Technologia

Rok ważności konta Plus – jak przedłużyć ważności konta?

Ostatnia aktualizacja 28 marca 2024 przez Redakcja

Rok ważności konta w Plusie na kartę to propozycja dla osób, które nie chcą zajmować sobie głowy terminem wygaśnięcia ważności konta. Usługa Rok ważności przedłuża automatycznie ważność konta w Plus o 365 dni czyli okrągły rok. Chcąc skorzystać z promocji musimy spełniać kilka warunków. W tym artykule chcemy Ci pokazać jaki jest kod na rok ważności konta Plus oraz jak go użyć w celu przedłużenia ważności konta.

Aktualizacja!

Informujemy, że od dnia 07.08.2021 promocja Rok Ważności Konta została zamknięta. Jeśli obecnie z niej korzystasz Twój okres ważności się nie zmieni, ale nie będzie możliwości ponownego jej uruchomienia.

Jak skorzystać z promocji konto ważne na rok Plus?

Zacznijmy może od tego, że żeby włączyć promocję rok ważności konta plus musimy spełnić parę podstawowych wymogów:

 1. Naturalnie musimy posiadać usługę Plus na kartę i jej wariacie jak: Plus na Kartę bez limitu, JA + NA KARTĘ, JA + NA KARTĘ.
 2. Promocja wyklucza się z Promocją „Ja + Zawsze bez limitu w Plus”
 3. Minimum 10zł + VAT na koncie
 4. Konto musi być aktywne
 5. Po włączeniu promocji w ciągu 30 dni doładować konto za minimum 5zł

Pamiętaj o drobnych zapisach w regulaminie jak to, że w przypadku taryfy Plus na Kartę bez limitu bez wyżej wymienionego doładowania promocja zostanie automatycznie wyłączona.

Status promocji Rok ważności konta Plus można sprawdzić w dowolnym momencie przy użyciu kodu *136#. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z regulaminem promocji „Rok ważności konta”.

Tak z grubsza prezentują się zasady na jakich możemy przystąpić do promocji „Rok ważności konta Plus”. Znając zasady trzeba wiedzieć jak przedłużyć konto na rok w plusie.

Czytaj również  Buziaczek.pl co to za poczta

Jak włączyć rok ważności konta w plusie krok po kroku

Usługa rok ważności konta Plus nie jest darmowa i wiąże się z wydatkiem 10zł, należy o tym pamiętać. Co za tym idzie w momencie jej uruchomienia musisz posiadać na karcie 10zł + VAT w innym wypadku nie włączysz usługi.

 1. Wpisz na klawiaturze kod *136*11*18#
 2. Zatwierdź zieloną słuchawką
 3. Na ewentualną informację o połączeniu premium zareaguj akceptując połączenie
 4. Rok ważności konta zostanie włączony do 24 godzin i zostanie potwierdzony SMS

Jak widz przedłużenie konta w Plus na rok jest bardzo proste wystarczy znać odpowiedni kod. W celu dezaktywacji usługi należy postępować zgodnie z powyższą instrukcją, ale wpisując kod *136*00*18#.

Kod na rok ważności konta plus

Kod na przedłużenie konta na rok plus to *136*11*18# jest to płatny kod przygotowany przez operatora w celu włączenia usługi. Kod jest to jedna z dwóch metod na przedłużenie ważności konta na rok, drugą jest skorzystanie z platformy mobilnej Plus Online.

Metody aktywacji rok ważności konta Plus:

 1. Kod *136*11*18#
 2. Kontakt z Działem Obsługi Klienta pod nr. 601102601
 3. Skorzystanie z platformy mobilnej online.plus.pl

15 komentarzy do “Rok ważności konta Plus – jak przedłużyć ważności konta?

 • Zwykłe bandyctwo i złodziejstwo, żeby płacić 10 zł za coś takiego . Chyba robicie wszystko żeby ludzie odchodzili z waszej sieci. Ja już to zrobiłem i każdemu polecam.

  Odpowiedz
 • Na jaką taryfę przejść lub na jaką promocję, żeby mieć coś podobnego do rok ważności konta?

  Odpowiedz
  • No właśnie też jestem ciekaw czy coś można jeszcze zmienić czy trzeba uciekać do innego operatora

   Odpowiedz
 • proponuje taryfe Play od nowa w sieci wiadomej 🙂 na karte, ważność konta bez limitu 🙂

  Odpowiedz
  • jesli nie ma rok waznosci konta w plus na karte to rezygnuje z plusa ide do innej sieci niech dalej tak plus robi to sami zostana wszyscy uciekna do innych….

   Odpowiedz
 • Jak widać Plus umie ludzi pozbawić (okraść?) środków na koncie. Zawsze im mało! Kolejna zbiórka na swoje inwestycje za nasze pieniądze! Potem chwalą się ile to zainwestowali w np. odnawialne źródła. kasa tylko kasa się liczy. taka natura by kosztem innych.

  Odpowiedz
 • Zazwyczaj firmy dorabiają się na oszustwach by później działać uczciwie. Firma Plus robi to odwrotnie.

  Odpowiedz
 • Mnie rowniez plus wkurzył, chcesz gdzies zadzwonic , masz pieniądze na koncie i nie mozesz skorzystać! Hamstwo!

  Odpowiedz
 • Ja trzymam telefon plus na kartę ze względu na kontakt ze Starką, która ma 95 lat i wiadomo,że do mnie nie zadzwoni, tylko ja do niej. Na koncie ponad 4 dychy, a dzwonić nie można.Uważam to za normalne złodziejstwo.Nadmienię tylko, że mam ponadto 2 telefony na abonament w tej sieci, ale już niedługo! Chyba, po dlugich kilku latach współpracy zmienię operatora.Ale jak wyrwać te niewykorzystane 4 dychy?

  Odpowiedz
 • Sieć otvarta to po prostu ściema spozniemal się 2 dni a ci mi zablokowali połączenie wychodzące i przychodzące po prostu sieć do dumy złodzieje jebani najgorsza sieć jaka jest

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *