Shell Clubsmart

Estimated read time 5 min czytania

Shell Clubsmart to propozycja sieci stacji paliwowych dla swoich klientów. Oferowany przez Shell program lojalnościowy to wymierne korzyści dla zainteresowanych osób, między innymi wymiana punktów na możliwość zapłaty za paliwo. Uczestnicy zdobywają na stacjach Shell punkty za paliwo, a po uzbieraniu odpowiedniej sumy mają wiele możliwości ich wykorzystania. Mogą zapłacić punktami za paliwo lub zdecydować się na wymianę na nagrody dostępne w katalogu.

Shell Clubsmart co to jest i jakie daje korzyści?

Program Shell Clubsmart to propozycja dla tych, którzy lubią oszczędzać. Dzięki niemu bowiem zyskują za każdym razem, gdy tankują na stacji lub robią inne zakupy. Shell program lojalnościowy to sporo możliwości wymiany zebranych punktów, dzięki czemu każdy znajdzie idealną dla siebie.

 • Punkty, które możesz wymienić na nagrody
 • Możliwość płacenia punktami za paliwo

Wystarczy karta Shell Clubsmart, którą okazuje się podczas płacenia, aby zyskać ilość punktów zależną zazwyczaj od kwoty rachunku. Shell program lojalnościowy daje również możliwość korzystania z kuponów, które zazwyczaj oznaczają uzyskanie większej ilości punktów.

Shell Clubsmart to możliwość szybkiego dołączenia do programu w wielu dogodnych formach.

Jak dołączyć do Shell Clubsmart?

Aby wziąć udział w programie, niezbędna jest karta Shell Clubsmart. Można ją bez problemu zdobyć na stacjach lub online, za pośrednictwem strony internetowej. Program Shell Clubsmart oferuje możliwość korzystania z karty w tradycyjnej, plastikowej postaci lub jak karty wirtualnej.

Można korzystać z programuj Shell Clubsmart online lub zdecydować się na pobranie aplikacji na telefon. Dzięki temu można sprawdzić w programie Shell punkty za paliwo czy zakupy jak również przejrzeć katalog nagród. Shell program lojalnościowy dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych, pełnoletnich osób.

Czytaj również  Jak wyglądają elfy Świętego Mikołaja czy z Hobbita?

Shell rejestracja karty

Aby można było w pełni korzystać z możliwości, jakie daje program Shell rejestracja karty jest niezbędna. Można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej lub w aplikacji. Podczas rejestracji należy podać dane, takie jak mail czy imię i nazwisko.

 1. Wejdź na stronę https://login.consumer.shell.com/register
 2. Wypełnij dane osobowe i kliknij Dalej
 3. Zaakceptuj regulamin Shell Clubsmart
 4. Możesz wybrać chęć otrzymania dodatkowych bonusów albo nie. Wiąże się to z dołączeniem do newslettera.
 5. Na Twój adres Email przyjdzie potwierdzenie rejestracji. Kliknij w wiadomości przycisk Potwierdzam
 6. Zostaniesz przeniesiony do nowej strony, gdzie możesz wpisać numer posiadanej karty, albo stworzyć wirtualną kartę.
 7. Przejdź dalej, rejestracja zakończona i dodatkowo zyskasz darmowe punkty

Osoby posiadające plastikowe karty mogą je dołączyć do tworzonego konta, zaś ci którzy jeszcze ich nie mają mogą wygenerować karty wirtualne. Rejestracja karty na stronie umożliwia zalogowanie się w aplikacji przy zastosowaniu tych samych danych. Konto Shell Clubsmart online daje dostęp do wielu opcji, w tym przede wszystkim dostępu do katalogu nagród.

Jak sprawdzić punkty Shell?

Punkty zdobywane w Shell Clubsmart są niezbędne, aby korzystać z nagród. Jeśli ktoś nie wie, jak sprawdzić punkty Shell wystarczy zalogować się w aplikacji lub na stronie internetowej. Widać tam otrzymane w programie Shell punkty za paliwo jak również to, które nagrody są za nie dostępne.

 • Na koncie pod adresem https://login.consumer.shell.com/login
 • W aplikacji na głównym ekranie

Wielu użytkowników Shell Clubsmart ceni sobie możliwość zapłaty punktami za paliwo według przelicznika: 100 punktów ma wartość 1 zł. Jeśli ktoś jednak woli wybrać nagrody z katalogu, po uzbieraniu wskazanej ilości punktów może zamówić nagrody online lub na wybranej stacji. Należy pamiętać, iż punkty za ostatnie transakcje mogą pojawiać się na koncie z pewnym opóźnieniem.

Czytaj również  Gdzie kupić pampersy w niedzielę?

Czy punkty Shell przepadają?

Uczestnicy programu Shell Clubsmart mają sporo czasu na to, aby zdecydować co zrobią ze zgromadzonymi punktami. Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy punkty Shell przepadają, warto więc wiedzieć, że ich ważność wynosi 4 lata.

Program Shell Clubsmart umożliwia zbieranie punktów bez limitu, jednakże te które były przyznane wcześniej niż 4 lata wstecz są kasowane ostatniego dnia roku. Jednakże przez ten czas można ich uzbierać tyle, że bez trudu można wymienić je na atrakcyjne nagrody.

Ponadto w każdej chwili można wykorzystać je do zapłaty za paliwo. Trzeba jednak pamiętać, że maksymalna ilość punktów, jakie można wymienić na zapłatę rachunku wynosi 200 000 punktów, czyli 2 tysiące złotych.

Shell ile punktów za litr paliwa?

Zbieranie punktów w programie Shell jest bardzo proste. Shell Clubsmart to możliwość uzyskania punktów za tankowane paliwo jak również za inne zakupy na stacjach. Na pytanie klientów Shell ile punktów za litr paliwa dostaną na kartę w programie zależne jest od rodzaju paliwa, jakie tankują.

Najwięcej można uzyskać za paliwo racing, przelicznik wynosi 5 pkt za litr, w niedzielę zaś aż 10 punktów. Paliwa V-power to 2 pkt za litr, zaś w niedzielę 4 pkt. Pozostałe paliwa dają możliwość uzyskania 1 pkt za litr paliwa każdego dnia.

Karta Shell Clubsmart to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla tych, którzy chcą oszczędzać jak najwięcej. Program lojalnościowy nie wymaga zbyt wielu działań, aby zdobywać punkty, zaś płynące z niego korzyści są wymierne. Jest doceniany przez wielu użytkowników i z każdym rokiem korzysta z niego coraz więcej osób.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój