Rozrywka

Reese’s gdzie kupić

Legendarne czekoladki Reese’s z masłem orzechowym to przysmak, który przez wiele lat trudno było w naszym kraju znaleźć. Aktualnie są one częściej dostępne w sklepach spożywczych, a zwłaszcza w określonych marketach sieciowych. Gdzie można kupić czekoladki Reese’s?

Reese’s – dlaczego warto kupić?

Reese’s to znana amerykańska marka, która działa już prawie od 100 lat. Jej produkty cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ łączą ze sobą smak czekolady oraz masła orzechowego.

Twórcą firmy był Harry Burnett, który zarządzał nią aż do swojej śmierci w 1956 roku. Przejęli ją po nim jego synowie, którzy jednak sprzedali swoje udziały popularnej firmie Hershey, która tworzy słodycze Reese’s do dziś.

gdzie kupic resses

Marka znana jest przede wszystkim z tego, że w swoich słodyczach wykorzystuje rozpływające się w ustach masło orzechowe, do którego produkcji wykorzystywane są najlepszej klasy orzechy ziemne.

Wśród produktów Reese’s oprócz ciasteczek, znajdziemy także płatki, batoniki, czekoladki i babeczki.

Reese’s – gdzie kupić stacjonarnie?

Czekoladki Reese coraz częściej dostępne są w polskich marketach. Możemy znaleźć je w niektórych sklepach dyskontowych, takich jak Carrefour, Biedronka czy Lidl.

Często można je spotkać także w punktach, oferujących produkty z innych krajów, np. w sklepie Action.

Reese’s – gdzie kupić przez internet?

W sieci znajdziemy szerszą ofertę produktów Reese’s. Są one dostępne w wielu sklepach online, oferujących słodycze lub typowe produkty amerykańskie.

Warto odwiedzić takie witryny jak Kuchnieswiata czy Slodyczowo, choć słodycze Reese’s stanowią także elementy oferty witryn internetowych wspomnianych w wyższym akapicie marketów. Sporo propozycji zakupu Reese’s w różnej postaci znajdziemy też na Allegro lub wyszukiwarce Ceneo.

Czytaj również  Babka jajowata gdzie kupić

Płatki Reese’s – gdzie kupić?

Marka Reese’s oferuje także przepyszne płatki śniadaniowe. Zastanawiając się, gdzie można kupić płatki Reese’s, warto sprawdzić w internetowych sklepach ze słodyczami, takich jak Slodyczowo.pl.

Oferty tego przysmaku pojawiają się także na portalu Allegro, choć czasem można je znaleźć również w tych samych marketach, które sprzedają czekoladki Reese’s.

Czekoladki Reese’s – gdzie kupić?

Czekoladki Reese’s z masłem orzechowym to najpopularniejszy produkt marki. Słodycze te znajdziemy w niektórych sieciowych marketach spożywczych.

Łatwiej będzie je jednak zamówić w sklepach online. Sporo ofert pojawia się na Allegro lub wyszukiwarce Ceneo. Należy oczywiście pamiętać, że zamawiając online, trzeba uwzględnić koszty dostawy.

Masło orzechowe Reese’s – gdzie kupić?

Marka Reese’s znana jest przede wszystkim ze swojego znakomitego masła orzechowego. Produkt ten można wykorzystać zarówno na kanapki, jak i do tworzenia smacznych deserów, czy też po prostu jeść solo.

Masło orzechowe Reese’s znajdziemy okazyjnie w dyskontowych marketach, jednak zdecydowanie łatwiej będzie je kupić w sprzedaży internetowej. Ofert można szukać na Allegro lub w sklepach z produktami z różnych regionów, takich jak Kuchnieswiata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *