Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Refunder – zwrot za zakupy w internecie

Posted by

refunder

Refunder

Chyba każdy z nas marzy o tym, aby produkty wysokiej jakości kupować możliwie jak najtaniej. Ostatnio na to pozwala nam Smart Shopping, a więc zakupy inteligentne, które polegają na wybieraniu świadomym ofert. To między innymi właśnie z Refunder.pl nabyć możemy świetne rzeczy w bardzo atrakcyjnych cenach, a poza tym możemy zarobić dodatkowo na swoich wszelkich transakcjach.

Na czym polega Refunder.pl?

Serwis ten działa naprawdę w niezwykle prosty sposób. Wystarczy, że się zarejestrujemy i za pośrednictwem jego będziemy robić internetowe zakupy, a od każdej zrealizowanej oraz co ważne nieanulowanej trakcji otrzymujemy zwrot w wysokości dobrych kilku procent jej wartości. Refunder otrzymuje prowizję. Nie zatrzymuje jej jednak dla siebie. Co z nią robi? Dzieli się z nami.

Obecnie Refunder współpracuje już z ponad 620 sklepami internetowymi, które działają na terenie naszego kraju. Wszelkie kategorie produktów, z których skorzystać można to między innymi akcesoria i ubrania, finanse, gry online, uroda i zdrowie, ubezpieczenia, dom i ogród, sprzęt elektroniczny czy też samochód. Jak widzimy Refunder sklepy robią ogromne wrażenie.

Jak na zakupach w Refunder.pl można zarobić?

Oczywiście na samym początku musimy się zarejestrować w tym serwisie. To właśnie od Refunder zaczniemy swoje zakupy oraz przejdziemy bezpośrednio do strony sklepu, w których zamierzamy zrobić zakupy. Zakupy w internetowym sklepie zarejestrowane zostaną oraz także będą one widoczne w zakładce, która nazywa się – nachodzące zwroty. Pieniądze następnie będą gotowe do wypłaty, gdy tylko sklep, w którym robiliśmy zakupy, potwierdzi naszą transakcję. Zwroty średnio są akceptowane w okresie między 14 a 30 dniem. Jest to zależne od decyzji indywidualnej sklepu.

Czytaj również  YouTube w tle – jak odtwarzać filmy i słuchać muzyki?

Aby otrzymać zwrot za zakupy musimy mieć uzbierane minimum czterdzieści pięć złotych. Pieniądze wpłacić może na swoje bankowe konto czy też na PayPal. W przypadku wycieczki, rezerwacji hotelu czy też biletów lotniczych wypłacenie pieniędzy możliwe będzie po dokonaniu zapłaty oraz jednocześnie po naszej podróży bądź wykorzystaniu tejże rezerwacji.

Bardzo ważne jest to, że nie możemy używać innych internetowych stron z rabatowymi kodami. Jeśli z takiego kodu skorzystamy, który nie pochodzi bezpośrednio od Refundera, nasz zakup nie będzie niestety mógł być zarejestrowany.

Refunder wtyczka

Dzięki specjalnej wtyczce Refunder na pewno nie przegapimy żadnego swojego zwrotu. Możemy gromadzić je na dokładnie dwa sposoby.

Pierwsza tak naprawdę polega na niczym innym jak na oznaczaniu w konkretnych wynikach wyszukiwania przeglądarki o nazwie Google sklepów, które podłączone są właśnie do Refunder.pl Możemy dzięki temu zdecydować się na wybór takiego sklepu, który nam oferuje zwrot.

Drugi zaś sposób polega po prostu na analizie strony, którą odwiedzamy. Wskazuje nam tę, która oferuje właśnie cashback przy pośrednictwie Refunder.pl (chodzi o baner, który się wyświetla w samym topie strony). Jeśli jesteśmy zainteresowani wtyczką, to możemy ją oczywiście znaleźć na stronie refunder.pl

Aplikacja Refunder na IOS oraz na Androida

Na pewno każdy z nas chce być na bieżąco ze wszelkimi aktualnymi promocjami oraz także propozycjami zwrotów w sklepach wybranych dzięki aplikacji wygodnej na Twój własny smartphone. Aplikacja jest oczywiście dostępna dla urządzeń zarówno z systemem Android oraz także z systemem  IOS. Gdy korzystamy z niej otrzymamy oczywiście zwrot pieniędzy i to bez przechodzenia przez refunder.pl

Jakie są zalety Refunder.pl?

Zalet tak naprawdę tego serwisu jest od groma. Postarajmy się wymienić te najważniejsze, które nas szczególnie zainteresują. Na pewno główną zaletą jest to, że posiadanie własnego konta na Refunder.pl zupełnie nic nas nie kosztuje. Co więcej serwis ten nie pobiera absolutnie żadnej opłaty chociażby za założenie konta czy też korzystanie z niego. Bardzo ciekawe jest to, że zwrot za zakupy w Internecie otrzymamy nawet, gdy sklep ma sporą wyprzedaż. Zaznaczmy także, że Refunder działa w sposób mobilny.

Czytaj również  Jak sprawdzić kto mnie obserwuje na Whatsapp

Refunder.pl daje nam także możliwość robienia zakupów w ponad siedmiuset pięćdziesięciu sklepach internetowych, za które po prostu odbierzemy cashback w postaci na przykład przelewu na konto, a nie bonu wirtualnego na transakcje kolejne. Możemy jak najbardziej liczyć na zwrot w wysokości chociażby od kilkunastu do nawet jakiś kilkudziesięciu złotych i nawet więcej. W programie udział biorą między innymi takie marki jak Hotels.com, Groupon, Pyszne.pl, H&M, AliExpress, Allegro czy też Booking.com Oczywiście marek jest wiele, wiele więcej.

Refunder opinie

W dzisiejszych czasach wyznacznikiem wielu spraw są na pewno opinie. Zanim coś kupimy czy też zamówimy jakąś usługę sprawdzamy opinie. Im opinii jest więcej pozytywnych, tym do danego produktu czy też sklepu jesteśmy przekonani. A jak kształtują się Refunder opinie? Tutaj nie będzie żadnego zaskoczenia. Jak najbardziej opinie są w znacznej większości pozytywne. Negatywnych opinii naprawdę nie ma zbyt wielu. Oczywiście powinniśmy spróbować. Opinii naprawdę jest sporo. Przekonują nas recenzje zadowolonych klientów.

Co jak co, ale naprawdę zdajemy sobie dopiero teraz sprawę z tego, że robiąc wiele zakupów internetowych naprawdę mogliśmy zaoszczędzić sporo pieniążków. A tak na naszym koncie odłożonych pieniędzy nie mamy w ogóle. Zatem może zmienić swoje przyzwyczajenia i rzeczywiście korzystać ze strony Refunder.pl? Jak najbardziej warto.

Już dłużej nie powinniśmy się zastanawiać. Za moment zacznie się świąteczna gorączka, w której będziemy kupować naprawdę sporo rzeczy. Zatem załóżmy sobie konto na Refunder.pl czym prędzej. Dzięki temu uda nam się odłożyć troszkę pieniędzy. W skali miesiąca czy też kilku miesięcy (w zależności jak często coś zamawiamy w sieci) uda nam się naprawdę sporo odłożyć. Pieniądze te możemy przeznaczyć na coś ciekawego dla siebie, swoich dzieci czy też domu. W końcu uda nam się coś zaoszczędzić, bo najczęściej wydajemy więcej, niż powinniśmy. Pamiętajmy o tym i zmieńmy swoje codzienne przyzwyczajenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *