Rok ważności konta Plus – jak przedłużyć ważności konta?

Rok ważności konta w Plusie na kartę to propozycja dla osób, które nie chcą zajmować sobie głowy terminem wygaśnięcia ważności konta. Usługa Rok ważności przedłuża automatycznie ważność konta w Plus o 365 dni czyli okrągły rok. Chcąc skorzystać z promocji musimy spełniać kilka warunków. W tym artykule chcemy Ci pokazać jaki jest kod na rok ważności konta Plus oraz jak go użyć w celu przedłużenia ważności konta.

Jak skorzystać z promocji konto ważne na rok Plus?

Zacznijmy może od tego, że żeby włączyć promocję rok ważności konta plus musimy spełnić parę podstawowych wymogów:

 1. Naturalnie musimy posiadać usługę Plus na kartę i jej wariacie jak: Plus na Kartę bez limitu, JA + NA KARTĘ, JA + NA KARTĘ.
 2. Promocja wyklucza się z Promocją „Ja + Zawsze bez limitu w Plus”
 3. Minimum 10zł + VAT na koncie
 4. Konto musi być aktywne
 5. Po włączeniu promocji w ciągu 30 dni doładować konto za minimum 5zł

Pamiętaj o drobnych zapisach w regulaminie jak to, że w przypadku taryfy Plus na Kartę bez limitu bez wyżej wymienionego doładowania promocja zostanie automatycznie wyłączona.

Status promocji Rok ważności konta Plus można sprawdzić w dowolnym momencie przy użyciu kodu *136#. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z regulaminem promocji „Rok ważności konta”.

Tak z grubsza prezentują się zasady na jakich możemy przystąpić do promocji „Rok ważności konta Plus”. Znając zasady trzeba wiedzieć jak przedłużyć konto na rok w plusie.

Jak włączyć rok ważności konta w plusie krok po kroku

Usługa rok ważności konta Plus nie jest darmowa i wiąże się z wydatkiem 10zł, należy o tym pamiętać. Co za tym idzie w momencie jej uruchomienia musisz posiadać na karcie 10zł + VAT w innym wypadku nie włączysz usługi.

 1. Wpisz na klawiaturze kod *136*11*18#
 2. Zatwierdź zieloną słuchawką
 3. Na ewentualną informację o połączeniu premium zareaguj akceptując połączenie
 4. Rok ważności konta zostanie włączony do 24 godzin i zostanie potwierdzony SMS

Jak widz przedłużenie konta w Plus na rok jest bardzo proste wystarczy znać odpowiedni kod. W celu dezaktywacji usługi należy postępować zgodnie z powyższą instrukcją, ale wpisując kod *136*00*18#.

Kod na rok ważności konta plus

Kod na przedłużenie konta na rok plus to *136*11*18# jest to płatny kod przygotowany przez operatora w celu włączenia usługi. Kod jest to jedna z dwóch metod na przedłużenie ważności konta na rok, drugą jest skorzystanie z platformy mobilnej Plus Online.

Metody aktywacji rok ważności konta Plus:

 1. Kod *136*11*18#
 2. Kontakt z Działem Obsługi Klienta pod nr. 601102601
 3. Skorzystanie z platformy mobilnej online.plus.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *