Rok ważności konta T-mobile

Estimated read time 3 min czytania

Rok ważności konta T-Mobile na temat tej usługi narosło wiele nieprawdziwych informacji np. to, że taka opcja jest niedostępna u tego operatora, jest to nieprawdą, choć dostęp jest mocno ograniczony. Nie ma wątpliwości, że ważność konta i jej przedłużenie w taryfach na kartę jest najbardziej problematyczna. Właśnie, żeby nie zaprzątać sobie głowy takimi rzeczami stworzono usługę rok ważności konta T-Mobile, która pozwala przedłużyć aktywność konta o 365 dni. Jeżeli zadajesz sobie pytanie jak przedłużyć ważność konta o rok w T-Mobile to śpieszymy z odpowiedzią.

Rok ważności konta T-Mobile na kartę

Istnieje kilka sposobów na aktywację usługi rok ważności konta T-Mobile, ale za nim o nich to warto wspomnieć o zasadach promocji. Usługa przedłuża ważność konta na połączenia wychodzące o rok liczony jako 365 dni, ten okres nie może być dłuższy.

Rok ważności konta w T-Mobile jest usługą płatną, za aktywację musimy zapłacić 20 zł, co za tym idzie istnieje kilka warunków, które są wymagane do aktywacji usługi:

 • Musisz mieć na koncie 20zł
 • Musisz mieć aktywne połączenia wychodzące

Co istotne, nie mamy tutaj do czynienia z opłatą cykliczną, po roku musisz pamiętać o ponownej aktywacji. Zazwyczaj przedłużenie ważności konta o rok jest natychmiastowe, a maksymalnie potrwa do 24 godzin.

Oferta dostępna jest w taryfie GO! w systemie T-Mobile na kartę.

Jak aktywować rok ważności konta T-Mobile?

W celu przedłużenia ważności konta o kolejny rok należy skorzystać z jednej z trzech opcji:

 • Wpisz kod USSD *508*1# i zatwierdź zieloną słuchawką
 • Skorzystaj z aplikacji Mój T-Mobile, wybierając odpowiednią opcję w zakładce „usługi dodatkowe”
 • Wyślij SMS o treści AKTRWK pod numer 8018

Jak widzisz masz kilka prostych sposobów na skorzystanie z usług rok ważności konta w T-Mobile. W dowolnym momencie możesz sprawdzić ważność swojego konta we wspomnianej aplikacji albo korzystając z kodu *101#.

Czytaj również  Jak utworzyć grupę na messengerze?

Rok ważności konta T-Mobile z taryfą FRII

Jeżeli korzystasz z taryfy FRII oferta Rok Ważności Konta wygląda nieco inaczej. Pierwsza aktywacja usługi jest darmowa, każda kolejna wiąże się z opłatą 3 zł pobieraną cyklicznie co 30 dni. Ofertę można aktywować na kilka sposobów:

 1. Użyj kodu *100*816#
 2. Skorzystaj z Biura Obsługi Użytkownika
 3. Wyślij SMS o treści Tak pod numer 416
 4. Wybierz się do stacjonarnego punktu sprzedaży T-Mobile
 5. Skorzystaj ze strony t-mobile.pl

Status oferty można sprawdzić za pomocą kodu *100*816*1# natomiast dezaktywacja odbywa się kodem *100*816*2#. Dezaktywacja oferty następuje do 72 godzin i zostaniesz o niej poinformowany w formie SMS. Żeby konto było przedłużona nie wystarczy, że zgodzisz się na pobieranie 3 zł dodatkowo musi na twoim koncie zajść w miesiącu jedno ze zdarzeń:

 • wykonania lub odebrania połączenia głosowego lub wideo połączenia
 • wysłania lub odebrania SMSa
 • wysłania lub odebrania MMSa
 • transmisji danych wychodzących lub przychodzących.

Mamy nadzieję, że wiesz już jak skorzystać z oferty rok ważności konta T-Mobile, jeżeli jednak wciąż masz pytania albo znasz inne sposoby aktywacji usługi daj koniecznie znać. W przypadku posiadania konta u innego operatora sprawdź jak wydłużyć ważność konta w Orange, Plus, Play, Heyah i Plush.

Sprawdź również

A to znasz?

2Comments

Dodaj swój
 1. 2
  Pytanie o taryfę.

  Czy rok ważności konta, T- Mobile na kartę, z pobieraną opłatą cykliczną, / z konta/ co 30 dni jest nadal aktualna ? Proszę o odpowiedz na E-mail.

+ Dodaj komentarz