Technologia

Rok ważności konta Heyah

Ostatnia aktualizacja 28 marca 2024 przez Redakcja

Rok ważności konta Heyah to usługa, którą chciałoby wiele osób, zwłaszcza zapatrzonych na tego typu usługi występujące u innych operatorów. Jednak w tym przypadku sytuacja jest bardziej skomplikowana. Badając dogłębnie temat dojdziemy do wniosku, że obecnie dostępne są trzy oferty przedłużające ważność konta w Heyah o rok. Dzisiaj właśnie przedstawimy wam regulaminy tych usługi postaramy się doradzić, która promocja jest najlepsza, żeby nie przedłużać sprawdźmy, jak przedłużyć o rok ważność konta w Heyah.

Rok ważności konta Heyah za doładowanie

Zacznijmy może od najświeższej oferty promocyjnej, która w regulaminie ma wpisane funkcjonowanie od roku 2018. W tym wypadku mamy do czynienia z ofertą promocyjną rok ważności konta za doładowanie dla użytkowników taryf: Dniówka, Nowa Heyah, Heyah Pakietowa. Żeby móc skorzystać z tej oferty musi wydarzyć się poniższa sytuacja:

 • Otrzymasz SMS od Heyah z zachętą do skorzystania z oferty przedłużenia ważności konta o rok
 • Następnie doładujesz konto kwotą wskazaną w SMS w czasie trwania oferty

Tego typu bonus możliwy jest do uzyskania raz w ciągu 30 dni i jest przyznawany w terminie maksymalnie 14 dni od momentu doładowania.

Rok ważności konta po każdej rozmowie

Jeżeli nie dostałeś takiej oferty od sieci Heyah to możliwe, że oferta rok ważności konta po każdej rozmowie będzie tym czego potrzebujesz. W tym przypadku oferta obejmuje użytkowników z taryfą Nowa Heyah oraz Taryfą Pakietową. Żeby móc skorzystać z oferty, należy ją aktywować i nie jest to darmowa usługa. W momencie aktywacji usługi będziesz musieć:

 • Posiadać 5 zł, tyle bowiem kosztuje aktywacja usługi Rok ważności konta Heyah
 • Posiadać 3zł na koniec każdego cyklu rozliczeniowego, bowiem jest to opłata abonamentowa pobierana po zakończeniu 30 dniowego cyklu rozliczeniowego.
 • Twoje konto musi mieć aktywne połączenia wychodzące
Czytaj również  Jak usunąć konto na Pinterest?

Jak aktywować rok ważności konta Heyah?

 1. Wyślij Ekspresowy kod *100*68#
 2. Wyślij bezpłatnego SMS o treści Tan pod numer 568
 3. Skorzystaj z serwisu na stronie heyah
 4. Połącz się z BOU Heyah pod numerem (+48) 888002222 lub *2222, opłata jest zgodna z Twoim cennikiem.

Podsumujmy może to co już wiemy na temat przedłużenia o rok ważności konta w Heyah. Musisz mieć na start 5 zł, które zostanie pobrane z Twojego konta a następnie co miesiąc będziesz ponosić koszt 3 zł. W celu aktywacji usługi skorzystaj z wygodnego kodu *100*68# gdyż jest to darmowa i prosta metoda, ewentualnie skorzystaj z innych sposobów, które wymieniliśmy.

Zarówno aktywacja jak i dezaktywacja usługi następuje do 72 godzin od momentu wystąpienia zdarzenia. Heyah wyśle do Ciebie informację potwierdzającą, że usługa jest aktywna. Jednak samo to, że z konta będą pobierane pieniądze nie wystarczy, w tym czasie musi na Twoim numerze telefonu zajść jedna z czynności:

 • Wyślesz bądź otrzymasz SMS
 • Wyślesz bądź otrzymasz MMS
 • Skorzystasz z internetu
 • Wykonasz lub odbierzesz połączenie

Nie wliczają się tutaj wiadomości od Heyah. Status oferty możesz sprawdzić w dowolnym momencie wysyłając specjalny kod *100*68*1#, jest to w pełni darmowe.

Pozostaje jeszcze wytłumaczenie co się stanie, gdy nie będziemy mieć 3 zł na opłacenie usługi rok ważności konta Heyah. W takim wypadku, musimy doładować konto w ciągu jednego pełnego cyklu rozliczeniowego. Jeżeli tego nie zrobimy usługa zostanie wyłączona. Usługę można również anulować samemu przez wysłanie bezpłatnego SMS o treści NIE na numer 568 lub wysłanie kodu ekspresowego *100*68*2#.

Znasz już zasady funkcjonowania usługi Rok ważności konta Heyah, Mamy nadzieję, że znalazłeś w tym wpisie to czego potrzebowałeś i bez problemu przedłużysz ważność konta w Heyah o kolejny rok.

Jeden komentarz do “Rok ważności konta Heyah

 • Dzięki za opis. Super strona ? wszystko o sieciach komórkowych można się dowiedzieć gdy szuka się najlepszej oferty dla siebie ?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *