The Ordinary gdzie kupić

Estimated read time 3 min czytania

Gdzie kupić kosmetyki każda z Pań doskonale wie, ale gdzie kupić The Ordinary? Nie znajdziesz ich w każdym sklepie stacjonarnym, zdecydowanie łatwiej dostać jest w sklepach internetowych. Jeżeli interesuje Cię to Gdzie kupić kosmetyki The Ordinary to zapraszamy do przeczytania tego artykułu.

Dlaczego warto kupić kosmetyki The Ordinary

The Ordinary to marka kosmetyków, która uchodzi za posiadające bardzo dobry skład a pomimo to sprzedawanych w atrakcyjnych cenach. Problem, w tym że produkt reklamowany jest przez wielu influencerów więc należy podchodzić do tych opinii z ze sporym dystansem. Głównie należy patrzeć na opinie innych klientów.

Jednak są rzeczy obiektywne, jak skład kosmetyków The Ordinary. W produkcji wykorzystywane są wegańskie składniki, brakuje natomiast oleju mineralnego czy alkoholu. Wiele osób zwraca uwagę na brak zbędnych dodatków, tłoczenie na zimno i wykorzystywanie ekologicznych składników.

Do tego wszystkiego dochodzi stężenie substancji aktywnych, które również jest na odpowiednim poziomie.

Kosmetyki The Ordinary wedle klientów są naprawdę skuteczne, wystarczy spojrzeć na oceny w portalach typu Ceneo. Jednak ponownie zachęcamy do weryfikacji tych opinii szczególnie z dystansem należy traktować osoby, które dostały kosmetyki do ręki a następnie dokonały ich recenzji. Nie mówimy, że to z założenia są nierzetelne opinie, ale wstrzemięźliwość nie zaszkodzi.


Podsumujmy zatem co mamy: dobre składniki, odpowiednie stężenie substancji aktywnych, pozytywne oceny i korzystne ceny. W przypadku tej ostatniej zalety wszystko zależy od tego do czego porównujemy kosmetyki The Ordinary. Bez problemu znaleźliśmy w internecie artykuły mówiące wręcz, że cena jest „skandalicznie tania”, tego typu opinie w recenzji produktu są dość podejrzliwe.

Czytaj również  Waga jubilerska gdzie kupić

Faktem jest, że niżej prezentowane ceny są atrakcyjne, ale bardziej trzymają średnią cenową dla podobnych produktów niż ją zaniżają.

 • Lookfantastic The Ordinary Caffeine Solution 5% – 30zł
 • Lookfantastic The Ordinary Matrixyl 10% + HA High Strength Peptide Formulation 30ml – 50zł
 • Lookfantastic The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10% 30ml – 28zł

Ceny wyżej wymienionych produktów pochodzą z serwisu Ceno, mogą różnić się w zależności od sklepu.

The Ordinary gdzie kupić stacjonarnie?

Teraz gdy wiemu już nieco więcej na temat kosmetyków The Ordinary przejdźmy do tematu głównego, czyli gdzie kupić The Ordinary. Zacznijmy od sklepów stacjonarnych, gdyż większość osób wciąż tam kupuje kosmetyki. Jak się okazuje nie tak łatwo kupić The Ordinary w stacjonarnych sklepach, ale kilka propozycji znaleźliśmy.

 1. Sephora
 2. Douglas
 3. E-Glamour
 4. Drogeria Pigment – Kraków

The Ordinary gdzie kupić online?

Jeżeli pomimo wyżej zaproponowanych sklepów nie możesz znaleźć The Ordinary w swoim sklepie to możesz kupić je online. Sklepów sprzedających kosmetyki The Ordinary w internecie jest zdecydowanie więcej i warto się im przyjrzeć.

 1. Allgro
 2. Olx
 3. Amazon
 4. Cosibella.pl
 5. Sephora.pl
 6. DrogerieJasmin.pl
 7. Douglas.pl
 8. ASOS
 9. Ceneo

The Ordinary gdzie kupić najtaniej?

Jeżeli chcesz kupić najtaniej The Ordinary, to będą to sklepy internetowe, które nie muszą płacić czynszów za lokale, nie zatrudniają sprzedawców itd. Najlepszą opcją jest skorzystanie z serwisu Ceneo, w którym wystawione są oferty większości sklepów sprzedających kosmetyki The Ordinary.

Mam nadzieję, że ten artykuł odpowiedział na pytanie gdzie kupić The Ordinary i jak to zrobić w najlepszej cenie.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój