Rozrywka

Serek Philadelphia gdzie kupić

W codziennej diecie istotny jest między innymi nabiał, powinno się spożywać wysokiej jakości produkty. Jednym z nich jest niewątpliwie serek Philadelphia – gdzie kupić taki produkt? Jest on na tyle popularny, że jest dostępny zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Występuje w kilku wariantach, własną wersję proponuje nawet marka Milka. Dostępny jest również smak czekoladowy – wszystkie odmiany są niezwykle kremowe, idealne do smarowania pieczywa.

Serek Philadelphia dlaczego warto kupić?

Wiele osób docenia nie tylko smak, ale również konsystencję serka Philadelphia, gdzie kupić ten smakołyk?

Jest to produkt dostępny w wielu sklepach, dlatego nie powinno być z tym problemu. Dla prawdziwych łasuchów sprawdzi się serek Philadelphia czekoladowy, za tę wersję odpowiada Milka – producent wyśmienitych czekolad.

Serek typu Philadelphia warto kupić przede wszystkim dlatego, że jest przepyszny, niezwykle delikatny.

Cream cheese Philadelphia warto kupić jako składnik do wielu potraw i wypieków, które dzięki niemu nabiorą ciekawego smaku. Co ważniejsze serek typu Philadelphia nie zawiera żadnych alergenów.

Nie ma w składzie siarczynów, nasion sezamu, orzechów, ani soi. Producent zastrzega, że serek kremowy Philadelphia powinno się przechowywać 3w chłodnym miejscu, jako produkt pochodzenia mlecznego.

gdzie kupic serek philadelphia

Serek Philadelphia gdzie kupić stacjonarnie?

Wielu miłośników produktów mlecznych zastanawia się gdzie kupić stacjonarnie serek Philadelphia. W pierwszej kolejności warto odwiedzić najbardziej znane supermarkety:

  1. Lidl,
  2. Tesco,
  3. Carrefour,
  4. E.Leclerc,
  5. Auchan

Często dostępny jest tam również serek Philadelphia czekoladowy, jednak z uwagi na dużą popularność stany magazynowe mogą dość szybko się wyczerpać. Serek typu Philadelphia najczęściej występuje w opakowaniach 125 g, cena produktu to około 6 zł. Droższy jest czekoladowy serek typu Philadelphia, ale zawiera znacznie mniej cukru, niż podobne smakołyki. W sklepach produkt dostępny jest w większych opakowaniach – po 175 gram.

Czytaj również  Co jest większe gram czy dekagram?

Serek Philadelphia gdzie kupić przez Internet?

Gdzie kupić serek Philadelphia w Internecie? Jako pierwsze zdecydowanie przychodzi do głowy Allegro, planując nieco większe zakupy u jednego sprzedawcy można liczyć na darmową przesyłkę. Natomiast mając zamiar skosztować serka Philadelphia po raz pierwszy, warto odwiedzić następujące strony:

  1. Vitalia.pl,
  2. Polskikoszyk.pl,
  3. E-szop24.pl,
  4. Ding.pl,

W kwestii cen produktu, wyglądają one podobnie, jak w sklepach stacjonarnych. Czasami jednak zdarzają się promocje, z których zawsze warto skorzystać. Nierzadko przy pierwszych zakupach naliczany jest dodatkowy rabat – to też powinno wziąć się pod uwagę chcąc kupić serek Philadelphia przez Internet.

Cream cheese Philadelphia można kupić w wielu sklepach, jego popularność zawdzięcza się głównie aksamitnej konsystencji. Kremowy smak również przemawia na korzyść produktu, smakuje wyśmienicie na pieczywie. Serek Philadelphia można kupić stacjonarnie lub przez Internet, również ten o czekoladowym smaku. Sprawdź również gdzie kupić serek piórko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *