Rozrywka

Ser piórko gdzie kupić

Ostatnia aktualizacja 17 stycznia 2022 przez Redakcja

Zdrowe odżywianie jest obecnie bardzo popularne i coraz częściej zauważyć można produkty, mające bardzo dobre wartości odżywcze, co nie zawsze było możliwe do zrobienia. Obecnie bardzo dużo produktów jest nafaszerowanych chemią, przez co ich jakość oraz smak są na naprawdę niskim poziomie. Na szczęście są producenci, którzy dbają o konsumentów i starają się, by ich produkty były możliwie jak najlepsze. Takim właśnie produktem jest ser piórko. Sprawdź gdzie kupić żółty serek piórko.

Ser piórko – dlaczego warto kupić?

Serem piórko na pewno powinny zainteresować się osoby dbające o swój wygląd, będące na diecie keto i przede wszystkim Ci, którzy chcą zachować dobrą sylwetkę, jedząc niskotłuszczowe lecz wysokobiałkowe produkty. Ser Piórko ma bardzo wysoką zawartość białka, przy jednoczesnej maksymalnej redukcji tłuszczów, przez co posiada naprawdę niewiele kalorii.

Jego smak jest niesamowity, dlatego z pewnością gdy raz skosztujesz tego sera, nie będziesz chciał wracać do tych napchanych chemią żółtych klocków.

Dowodem na to, że ser jest zdecydowanie dobrej jakości jest to, że temat tego, gdzie jest dostępny, poruszany jest na wielu forach dla sportowców i sami wskazują na to, że jest to obecnie najlepszy ser, posiadający bardzo dobre makroskładniki, które dla sportowców i bodybuilderów są niezbędne. Wysokowartościowy ser to rzadkość, dlatego warto jest zobaczyć, jak prezentują się jego wartości odżywcze na 100 gram produktu:

 •         Tłuszcze – 2,7g
 •         Węglowodany – 0
 •         Białko – 35g
 •         Kcal – 164

Jak widać przy jednoczesnej wysokiej zawartości białka, ser posiada niewiele kalorii oraz tłuszczy. Dzięki temu będzie świetnie nadawał się na tzw. redukcję tkanki tłuszczowej oraz dla osób będących na diecie keto. Świetnie sprawdzi się również na tzw. rekompozycji, która w definicji jest jednoczesnym spalaniem tkanki tłuszczowej oraz nabieraniem masy mięśniowej. Warto jednak wiedzieć, że jest to możliwe jedynie podczas początków ćwiczenia lub po powrocie do aktywnego trybu życia.


Ser Piórko – gdzie kupić stacjonarnie?

Dziwnym jest fakt, że produkt tak dobry, bogaty w składniki odżywcze, w dobrej cenie i przede wszystkim ze świetnym smakiem, jest tak rzadko dostępny w sklepach stacjonarnych. Jeśli już ktoś decyduje się na jego zakup, to zazwyczaj jest to transakcja przez Internet, gdzie rzeczywiście można znaleźć go bardzo łatwo i szybko, a zamówienia wykonywane są nawet w dużych ilościach.

Czytaj również  Jadalne kwiaty gdzie kupić

W sklepach stacjonarnych niestety jest z tym problem, gdyż informacje na forach kulturystów i sportowców wskazują na to, że problem z jego dostępnością jest nieprzerwalny i trwa od 2014 roku.

 • Tesco,
 • Carrefour
 • Leclerc
 • Auchan
 • Aldi
 • Lewiatan

Tutaj więc rodzi się pytanie i wpisywane w Google frazy „Ser piórko gdzie kupić stacjonarnie?”. Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, gdyż często jest on w bardzo losowych supermarketach, jednak można zobaczyć pewną zależność, gdzie cyklicznie można go zdobyć.

Są to sklepy takie jak: Auchan, Carrefour oraz Tesco. Te trzy sklepy posiadają ser na stanie, jednak może się zdarzyć również jego deficyt. Jego cena będzie różna w zależności od sklepu.

Ser Piórko – gdzie kupić przez Internet?

Tutaj sytuacja wygląda nieco lepiej, gdyż ser jest dostępny w wielu sklepach, dlatego nie powinno być problemu z jego dostępnością. Jest on widoczny w wielu wariantach, a jego cena jest przystępna, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości.

 • Strefa Mocy
 • Ekoskrzyneczka
 • Allegro
 • Frisco
 • Ceneo
 • Leclerc24

Ser piórko zdecydowanie jest tym produktem, który zasługuje na polecenie, dlatego w tym artykule nakierowujemy Was, gdzie kupić ser piórko. Oczywiście może się zdarzyć, że nie w każdym Auchan lub Carrefourze będzie dostępny, jednak warto szukać, gdyż zazwyczaj jest dostępny. Naprawdę warto spróbować i samemu ocenić ser typu piórko. Gdzie kupić? Najlepiej przez Internet, gdyż ceny są naprawdę przystępne, a dostawa szybka, dzięki czemu będzie można szybko delektować się pysznym serem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *