tradycja przywędrowała z Włoch, gdzie torty pojawiły się jako pierwsze. Choć zwyczaj wypiekania specjalnych ciast na określone okoliczności sięga starożytności, to jednak okrągłe torty, jakie powszechne są teraz, pojawiły się dopiero w XVIII wieku.

Tort to ciasto na tyle uniwersalne, że można je wykonać na wiele sposobów. W ostatnich czasach popularne stały się także torty lodowe, czyli po prostu lody o różnych smakach, stworzone w kształcie tortu.

Jest to rozwiązanie idealne na letnie imprezy urodzinowe oraz inne przyjęcia, podczas których zjedzenie loda wydaje się lepszym pomysłem, niż zapychanie się ciężkim ciastem. Torty lodowe stanowią świetny pomysł na różne okazje i bardzo szybko zyskały popularność, co ciekawe, nie tylko latem.

Ochota na lody może przecież dopaść każdego o każdej porze roku, warto więc wiedzieć, gdzie można kupić tort lodowy.

Tort lodowy – gdzie kupić stacjonarnie?

Tort lodowy można znaleźć w wielu sklepach stacjonarnych. Należy szukać go oczywiście w zamrażarkach pomiędzy zwykłymi lodami. I chociaż nie w każdym sklepie uda nam się taką słodkość znaleźć, to jednak dość często torty lodowe pojawiają się w popularnych sieciach marketów.

  • Auchan
  • Lidl
  • Biedronka
  • Carrefour
  • E.Leclerc
  • Lodziarnie
Czytaj również  Karta podarunkowa Intimissimi

Poszukując takiego produktu, warto więc odwiedzić Lidl, Tesco, Kaufland lub inną sieciówkę. Oczywiście torty lodowe znajdują się także w ofercie niektórych mniejszych lokalnych sklepów. Jeżeli chcemy kupić tort lodowy na specjalną okazję, możemy więc poszukać go nawet w osiedlowym minimarkecie.

Tort lodowy – gdzie kupić przez internet?

Torty lodowe dostępne są powszechnie w sprzedaży internetowej. Jeżeli zastanawiamy się gdzie kupić tort lodowy, możemy przeszukać popularny portal aukcyjny Allegro, wyszukiwarkę ofert Ceneo lub po prostu zajrzeć na internetowe strony popularnych cukierni i lodziarni.

Torty lodowe oferuje nam Grycan, jak również wiele innych portali. Przed zakupem należy jednak przyjrzeć się dokładnie sposobowi dostawy. Pamiętajmy, że tort lodowy powinien być przewożony w specjalnych warunkach, abyśmy nie otrzymali roztopionego produktu.

  • Allegro
  • Ceneo
  • Grycan

Gdzie kupić dobry tort lodowy? Propozycji jest wiele. Wszyscy miłośnicy lodów z pewnością docenią tego typu przysmak i to nie tylko na specjalne okazje. Jeżeli mamy szansę kupić tort lodowy stacjonarnie, możemy nabyć go nie tylko na jakąś wyjątkową uroczystość, ale, na przykład, na zwyczajny podwieczorek w gronie rodziny. Tort lodowy można zrobić także samemu, wykorzystując własną inwencję twórczą lub przepisy z sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *