Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Rok ważności konta Plush

Posted by

rok ważności konta plush

Rok ważności konta w Plush na kartę to jedna z częściej wyszukiwanych usług odnośnie tej sieci komórkowej. Podobnie jak w innych sieciach tak i Plush na kartę pozwala na przedłużenie ważności konta o rok. Mało kto lubi się martwić okresem ważności konta i taka usługa wydaje się być bardzo pomocna, jednak, żeby dobrze zrozumieć zasady działa konta ważnego rok Plush, warto zagłębić się regulamin. Żebyś Ty nie musiał tego robić, zrobiliśmy to za Ciebie, poniżej pokazujemy, jak aktywować rok ważności konta Plush.

Rok ważności konta Plush – kod aktywacyjny

Jeżeli chcesz cieszyć się kontem ważnym przez rok liczony jako 365 dni (również w latach przestępnych) to wystarczy, że wpiszesz na klawiaturze specjalny kod USSD *136*11*10#.

 1. Uruchom klawiaturę
 2. Wpisz kod *136*11*10#
 3. Zatwierdź zieloną słuchawką

Wyżej opisana metoda nie jest jedyną możesz również zadzwonić do biura obsługi klienta pod numerem 601102601 lub skorzystać z serwisu mobilnego Plus. Podsumujmy więc sposoby na to jak przedłużyć ważność konta w Plush o rok:

 • Wpisz kod USSD *136*11*10#
 • Zadzwoń pod numer 601102601 (opłata zgodna z Twoją taryfą)
 • Skorzystaj z Mobilnego Plus Online

Jak działa rok ważności konta Plush?

Wydaje się bardzo proste i faktycznie takie jest, ale żeby usługa rok ważności konta plush na kartę była aktywna musisz w momencie przystąpienia do promocji spełnić pewne warunki:

 • Musisz mieć możliwość wykonywania usług wychodzących
 • Musisz aktywować usługę, jednym z wyżej wymienionych sposobów
 • Musisz zasilić konto kwotą nie niższą niż 5zł z Vay w teminie 30 dni od aktywacji promocji rok ważności konta Plush

Warunki nie są trudne do spełnienia, warto wiedzieć również jak oferta dokładnie działa. Każdorazowo po zasileniu konta doładowaniem o wartości 5zł lub wyższej okres ważności konta jest przesuwany o kolejne 365 dni. Usługa de facto jest darmowa, wystarczy co rok doładowywać konto za minimum 5zł, jest to bardzo fajne podejście względem wielu innych sieci. Aktywacja konta ważnego rok Plush następuje do 24 godzin od momentu wystąpienia żądania, zostaniesz poinformowany wiadomością SMS potwierdzającą włączenie usługi. W każdym momencie możesz zrezygnować z roku ważności konta na jeden z 3 sposobów:

 • Wpisz kod USSD *136*00*10#
 • Zadzwoń pod numer 601102601 (opłata zgodna z Twoją taryfą)
 • Skorzystaj z Mobilnego Plus Online
Czytaj również  Granie na czekanie T-Mobile

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy wszystkie wątpliwości na temat roku ważności konta Plush, jeżeli jednak wciąż masz jakieś pytania zachęcamy do zostawiania ich w komentarzu. Osoby posiadające telefony u operatorów Play, Plus, Orange, T-Mobile, Heyah, zapraszamy do osobnych artykułów.

Jedna odpowiedź

 1. Awatar Boguslawa
  Boguslawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *