Rossmann Rossnę

Sieć sklepów Rossmann jest w Polsce bardzo popularna, ze względu na szeroki asortyment oraz konkurencyjne ceny produktów. Dlatego też program Rossnę to świetny sposób na oszczędzenie dodatkowych pieniędzy rodzicom dzieci od czasu ciąży aż do 10 lat. Jak dodać dziecko w Aplikacji Rossmann, czym jest rossnę junior i dla czego warto zainteresować się tymi programami? Odpowiedzi poniżej!

Program rossnę

Program Rossmann Rossnę jest skierowany do rodziców dzieci w wieku od 0 do 10 roku życia. Dzięki niemu rodzice dostają rabat na produkty dziecięce, które są niezbędne podczas pierwszych miesięcy życia. Warto podkreślić, iż program podzielony jest na dwie części – Rossnę Maluch i Rossnę Junior. Podział ten odpowiada kolejnym etapom rozwoju dziecka, dzięki czemu promocje i rabaty na produkty dostosowane są do wieku dziecka.

Dzięki temu Program Rossnę towarzyszy rodzicom i dziecku od przygotowań do porodu, aż do 10 roku życia. W ciągu tej dekady, rodzice są w stanie zaoszczędzić na produktach dziecięcych całkiem sporą ilość pieniędzy, dlatego program rossmann rossnę cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem.

Rossnę jakie korzyści daje

Jedną z najbardziej oczywistych korzyści czynnego uczestnictwa w programie Rossnę jest oszczędność. Na poszczególnych etapach rozwoju dziecka, rodzice dostają zniżki na konkretne kategorie produktów, których dziecko w tym wieku potrzebuje najbardziej. Warto podkreślić, iż dziecko można zarejestrować jeszcze przed porodem – dzięki temu kompletowanie wyprawki do szpitala, może zostać objęte rabatem.

Każdy rodzić wie, że mokre chusteczki czy jednorazowe pieluchy, są w pierwszych miesiącach życia dziecka przedmiotami codziennego użytku. Dlatego też rabaty i promocje na produktach kosmetycznych dla noworodka są dla rodziców bardzo opłacalne. Warto podkreślić, iż z promocji i rabatów rossmann rossnę można skorzystać zarówno podczas zakupów w stacjonarnej drogerii, jak i tej internetowej.

Regularne kupowanie produktów dziecięcych w drogeriach rossmann z aplikacją rossnę pozwala zwiększyć rabat z 3% do nawet 10%, dlatego im częstsze zakupy, tym większe oszczędności.

Aplikacja rossnę

Warto podkreślić, iż aplikacja rossnę, to nie tylko atrakcyjne promocje. W zależności od wieku dziecka, rodzic ma dostęp do wielu dodatkowych elementów, takich jak:

  • eksperckie porady dotyczące ciąży i dbania o siebie w tym wyjątkowym okresie,
  • porady odnośnie zdrowia i higieny dziecka w pierwszych miesiącach życia,
  • filmy edukacyjne z bohaterami „Czyściocha”, które uczą dziecko samodzielności higienicznej,
  • podcasty dla rodziców, które skupiają się na najważniejszych kwestiach dotyczących rodzicielstwa.

Aplikacja rossnę pozwala na korzystanie z wyjątkowych i dedykowanych promocji, a także w zdecydowany sposób zaspokaja wszystkie pytania i niepewności młodych rodziców. Warto podkreślić także, iż program rossnę towarzyszy dziecku i rodzicom przez pierwszą dekadę życia dziecka, która w zdecydowany sposób je kształtuje. Wchodząc regularnie do aplikacji rossnę, rodzic może zobaczyć, które produkty są obecnie na przecenie, a także zaplanować najbliższe zakupy.

Jak pobrać aplikację rossnę

W tym miejscu warto wyraźnie podkreślić, iż szukając w Google Play lub App Store aplikacji rossnę, można znaleźć tylko i wyłącznie aplikację rossmann. W takim razie jak pobrać aplikacje rossnę? Jest to bardzo proste, ponieważ to właśnie aplikacja rossmann zawiera w sobie program rossnę. Dlatego też dołączenie do tego programu jest bardzo proste. Wystarczy tylko pobrać aplikację rossmann w App Store lub sklepie Google Play.

Wówczas należy zarejestrować swoje dziecko w programie rossnę i już można robić zakupy produktów dziecięcych z atrakcyjnymi rabatami. Warto dodać, iż aplikacja rossnę sama wysyła powiadomienia, gdy produkty mogące interesować rodziców są obecnie w promocyjnej cenie.

Jak dodać dziecko w aplikacji Rossmann

Wydawać mogłoby się, iż dodawanie dziecka do programu rossman może być skomplikowane. Nic bardziej mylnego, ponieważ jest to bardzo intuicyjne, zaś sama aplikacja jest przejrzysta i klarowna. Nie mniej jednak w sieci aż roi się na formach od pytań typu – jak dodać dziecko w aplikacji rossmann lub rossnę jak dodać ciążę? Dlatego postanowiliśmy przeprowadzić was krok po kroku przez proces dodawania dziecka lub ciąży w aplikacji rossnę:

  1. Wejdź w aplikację Rossmann.
  2. Wybierz ikonę na dolnym pasku, która umieszczona jest najbardziej na prawo – ikona ludzika.
  3. Wyszukaj przycisk Rossnę i przyciśnij „zobacz szczegóły”.
  4. Przyciśnij „Dodaj dziecko” i postępuj zgodnie z dalszymi wskazówkami – podaj dane dziecka, takie jak imię, płeć, nr. telefonu, adres email.
  5. W celu dodania dziecka, które ma dopiero przyjść na świat, wciśnij przycisk „spodziewam się dziecka”. Wówczas zostaniesz poproszony o wpisanie planowanej daty porodu. W odpowiednim czasie status można zmienić, aby uaktualnić go na „jestem rodzicem”.

Rossnę junior

Rossnę junior jest kolejnym etapem w dziecięcym rozwoju i program ten dedykowany jest dzieciom w wieku od 4 do 10 lat. Program jest nowością, która ma na celu wspomaganie rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dzięki rossnę junior rodzice mają dostęp do wielu atrakcyjnych promocji na artykuły dla dzieci w przedziale wiekowym 4-10 lat.

Co więcej, w aplikacji czeka na dzieci oraz rodziców wiele różnych przydatnych materiałów, takich jak animowane filmy dla dzieci lub podcasty o najważniejszych kwestiach rodzicielstwa dla rodziców. Rossnę junior to kontynuacja tak udanego programu rossnę maluch. Dlatego też zainteresowanie tym programem jest dziś coraz większe.

Jak dołączyć rossnę junior

Program rossnę junior jest nowością, dlatego w sieci można spotkać się z pytaniami, takimi jak – rossnę junior jak dołączyć? Dołączenie do programu rossnę junior jest bardzo proste i intuicyjne. W przypadku dziecka w wieku 3 lat zarejestrowanego już wcześniej, przejście na rossnę junior będzie automatyczne.

Jeżeli masz też starsze dziecko, to możesz dodać jego dane w swoim profilu i zacząć korzystać z rabatów i promocji rossnę junior. Jeśli nie jesteś jeszcze uczestnikiem programu rossnę, to pobierz aplikację, zarejestruj się i dodaj dane swojego dziecka (w wieku od 4 do 10 lat). Duża ilość produktów dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym sprawia, iż program rossnę junior jest bardzo atrakcyjną propozycją dla takich dzieci.

Program Rossnę opinia

Program rossmann rossnę ma już blisko 10 lat, dlatego dobrze znany jest wszystkim klientom drogerii rossmann. Duże promocje i rabaty na artykuły dziecięce pozwalają zaoszczędzić rodzicom dzieci sporo pieniędzy podczas pierwszych lat życia. Dlatego też program rossnę cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością, czego odzwierciedleniem może być duża ilość pozytywnych opinii w sieci.

Warto dodać, że program rossnę został rozszerzony o kolejny element, jakim jest rossnę junior. Dzięki temu program obejmować może dzieci od okresu prenatalnego, aż do skończenia 10 lat. Tak długi okres czasu pozwala na duże oszczędności i pomaga rodzicom w pierwszych latach rodzicielstwa. Warto dodać, iż rossnę to nie tylko promocje, ale także duża ilość dodatkowej treści, zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *