Rok ważności konta Plus – jak przedłużyć ważności konta?

Estimated read time 3 min czytania

Rok ważności konta w Plusie na kartę to propozycja dla osób, które nie chcą zajmować sobie głowy terminem wygaśnięcia ważności konta. Usługa Rok ważności przedłuża automatycznie ważność konta w Plus o 365 dni czyli okrągły rok. Chcąc skorzystać z promocji musimy spełniać kilka warunków. W tym artykule chcemy Ci pokazać jaki jest kod na rok ważności konta Plus oraz jak go użyć w celu przedłużenia ważności konta.

Aktualizacja!

Informujemy, że od dnia 07.08.2021 promocja Rok Ważności Konta została zamknięta. Jeśli obecnie z niej korzystasz Twój okres ważności się nie zmieni, ale nie będzie możliwości ponownego jej uruchomienia.

Jak skorzystać z promocji konto ważne na rok Plus?

Zacznijmy może od tego, że żeby włączyć promocję rok ważności konta plus musimy spełnić parę podstawowych wymogów:

 1. Naturalnie musimy posiadać usługę Plus na kartę i jej wariacie jak: Plus na Kartę bez limitu, JA + NA KARTĘ, JA + NA KARTĘ.
 2. Promocja wyklucza się z Promocją „Ja + Zawsze bez limitu w Plus”
 3. Minimum 10zł + VAT na koncie
 4. Konto musi być aktywne
 5. Po włączeniu promocji w ciągu 30 dni doładować konto za minimum 5zł

Pamiętaj o drobnych zapisach w regulaminie jak to, że w przypadku taryfy Plus na Kartę bez limitu bez wyżej wymienionego doładowania promocja zostanie automatycznie wyłączona.

Status promocji Rok ważności konta Plus można sprawdzić w dowolnym momencie przy użyciu kodu *136#. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z regulaminem promocji „Rok ważności konta”.

Tak z grubsza prezentują się zasady na jakich możemy przystąpić do promocji „Rok ważności konta Plus”. Znając zasady trzeba wiedzieć jak przedłużyć konto na rok w plusie.

Czytaj również  Jak zastrzec numer Heyah

Jak włączyć rok ważności konta w plusie krok po kroku

Usługa rok ważności konta Plus nie jest darmowa i wiąże się z wydatkiem 10zł, należy o tym pamiętać. Co za tym idzie w momencie jej uruchomienia musisz posiadać na karcie 10zł + VAT w innym wypadku nie włączysz usługi.

 1. Wpisz na klawiaturze kod *136*11*18#
 2. Zatwierdź zieloną słuchawką
 3. Na ewentualną informację o połączeniu premium zareaguj akceptując połączenie
 4. Rok ważności konta zostanie włączony do 24 godzin i zostanie potwierdzony SMS

Jak widz przedłużenie konta w Plus na rok jest bardzo proste wystarczy znać odpowiedni kod. W celu dezaktywacji usługi należy postępować zgodnie z powyższą instrukcją, ale wpisując kod *136*00*18#.

Kod na rok ważności konta plus

Kod na przedłużenie konta na rok plus to *136*11*18# jest to płatny kod przygotowany przez operatora w celu włączenia usługi. Kod jest to jedna z dwóch metod na przedłużenie ważności konta na rok, drugą jest skorzystanie z platformy mobilnej Plus Online.

Metody aktywacji rok ważności konta Plus:

 1. Kod *136*11*18#
 2. Kontakt z Działem Obsługi Klienta pod nr. 601102601
 3. Skorzystanie z platformy mobilnej online.plus.pl

Sprawdź również

A to znasz?

15Comments

Dodaj swój
 1. 1
  Bartek

  Zwykłe bandyctwo i złodziejstwo, żeby płacić 10 zł za coś takiego . Chyba robicie wszystko żeby ludzie odchodzili z waszej sieci. Ja już to zrobiłem i każdemu polecam.

 2. 9
  Yoyo

  Jak widać Plus umie ludzi pozbawić (okraść?) środków na koncie. Zawsze im mało! Kolejna zbiórka na swoje inwestycje za nasze pieniądze! Potem chwalą się ile to zainwestowali w np. odnawialne źródła. kasa tylko kasa się liczy. taka natura by kosztem innych.

 3. 14
  stef

  Ja trzymam telefon plus na kartę ze względu na kontakt ze Starką, która ma 95 lat i wiadomo,że do mnie nie zadzwoni, tylko ja do niej. Na koncie ponad 4 dychy, a dzwonić nie można.Uważam to za normalne złodziejstwo.Nadmienię tylko, że mam ponadto 2 telefony na abonament w tej sieci, ale już niedługo! Chyba, po dlugich kilku latach współpracy zmienię operatora.Ale jak wyrwać te niewykorzystane 4 dychy?

 4. 15
  Damian

  Sieć otvarta to po prostu ściema spozniemal się 2 dni a ci mi zablokowali połączenie wychodzące i przychodzące po prostu sieć do dumy złodzieje jebani najgorsza sieć jaka jest

+ Dodaj komentarz