Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

T-Mobile jak zmienić taryfę

Posted by

t mobile jak zmienić taryfę

To jak zmienić taryfę w T-Mobile nie jest tak oczywiste i w tym artykule chcemy Ci pokazać jak to zrobić. W przeciwieństwie do innych operatorów nie jest łatwo znaleźć informacje na temat tego jak zmienić taryfę w T-Mobile, ale mam nadzieję, że w tym artykule znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Sprawdźmy zatem jak zmienić taryfę w T-Mobile na kartę.

Jak zmienić taryfę w T-Mobile?

Warto sprawdzić taryfy dostępne w T-Mobile, żeby wybrać najlepszą dla siebie. Niektóre taryfy oferują lepsze warunki dla osób, które dużo dzwonią a inne dla tych, które lubią siedzieć w internecie. Zasadniczo istnieje kilka opcji na to jak zmienić taryfę w T-Mobile:

  • Skorzystaj z kodów ekspresowych
  • Skorzystanie ze strony internetowej
  • Zmiana w punkcie sprzedaży T-Mobile

Jak zmienić taryfę na T-Mobile GO!

Do zmiany taryfy w T-Mobile na GO! Będzie potrzebny prosty kod USSD, który należy wysłać pod specjalny numer sms. Jest to bardzo proste i należy postąpić z poniższą instrukcją:

  1. Wpisz sms o treści GO
  2. Wyślij kod pod numer 8033
  3. Zatwierdź zmianę taryfy

Jak widzisz cały proces zmiany taryfy jest bardzo prosty, a możesz zrobić to jeszcze łatwiej korzystając ze wspomnianego kodu USSD *530*1#.

Zasady zmiany taryfę w T-Mobile

Jest kilka aspektów, o których należy pamiętać przy zmianie taryfy w T-Mobile. Po zmianie taryfy nie możesz powrócić do wcześniejszej taryfy.

Wszystkie niewykorzystane pakiety w Twoim poprzednim pakiecie przepadają, dlatego najlepszym momentem na zmianę jest ten, gdy wykorzystasz wszystkie usługi/promocje.

Sprawdź jaką masz taryfę w T-Mobile kodem *100# albo skorzystaj z innej metody, którą opisaliśmy w osobnym artykule.

Jak zmienić taryfę w T-Mobile na Frii?

Kolejną taryfę jaką możesz wybrać w T-Mobile na kartę jest Frii. Cały proces jest bardzo prosty i ogranicza się do użycia kodu ekspresowego USSD *100*811#, po jego wpisaniu taryfa zostanie zmieniona automatycznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *