Rozrywka

Sprite Zero gdzie kupić

Dbanie o linię wymaga ogromnej motywacji, w celu osiągnięcia wymarzonej sylwetki stosuje się katorżnicze diety, ogranicza się spożywanie węglowodanów. Często wiąże się to z unikaniem ulubionych napojów gazowanych. Ratunkiem może być Sprite Zero, który można kupić w wielu sklepach, zarówno niewielkich osiedlowych, jak i znanych sieciach supermarketów. Sprite zero jest zdrową alternatywą dla klasycznego napoju, zamkniętego w charakterystycznej zielonej plastikowej butelce.

Brak cukru w składzie nie powoduje utraty doskonale znanego smaku. Na uwagę zasługuje ciekawa butelka – przezroczysta, z etykietą w kolorze szarości/srebra. Chcesz przejść na dietę, ale lubisz napić się Sprite’a? Spróbuj napoju bez zawartości cukru, nie pojawią się żadne wyrzuty sumienia.

 Sprite zero – dlaczego warto kupić?

Sprite Zero to wyjątkowy napój, który mogą pić dosłownie wszyscy, również dzieci, ponieważ nie zawiera cukru. Najważniejsze jednak jest w tym jednoczesne zachowanie pierwotnego smaku, dlatego wierni fani oryginalnej wersji nie poczują się zawiedzeni.

Warto kupić Sprite Zero, ponieważ doskonale gasi pragnienie, nie tylko w upalne dni, ale również po wysiłku fizycznym.

Obecnie, w poszukiwaniu pysznego napoju Sprite Zero warto wybrać się do supermarketów, jednak mogą występować braki w dostawach, trzeba się dobrze rozglądać.

Napój można kupić na planowaną imprezę, spotkanie rodzinne, ze znajomymi, wersja bez cukru będzie prawdopodobnie znacznie lepiej przyjęta, niż tradycyjna odsłona napoju.

gdzie kupic sprite zero

Sprite zero – gdzie kupić stacjonarnie?

Najczęściej Sprite Zero pojawia się w doskonale znanej Biedronce, taka informacja często pojawia się w gazetkach promocyjnych. Chcąc dowiedzieć się, w którym sklepie stacjonarnym produkt jest dostępny, wystarczy odwiedzić stronę internetową.

  • Biedronka
  • Carrefour
  • E.Leclerc
  • Auchan
  • Makro

Być może szczęście dopisze i Sprite Zero będzie akurat dostępny – z pewnością doskonale ugasi pragnienie. Znając jedynie oryginalnego Sprite, w zielonej butelce, warto spróbować bezcukrowej wersji. Prawdopodobieństwo, że lepiej przypadnie do gustu jest bardzo wysokie i nie ma w tym nic dziwnego.

Czytaj również  Pierwsza strona zeszytu do Niemieckiego - Jak ozdobić?

Sprite zero – gdzie kupić przez Internet?

Jeśli w Biedronce zlokalizowanej w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania nie ma Sprite’a Zero – nic straconego. Napój można kupić przez Internet, na przykład na Allegro, Erli.pl, Strefamocy.pl oraz wielu innych stronach.

Dostępne są zarówno puszki o pojemności 330 mililitrów, jak i 1,5- litrowe plastikowe butelki. Druga opcja jest zdecydowanie wygodniejsza, co nie oznacza, że pierwsza się nie nadaje. Jest przeznaczona raczej dla osób, które po raz pierwszy chcą spróbować tego napoju.

Niezależnie od tego, czy Sprite Zero jest kupiony stacjonarnie, czy przez Internet, ważne jest jego picie w umiarze, należy pamiętać, że jest to gazowane picie. Owszem, gasi pragnienie, ale zalecany jest zdrowy umiar w jego spożywaniu. Smak Sprite’a Zero jest taki sam, jak oryginalnej wersji, czyli cytrynowo-limonkowy. Trudno mu się oprzeć, ale czasami wychodzi to po prostu na zdrowie. Jeżeli poszukujesz smacznych napojów sprawdź gdzie kupić Grappa Ice czy Capri Sun.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *