Rozrywka

Sinsay karta podarunkowa – upominkowa

Ostatnia aktualizacja 28 grudnia 2021 przez Redakcja

Prezenty to często kwestia bardzo frapująca, ze względu na brak pomysłu. Na szczęście różnego rodzaju firmy wyszły naprzeciw osobom, które nie mają pomysłu na prezent i wymyśliły coś, czego nazwą jest karta podarunkowa. Działa to na bardzo prostej zasadzie. Na kartę podarunkową jest kodowana daną ilość punktów, którym każdy punkt odpowiada złotówce. Takim sposobem dajemy komuś kartę podarunkową np. o wartości 100zł, a on może kupić to, co mu się podoba w konkretnym sklepie i zapłacić właśnie tą kartą. Sinsay bony podarunkowe wprowadził już jakiś czas temu i cieszą się popularnością.

Sinsay karta podarunkowa – co to jest i jak działa?

Bon podarunkowy Sinsay to możliwość obdarowania kogoś prezentem, który sam sobie wybierze. Na karcie jest przypisana ilość pieniędzy, których możemy użyć do zakupu danego produktu lub produktów. Karta podarunkowa Sinsay umożliwia dokonania zakupu, a w razie kiedy zakupy wyniosą więcej, niż jest na karcie podarunkowej, można wówczas dopłacić ze zwykłych pieniędzy.

Jak kupić kartę podarunkową Sinsay?

Karty podarunkowe można kupić w każdym sklepie. Jeśli nie znajdą państwo stoiska z kartami podarunkowymi, które znajdują się zazwyczaj przy kasach, można zawsze poprosić sprzedawcę o to, by wskazał nam, gdzie są takie karty.

Koszt karty jest równy punktom na niej zapisanym, dzięki czemu nie jest to prezent, który wymaga dodatkowych środków. Ponadto karty podarunkowe są produkowane w kilku wzorach, by każdy mógł wybrać taką, która najbardziej odpowiada gustom osoby obdarowywanej.

Czytaj również  Soju gdzie kupić

Jak sprawdzić saldo karty Sinsay?

Niestety nie można tego zrobić za pośrednictwem Internetu i najlepiej będzie udać się osobiście do sklepu stacjonarnego, a następnie poprosić sprzedawcę, by powiedział nam, ile środków znajduje się na karcie.

Można to zrobić zarówno przed dokonaniem zakupu, jak i po, jeśli na karcie zostanie jeszcze jakaś część pieniędzy. Jeśli na karcie będzie mniej środków, niż kwota, którą musimy zapłacić, można dopłacić różnicę w karcie podarunkowej.

Sinsay karta podarunkowa przez Internet

Bardzo częstym pytaniem jest to, czy kartę podarunkową Sinsay można wykorzystać na zakupy internetowe. Niestety nie można, gdyż środki na karcie muszą być zeskanowane przez sprzedawcę w kasie fiskalnej w sklepie stacjonarnym.

Warto również wiedzieć, że karty podarunkowej nie da się zwrócić, dlatego może być wykorzystana jedynie podczas zakupów w sklepie stacjonarnym. Jej ważność to 12 miesięcy od daty zakupu, a środki na karcie będą dostępne nawet po zapłaceniu częścią pieniędzy z karty, dlatego w takim przypadku kartę podarunkową można wykorzystać kilka razy.

Karta podarunkowa Sinsay kwoty

Sytuacja jest o tyle elastyczna, że sami decydujemy ile środków znajdzie się na karcie, dlatego każdy będzie mógł wybrać, czy na karcie ma się znaleźć 50, 100 czy 200 zł. Nie jest to ściśle określone, jak w przypadku wielu sklepów, gdzie karty podarunkowe mają jedynie ustalone z góry nominały. Warto jednak pamiętać, że kartę można zakupić jedynie w sklepie stacjonarnym, gdyż wybór kwoty oraz fizyczna karta musi zostać zaakceptowana przez sprzedawcę.

  • Minimalna kwoty karty upominkowej Sinsay to 20 zł

Bon podarunkowy Sinsay jest świetnym pomysłem na prezent dla osoby, która lubi modę oraz sama dobrze wie, co sobie kupić. Niestety karta podarunkowa Sinsay przez Internet nie może być użyta, dlatego trzeba udać się do sklepu stacjonarnego. Teraz już wiecie jak kupić kartę podarunkową Sinsay i będziecie mogli podarować ją najbliższym z jakiejkolwiek okazji, gdyż karta podarunkowa Sinsay kwoty ma elastyczne, nienarzucone z góry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *