Technologia

Spoko.pl co to za poczta

Ostatnia aktualizacja 21 czerwca 2022 przez Redakcja

Ciekawe adresy mailowe to bardzo często zasługa nie tylko samej nazwy, ale również domeny, czyli końcówki znajdującej się po znaku „@”. Całość tworzy adres, który nie tylko będzie łatwych do zapamiętania ale często również ciekawy wizualnie. Poczta spoko.pl to możliwość stworzenia bardzo interesującego adresu, który na pewno szybko zapadnie w pamięci. Na pewno plusem jest to, że skrzynkę pocztową w tej domenie można mieć całkowicie za darmo.

Spoko.pl co to za poczta?

Adres mailowy z końcówką spoko.pl to jedna z domen, które oferuje popularny portal Onet. Każdy kto chce założyć pocztę z taka domeną nie powinien mieć z tym problemu.

Spoko.pl należy do onet.pl

Oczywiście należy pamiętać o unikalnej nazwie własnej, która stanowi pierwszą część adresu mailowego. Korzystanie z poczty z domeną spoko.pl, podobnie jak z innych propozycji Onetu nie powinno sprawiać żadnych problemów.

Poczta spoko.pl jak się zarejestrować i zalogować?

Rejestracja adresu mailowego z domeną spoko.pl nie będzie sprawiać żadnego problemu. Pierwszym krokiem podczas rejestracji jest wybór własnej nazwy jak również interesującej domeny.

  1. Wejdź na stronę onet.pl,
  2. W prawym górnym rogu z menu wybierz „E-Mail”,
  3. Kliknij Zarejestruj się,
  4. Wpisz nazwę poczty i z rozwijanego menu wybierz domenę spoko.pl,
  5. Kliknij Dalej,
  6. Wprowadź hasło.

Tutaj trzeba zwrócić uwagę na wybranie końcówki spoko.pl spośród innych, oferowanych przez portal. Następnym krokiem jest ustawienie własnego hasła i można bez problemów zalogować się do swojego konta.

Poczta spoko.pl czy warto?

Użytkownicy poczty spoko.pl otrzymują dostęp do funkcjonalnej i wygodnej skrzynki pocztowej. Oczywiście mogą samodzielnie nią zarządzać, tworzyć nowe foldery czy decydować o ważności wiadomości.

Zastosowane zabezpieczenia sprawiają, że przesyłane wiadomości są bezpieczne i nikt niepowołany nie będzie miał do nich dostępu. Z pewnością więc warto założyć sobie skrzynkę poczta spoko.pl to jednocześnie możliwość uzyskania ciekawego i wpadającego w ucho adresu mailowego.

Czytaj również  Jak zrobić polskie znaki na klawiaturze?

Użytkownicy bez problemu mogą stosować dodatkowe zabezpieczenia czy decydować o powiadomieniach dotyczących przychodzących wiadomości. W ramach darmowej skrzynki co pewien czas użytkownicy otrzymują reklamy, jednak można się ich pozbyć, przechodząc na płatną wersję poczty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *