Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Tapioka gdzie kupić

Posted by

tapioka gdzie kupić

Wiele osób zastanawia się, gdzie kupić tapiokę w dobrych cenach w internecie i stacjonarnie. W tym artykule chcemy się skupić właśnie na tym, gdzie można kupić tapiokę, bo nie ma co ukrywać jest to produkt niezbyt popularny w naszym kraju a ma wiele właściwości, które korzystnie wpływają na zdrowie.

Dlaczego warto kupić tapiokę?

Tapioka to produkt skrobiowy, które powstanie z mielenia manioku będącego rośliną zaliczaną do wilczomleczy. Maniok jest rośliną występującą w wielu krajach od Ameryki Południowej przez Afrykę po Azję, ale nie o samym manioku a o tapioce słów kilka. Tapioka jest otrzymywana z bulw manioku i stanowi jeden z podstawowych elementów diety większości ludności, w krajach, gdzie jest uprawiana.

Wynika to głównie z tego, że tapioka jest produktem lekkostrawnym i sycącym. Tapioka jest produktem zawierającym około 22g węglowodanów, 2 gram białka i 3,9g tłuszczów w 100 gramach. Tapioka jest również bogata w potas, sód i wapń, co czyni z niej naprawdę odżywczy materiał dla organizmu.

Gdzie kupić tapiokę?

Przejdźmy do najważniejszego pytania, czyli gdzie można kupi tapiok. Tak jak już wiesz nie każdy osiedlowy sklep posiada Tapiokę, a nawet niektóre sieci marketów nie mają na stanie Tapioki. Pierwszym miejscem, w którym możesz rozglądnąć się za Tapioką jest Ceneo serwis porównujący ceny w różnych sklepach internetowych. Tapioka dostępna jest w wielu sklepach internetowych zajmujących się sprzedażą zdrowej i ekologicznej żywności. Cena tapioki jest relatywnie wysoką, gdyż mówimy o kosztach od 4 do 12 zł za kilogram co zresztą widać poniżej.

Tapiokę kupisz w:

  • Wyspecjalizowanych sklepach internetowych
  • Ceneo
  • Sklepach stacjonarnych z ekologiczną żywnością
  • Sklepach stacjonarnych z jedzeniem kuchni Azjatyckiej
  • Carrefour
  • Allegro


Tapioka gdzie kupić stacjonarnie?

Tapioka stacjonarnie dostępna jest głównie w sklepach ze zdrową żywnością albo sklepach z żywnością do dań kuchni azjatyckiej. Niestety tapioka nie znajduje się na podstawowym wyposażeniu dużych sieci typu Lidl, Biedronka czy Dino, ale kupisz ją stacjonarnie w: Carrefour

Czytaj również  Soda kaustyczna gdzie kupić

Skrobia z tapioki gdzie kupić?

Skrobia tapioki najlepiej dostępna jest w internecie, a najlepiej zapoznać się z ofertą widoczną poniżej. Jeżeli macie informację gdzie kupić tapiokę w sklepach funkcjonujących na terenie całej Polski zachęcamy do zostawienia informacji w komentarzach.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *