Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Selgros aplikacja

Posted by

aplikacja selgros

Selgros to ciesząca się coraz większą popularnością sieć sklepów. Początkowo dedykowana głównie podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą, dziś – swoją ofertą zachęcająca indywidualnych Klientów. Nowoczesne hale sprzedażowe, różnorodność dostępnych produktów w atrakcyjnych cenach przyciągają coraz większą liczbę konsumentów.

Działająca już od 1997 roku sieć sklepów Sekgros opiera się na trzech bardzo ważnych filarach. Przede wszystkim wysoka jakość sprzedawanych produktów, po drugie działania mające na celu ochronę środowiska i wreszcie po trzecie wspieranie lokalnych przedsiębiorstw – to wszystko wpływa na niesłabnącą popularność sklepów Selgros Cash&Carry.

Korzyści dla posiadaczy aplikacji Selgros

Swoim Klientom, sieć Selgros  Cash&Carry zaproponowała możliwość zainstalowania aplikacji Selgos. Co ona daje? Przede wszystkim użytkownik aplikacji bez trudu znajdzie informacje o najnowszych promocjach i specjalnych rabatach oferowanych przez sklep.

Nie musisz przeglądać papierowej gazetki, by z łatwością dowiedzieć się, które produkty są w najniższej cenie. Co ważne, osoba obsługująca program lojalnościowy Selgos może sprawdzić końcową cenę danego produktu, już po uwzględnieniu wszelkich należących mu się rabatów. Instalując program otrzymujesz interesujące Cię kupony z promocjami, które dostosowane są do Twoich potrzeb.

  • Skaner produktów umożliwiający odczytanie ceny i ważnych informacji o produkcie
  • E-karta Selgros
  • Gazetki i oferty promocyjne

Dzięki aplikacji, skanując kod artykułu, możesz uzyskać o nim wszystkie istotne informacje. Możesz zatem poznać skład interesującego Cię produktu a także masz możliwość porównać parametry techniczne urządzeń, które oglądasz. Szczegółowy opis każdego towaru masz zatem na wyciągnięcie ręki.

Poza tym, posiadając aplikację Selgros, nie musisz mieć przy sobie karty klienta – masz ją bowiem zawsze ze sobą. Wystarczy, że na zakupy zabierzesz telefon.

Niewątpliwym atutem posiadania aplikacji Selgros Cash&Carry jest możliwość uzyskania szybkiej informacji o adresie oraz godzinach otwarcie sklepu. Warto znać również program lojalnościowe innych sieci jak Biedronka, Żabka, Carrefour czy Lidl.

Czytaj również  Konfiguracja MMS a2mobile

Aplikacja Selgros – jak zainstalować i obsługiwać konto?

Aplikacja Selgros Cash&Carry to mobilny program, który bez trudu zainstalujesz w swoim telefonie. Bez względu, czy Twój smartfon posiada oprogramowanie Android, czy IOS – wystarczy, że w mogilnym sklepie na swoim urządzeniu wpiszesz nazwę aplikacji Selgros.

Jednym kliknięciem możesz ją aktywować i ściągnąć na swój telefon. Kolejnym krokiem jest zeskanowanie karty, której jesteś posiadaczem i po prostym zalogowaniu możesz cieszyć się z użyteczności właśnie pobranego programu.

W przypadku, kiedy posiadasz już Kartę Klienta Selgros – podczas logowania powinni wybrać komunikat, o aktywacji aplikacji. W kolejnym kroku, muszą oni podać adres e-mail, na który zarejestrowana jest karta.

Jeśli jeszcze nie jesteś Klientem sieci Selgros Cash&Carry, dzięki aplikacji możesz w łatwy sposób dokonać rejestracji Konta Klienta. Wystarczy, że w jednym z kolejnych etapów instalacji programu zaznaczysz, czy chcesz odebrać swoją kartę osobiście na hali sprzedażowej, czy wolisz, aby karta została do Ciebie w sposób tradycyjny, za pośrednictwem poczty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *