Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Serek Bieluch gdzie kupić

Posted by

serek bieluch gdzie kupic

Serki kanapkowe stanowią jedne z najchętniej wybieranych artykułów spożywczych. Ich popularność bierze się z prostego składu i dużej zawartości białka. Co więcej, takie serki świetnie smakują i dobrze komponują się z sałatą lub pomidorem. Jednym z lubianych przez konsumentów serków kanapkowych jest serek Bieluch. Gdzie można go kupić i dlaczego warto to zrobić?

Serek Bieluch – dlaczego warto kupić?

Serek Bieluch to naturalny serek kanapkowy, wyróżniający się wysokiej jakości składem, który gwarantowany jest poprzez zastosowanie w procesie produkcji nowoczesnej technologii membranowej, zwanej ultrafitlracją.

To właśnie ta technologia sprawia, że serek Bieluch w swoim składzie zawiera wszystkie najważniejsze białka serwatkowe mleka, wraz z kazeiną, która stanowi szczególny rodzaj białka o wartości odżywczej, porównywalnej do białka, pochodzącego z mięsa.

Proteiny zawarte w serku Bieluch charakteryzują się dobrą przyswajalnością przez organizm.

Taki serek kanapkowy to oczywiście nie tylko białko, ale też inne składniki odżywcze, takie jak wapń, wspomagający prawidłową budowę kości, jak również sterole i karotenoidy. W serku znajdziemy także witaminy z grupy B, niezbędne do prawidłowego działania układu nerwowego.

Serek Bieluch to nabiał wysokiej jakości, który najlepiej sprawdza się jako dodatek do kanapek. Ze względu na swój naturalny skład, może być stosowany zarówno w diecie osób dorosłych, jak i dzieci. Warto więc wiedzieć, gdzie kupić lekki serek Bieluch.

gdzie kupic serek bieluch

Serek Bieluch – gdzie kupić stacjonarnie?

Serek Bieluch jest dość popularnym serkiem kanapkowym, dlatego często pojawia się w lodówkach w większych marketach spożywczych. Stacjonarnie serek ten znajdziemy jednak także w wielu mniejszych sklepach spożywczych, można więc poszukać go w osiedlowym sklepiku.

  • Biedronka
  • Carrefour
  • Auchan
  • Kaufland
  • Leclerc

Naturalny serek Bieluch nie zawiera konserwantów, dodatków smakowych, cukru i żadnych sztucznych stabilizatorów czy zagęstników.

Jest więc bezpiecznym produktem spożywczym dla osób w różnym wieku. Cena jednego opakowania serka Bieluch to ok. 2,30 zł za 150 g.

Czytaj również  Oceny w Niemczech – skala ocen

Serek Bieluch – gdzie kupić przez internet?

Serek Bieluch jest oczywiście dostępny także w sprzedaży internetowej. Znajdziemy go w ofercie wielu sklepów online, w tym znanych sklepów spożywczych, prowadzących także sprzedaż wysyłkową, takich jak Lidl czy Tesco.

  • Allegro
  • Ceneo
  • ZakupyAuchan.pl
  • frisco.pl
  • megasam24.pl

Mnóstwo ofert znajdziemy także na portalach Allegro czy Ceneo. Warto jednak pamiętać, że serek Bieluch to produkt spożywczy, wymagający przechowywania w chłodnych warunkach, należy więc zwrócić uwagę na to, czy dany sklep zapewni odpowiednie warunki transportu towaru.

Naturalny serek kanapkowy Bieluch stanowi jeden z najczęściej wybieranych produktów z sekcji nabiału. Już wiemy, gdzie kupić serek Bieluch, jest on szeroko dostępny, a więc nikt nie powinien mieć problemu z jego zakupem. Prosty, naturalny skład sprawia, że serek ten sprawdzi się jako dobre źródło białka zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Warto wybrać go jako element zdrowego, zróżnicowanego jadłospisu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *