Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Sephora karta podarunkowa

Posted by

sephora karta podarunkowa

Kosmetyki to produkty, które każdemu zapewnią chwilę relaksu i odpoczynku. Dobry zapach to coś, co potrafi odprężyć nas po ciężkim dniu, a ciepła woda dodatkowo ukoi nerwy. Czy może więc być coś złego w podarowaniu komuś kosmetyków? Niestety tak.

Jak dobrze wiadomo, zapachy kojarzą się nam bardzo z osobami, miejscami lub zdarzeniami, dlatego często może dojść do sytuacji, w której podarujemy komuś perfumy kojarzące mu się z bardzo złym okresem jego życia. Jak tego uniknąć? Co zrobić? Odpowiedzią jest karta podarunkowa Sephora.

Dzięki niej zamiast perfum czy kosmetyków możemy dać osobie kartę podarunkową, dzięki czemu będzie mogła wybrać sama to, co by chciała za to kupić. Jak więc zdobyć kartę podarunkową i jak w ogóle działa? Przekonajmy się.

Sephora karta podarunkowa – co daje?

Karta podarunkowa Sephora jest bardzo korzystna, gdyż umożliwia zrobienie komuś prezentu idealnego. Nietrafione prezenty zdarzają się zdecydowanie częściej, niż te trafione, dlatego jeśli nie jesteśmy pewni, że prezent z pewnością spodoba się osobie obdarowanej, to lepiej będzie zdecydować się właśnie na kartę podarunkową.

 • Osoba obdarowana kartą sama może sobie wybrać prezent
 • Prezent kupiony za pomocą karty podarunkowej zawsze jest trafiony
 • Wygoda dla obu stron

Dzięki niej osoba ta wybierze sobie to, co chce i w czym czuje się dobrze. Ponadto karta podarunkowa nie musi być użyta w krótkim czasie po jej zakupie i może być używana wiele razy, dopóki znajdują się na niej środki. Bon upominkowy Sephora jest więc bardzo korzystny i daje możliwość sprawienia drugiej osobie radości i udanego prezentu.

Czytaj również   Gdzie wyrzucić drewno

Sephora karta podarunkowa – jak kupić i korzystać?

Skoro już wiesz, jakie korzyści daje karta podarunkowa, to teraz przyszedł czas na to, byś poznała gdzie można ją kupić oraz jak z niej korzystać. Nie martw się, gdyż nie jest to nic trudnego i na pewno zrozumiesz, jak to robić. Są dwa sposoby nabycia karty podarunkowej Sephora.

Po pierwsze – można ją nabyć w sklepie stacjonarnym w różnych nominałach. Wówczas sprzedawca aktywuje kartę i jest możliwa do wykorzystywania jej przez okres 12 miesięcy. Można ją również kupić poprzez zakupy online. Wówczas zostanie ona wysłana do nas pocztą lub możemy ją odebrać już po dwóch godzinach od momentu zakupu w najbliższym, wskazanym przez nas salonie.

Korzystanie z karty Sephora jest bardzo proste, gdyż polega wyłącznie na tym, by podejść do kasy i zamiast gotówki wręczyć kartę, która umożliwia przeprowadzanie transakcji. Można jej używać więcej niż jeden raz, a właściwie do czasu, kiedy wyczerpią się na niej środki. W przypadku, kiedy produkty będą przewyższać kwotę na karcie podarunkowej, możemy dopłacić gotówką lub kartą płatniczą.

W przypadku zakupów online, by zapłacić kartą podarunkową Sephora, wystarczy wpisać jej numer oraz pin widoczny na odwrocie.

Sephora karta podarunkowa online

Jeżeli nie masz czasu, albo wolisz załatwić sprawę bezpośrednio z domu, możesz wybrać E-kartę upominkową Sephora. Jej zakup oraz dokładne wykorzystanie jest bardzo proste wystarczy postępować z poniższą instrukcją:

 1. Wejdź na stronę https://kartaupominkowa.sephora.pl/
 2. Wybierz wzór karty
 3. Podaj dane osoby, która otrzyma kartę
 4. Wybierz opcję przekazania karty (email lub do rąk własnych)
 5. Wybierz kwotę
 6. Opłać zamówienie

Karta podarunkowa Sephora – gdzie jest numer karty?

Każda karta podarunkowa Sephora ma swój numer. Jego odnalezienie nie powinno jednak stanowić problemu, gdyż znajduje się on na rewersie karty i jest dobrze widoczny. Ma on 13 cyfr, które w trakcie płatności internetowej trzeba będzie wpisać.

 • Numer karty znajduje się na rewersie i składa się z 13 cyfr.
Czytaj również  Jak namówić rodziców na świnkę morską?

Ponadto na dole rewersu karty znajduje się szary prostokąt. Należy go zdrapać i wówczas zobaczymy czterocyfrowy pin do karty, również niezbędny do dokonania transakcji internetowej.

Jak sprawdzić saldo karty upominkowej Sephora?

Jest to naprawdę proste, gdyż istnieją tylko dwie opcje sprawdzenia salda karty upominkowej Sephora. Pierwsza z nich to udanie się do sklepu stacjonarnego, a następnie spytanie pracownika ile znajduje się na niej środków. Wówczas powie nam to i sprawdzanie salda dobiega końca.

 • W perfumeriach Sephora pytając obsługi
 • Pod numer 800 700 807 lub 12 682 84 94

Drugim przykładem będzie natomiast sprawdzanie salda na infolinii. Wówczas wystarczy zadzwonić pod numer 800 700 807.

Karta podarunkowa Sephora – prezent dla bliskich

Jak już wcześniej zostało powiedziane – jest to bardzo dobry pomysł na prezent, gdyż nie może być nieudany. Czasami dobranie zapachu jest bardzo trudne, dlatego znacznie lepiej będzie postawić na to, by osoba sama wybrała to, co jej odpowiada. Z tego artykułu dowiedziałaś się, jak sprawdzić saldo karty upominkowej Sephora, jak i gdzie ją kupić, gdzie jest numer karty Sephora oraz jakie daje korzyści. Teraz możesz śmiało ją kupować!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *