Spoko.pl co to za poczta

Ciekawe adresy mailowe to bardzo często zasługa nie tylko samej nazwy, ale również domeny, czyli końcówki znajdującej się po znaku „@”. Całość tworzy adres, który nie tylko będzie łatwych do zapamiętania ale często również ciekawy wizualnie. Poczta spoko.pl to możliwość stworzenia bardzo interesującego adresu, który na pewno szybko zapadnie w pamięci. Na pewno plusem jest to, że skrzynkę pocztową w tej domenie można mieć całkowicie za darmo.

Spoko.pl co to za poczta?

Adres mailowy z końcówką spoko.pl to jedna z domen, które oferuje popularny portal Onet. Każdy kto chce założyć pocztę z taka domeną nie powinien mieć z tym problemu.

Spoko.pl należy do onet.pl

Oczywiście należy pamiętać o unikalnej nazwie własnej, która stanowi pierwszą część adresu mailowego. Korzystanie z poczty z domeną spoko.pl, podobnie jak z innych propozycji Onetu nie powinno sprawiać żadnych problemów.

Poczta spoko.pl jak się zarejestrować i zalogować?

Rejestracja adresu mailowego z domeną spoko.pl nie będzie sprawiać żadnego problemu. Pierwszym krokiem podczas rejestracji jest wybór własnej nazwy jak również interesującej domeny.

  1. Wejdź na stronę onet.pl,
  2. W prawym górnym rogu z menu wybierz „E-Mail”,
  3. Kliknij Zarejestruj się,
  4. Wpisz nazwę poczty i z rozwijanego menu wybierz domenę spoko.pl,
  5. Kliknij Dalej,
  6. Wprowadź hasło.

Tutaj trzeba zwrócić uwagę na wybranie końcówki spoko.pl spośród innych, oferowanych przez portal. Następnym krokiem jest ustawienie własnego hasła i można bez problemów zalogować się do swojego konta.

Poczta spoko.pl czy warto?

Użytkownicy poczty spoko.pl otrzymują dostęp do funkcjonalnej i wygodnej skrzynki pocztowej. Oczywiście mogą samodzielnie nią zarządzać, tworzyć nowe foldery czy decydować o ważności wiadomości.

Zastosowane zabezpieczenia sprawiają, że przesyłane wiadomości są bezpieczne i nikt niepowołany nie będzie miał do nich dostępu. Z pewnością więc warto założyć sobie skrzynkę poczta spoko.pl to jednocześnie możliwość uzyskania ciekawego i wpadającego w ucho adresu mailowego.

Użytkownicy bez problemu mogą stosować dodatkowe zabezpieczenia czy decydować o powiadomieniach dotyczących przychodzących wiadomości. W ramach darmowej skrzynki co pewien czas użytkownicy otrzymują reklamy, jednak można się ich pozbyć, przechodząc na płatną wersję poczty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *