Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Sos Kentucky Gold gdzie kupić

Posted by

sos kentucky gold gdzie kupic

Kultowy sos Kentucky Gold to jeden z dodatków dostępnych w znanej sieci gastronomicznej KFC. Marka jest znana na całym świecie, dlatego nie powinien dziwić fakt długich kolejek do zamawiania dań w restauracji. Sos Kentucky Gold komponuje się zarówno z przekąskami w postaci frytek, pieczonych ziemniaków, ale również dań których podstawą jest mięso. Większość składników znajduje się zapewne w każdej kuchni, więc nie zaszkodzi podjąć wyzwanie samodzielnego przyrządzenia.

Sos Kentucky Gold ma wędzony smak, powstaje z połączenia majonezu i musztardy. Do jego przygotowania potrzebne są również po jednej kostce bulionu wołowego i warzywnego, trochę mąki, masła. Sztuką jest dokładne połączenie wszystkich składników, aż do uzyskania pożądanej, kremowej konsystencji.

Sos Kentucky Gold dlaczego warto kupić?

Składając zamówienie w KFC można dobrać do niego sos, bardzo popularny od dłuższego czasu jest sos Kentucky Gold, który w 100 gramach zawiera 430 kalorii. Biorąc pod uwagę szczegółowe informacje o wartości odżywczej, prezentuje się ona następująco:

  1. Tłuszcze – 36 g.,
  2. Węglowodany – 26 g.,
  3. Białko – 0,7 g.,
  4. Sól – 1,80 g.

Jak widać skład może nie jest do końca zadowalający, ale nikt z pewnością nie spożywa tego dodatku codziennie. Czasami trudno oprzeć się aromatycznemu zapachowi, zwłaszcza, gdy ma być to sos Kentucky Gold. Idealnie współgra z frytkami, czy nuggetsami. Taki zestaw stanowi pożywny posiłek, ponadto przenikanie się smaku majonezu i musztardy rozpieszcza kubki smakowe.

Sos Kentucky Gold gdzie kupić stacjonarnie?

Tak jak wspomniano na samym początku, sos Kentucky Gold można kupić jedynie w KFC, w niektórych sklepach stacjonarnych mogą znajdować się odpowiedniki tego dodatku, ale takiego samego nie można nigdzie kupić.

Klienci restauracji KFC doceniają poszerzanie oferty, zwłaszcza w kontekście łączenia ze sobą z pozoru niepasujących smaków. Tak naprawdę sos Kentucky Gold pasuje do każdej potrawy, niezależnie od tego, co jest jej głównym składnikiem.

Czytaj również  Smalec gęsi gdzie kupić

Zamówienia w KFC można składać stacjonarnie oraz przez Internet. W dobie pandemii, zwłaszcza na jej początku preferowano drugą opcję, obecnie coraz więcej osób odwiedza lokale osobiście.

Sos Kentucky Gold gdzie kupić przez Internet?

Strona internetowa KFC cały czas dobrze funkcjonuje, co oznacza, że każde zamówienie może być dostarczone pod same drzwi klienta. To doskonała opcja między innymi dla osób przebywających na kwarantannie.

Płatność można uregulować elektronicznym przelewem lub kartą, dlatego nie jest niezbędny bezpośredni kontakt z dostawcą. Kupując przez Internet sos Kentucky wybiera się sposób odbioru zamówienia, jeśli ma być dostarczone przez kierowcę, może być doliczona cena za tę usługę. Jednak nie jest to przesadnie duży koszt.

Sos Kentucky Gold nie jest dostępny w żadnym sklepie – ani stacjonarnym, ani internetowym. Jedyną możliwością jest jego zakup restauracji KFC. Warto kupić ten dodatek i poznać niecodzienny smak – połączenie majonezu i musztardy jest trafione w punkt. Sprawdź również gdzie kupić sos Worcestershire.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *