Smyk karta podarunkowa

Kupowanie prezentów często jest czynnością bardzo stresującą ze względu na brak czasu i pomysłu na to, co kupić – szczególnie dziecku, które nie zawsze będzie zadowolone z zabawki, którą mu kupimy. Dlatego też sklep Smyk pomyślał o tym i ułatwił nam nieco życie. Karta podarunkowa Smyk pozwala dokonać zakupu za jej pomocą, dzięki czemu osoba nią obdarowana będzie mogła sama wybrać to, co chce sobie kupić. Wygodne, komfortowe i niestresujące. Dzięki temu zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze, a dziecko z pewnością będzie się cieszyć, że samo może wybrać sobie prezent. Jak to działa? Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz poniżej.

Smyk karta podarunkowa – jakie korzyści?

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że karta podarunkowa Smyk została stworzona po to, by każdy klient zamiast nietrafionego prezentu mógł dać coś, co umożliwia zakup produktu właśnie w tymże sklepie. Często kiedy dajemy gotówkę, zwyczajnie zostaje ona wydana nawet nie wiadomo kiedy i gdzie.

  • Brak konieczności zastanawiania się nad konkretną odzieżą
  • Mniejsze ryzyko nieudanego prezentu
  • Wygoda dla obu stron
  • Praktyczność

Karty podarunkowe mają temu właśnie zapobiec, gdyż można nimi płacić jedynie w sklepie, z którego pochodzą. W tym wypadku sklepu Smyk. Karta podarunkowa daje więc możliwość taką, by osoba obdarowana mogła sobie sama wybrać to, co chce kupić za tą kartę.

Smyk karta podarunkowa – jak sprawdzić saldo?

Sprawdzenie salda jest bardzo przystępne i można to zrobić zarówno fizycznie w sklepie stacjonarnym, jak i za pomocą Internetu na stronie internetowej Smyk. Żeby sprawdzić saldo można podejść do najbliższego salonu i udać się do kasy. Następnie poprosić ekspedientkę, by sprawdziła ile znajduje się na karcie środków i gotowe.

  1. Wejdź na stronę https://www.smyk.com/login
  2. Zaloguj się
  3. Przejdź do moje konto
  4. Wybierz karty podarunkowe

Jeśli natomiast nie jesteśmy w sklepie i z czystej ciekawości chcemy sprawdzić jakie środki są dostępne na karcie podarunkowej, wystarczy wejść na stronę internetową Smyk, następnie wybrać „moje konto” oraz „karty podarunkowe”.

Smyk karta podarunkowa online – jak kupić i jak użyć?

Karta podarunkowa Smyk jest bardzo korzystna i wygodna, gdyż można używać jej również w trakcie zakupów online. Najpierw jednak trzeba ją kupić w sklepie Smyk. Karta podarunkowa online będzie dostępna tylko wówczas, gdy przypiszemy ją do naszego konta w aplikacji Smyk.

  • Kartę podarunkową Smyk kupisz w sklepach stacjonarnych
  • Karty podarunkowe wydawane są bez żadnej dodatkowej opłaty

Dlatego też najpierw trzeba udać się do sklepu, by nabyć kartę upominkową,  a następnie możemy korzystać z niej zarówno poprzez sklep internetowy Smyk, jak i sklep stacjonarny. W sklepie stacjonarnym wystarczy podać kartę ekspedientce, natomiast podczas zakupów online, gdy karta jest zarejestrowana, wystarczy wpisać kod z tyłu karty.

Karta podarunkowa smyk – jak sprawdzić ważność?

Na szczęście nie jest to wcale trudne i istnieje kilka możliwości, by sprawdzić ważność karty podarunkowej Smyk. Pierwszym z nich jest zwykła pamięć. Jeśli będziemy pamiętać, kiedy dostaliśmy kartę, wówczas łatwo będzie policzyć, do kiedy będzie ważna, gdyż zawsze jest to okres 12 miesięcy od chwili kupienia.

Drugim sposobem jest udanie się do najbliższego sklepu smyk i poproszenie ekspedientki o to, by ta sprawdziła, do kiedy karta podarunkowa jest ważna. Nie powinno to zająć dużo czasu, a będziemy spokojni o to, czy kartę można jeszcze użyć, czy nie nadaje się już do użytkowania.

Trzecim i dla większości osób najprostszym i najwygodniejszym sposobem będzie po prostu sprawdzenie ważności karty podarunkowej online. Do tego jednak trzeba mieć aplikacje Smyk i konto w niej. Wówczas rejestrujemy naszą kartę i będzie tam pokazane wszystko, co jej dotyczy. Saldo, data ważności oraz to jaki ma kod. Dlatego też najczęściej wybierane jest właśnie to rozwiązanie.

Smyk karta podarunkowa – czy warto?

Zdecydowanie tak. Pozwala na to, by osoba obdarowana kartą sama podjęła decyzję co chce kupić, co w przypadku dzieci jest wręcz najlepsze. Frajda płynąca z biegania po sklepie z zabawkami i wybieranie tego, co chce kupić to coś, co z pewnością da gwarancję dobrej zabawy i udanego prezentu.

Karta prezentowa smyk jest bardzo łatwa w użyciu, a dzięki temu artykułowi będziesz wiedzieć, jak kupić kartę podarunkową Smyk, jak sprawdzić ważność oraz to jak jej użyć. Te wiadomości z pewnością się przydadzą i uratują niejedną osobę od nieudanego prezentu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *