Biznes

Ramka na tablice rejestracyjne. Sposób na tanią i skuteczną reklamę!

Ostatnia aktualizacja 26 kwietnia 2024 przez Redakcja

Niemalże wszystkie tablice rejestracyjne są przymocowane do samochodów za pomocą specjalnych ramek. Obok tej praktycznej funkcji stanowią one również świetny nośnik reklamy, z którego korzysta stale powiększająca się grupa firm oraz instytucji. Ich niska cena oraz szereg innych korzyści czyni je niezwykle atrakcyjną formą promocji. Dla kogo będzie to korzystna opcja i jak to wszystko zorganizować? Już wyjaśniamy!

Promocja firmy a ramki na tablice – o co chodzi?

Ramki na tablice rejestracyjne stanowią doskonały nośnik reklamy w postaci nadruku. Co ważne, współczesne technologie produkcji i znakowania takich ramek umożliwiają realizację kolorowych nadruków, na których obok nazwy firmy, czy danych kontaktowych, znaleźć mogą się również inne kolorowe elementy graficzne. Dodatkowo wszystko to dostępne jest w doskonałej rozdzielczości, co gwarantuje pełną czytelność i wysoką jakość estetyczną. W ten prosty sposób ramka na tablice rejestracyjne bez żadnych problemów może być dowolnie personalizowana i dostosowana do indywidualnych potrzeb reklamowych każdej firmy.

Dlaczego taka reklama się opłaca

Korzyści z wykorzystania ramki na tablice rejestracyjne do promocji firmy, organizacji czy instytucji jest wiele, a do tych najważniejszych zaliczyć należy przede wszystkim:

  • Niski koszt – w porównaniu z innymi formami reklamy zewnętrznej, takimi jak bilbordy czy reklama w postaci oklejenia całego auta, ramki na tablice rejestracyjne są znacznie tańsze w realizacji. Po początkowym i niewielkim nakładzie finansowym na produkcję ramek, koszty eksploatacyjne są praktycznie zerowe.
  • Widoczność i ciągłość promocji – ramki na tablice rejestracyjne są widoczne przez cały rok dla szerokiego grona odbiorców, zarówno pieszych czy rowerzystów, jak i kierowców. Umieszczenie logo firmy, hasła reklamowego czy adresu strony internetowej w takim miejscu, gwarantuje, że informacja dotrze do wielu osób w różnorodnych lokalizacjach.
  • Uniwersalność – ramka na tablice rejestracyjną może stanowić nośnik reklamy praktycznie każdej branży czy biznesu. Jest to popularne rozwiązanie nie tylko w sektorze motoryzacji, transportu czy ubezpieczeń albo instytucji finansowych, ale także branżach HoReCa i wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, które chcą być obecne w przestrzeni w dyskretny, ale niezwykle skuteczny sposób.
Czytaj również  Od ilu lat można roznosić ulotki

Ramka na tablice rejestracyjne w praktyce

Zazwyczaj ramki na tablice rejestracyjne zamawia się w większej ilości. Wszystko oczywiście zaczyna się od projektu graficznego. Jest to najważniejszy etap, ponieważ tutaj kreuje się promocyjna wartość ramki, czyli jej skuteczność reklamowa. Atrakcyjne kolory przekazu oraz jego sprawne sformułowanie, będzie komunikatem promocyjnym, który pójdzie w świat.

Kolejnym etapem jest naniesienie nadruku na ramkę. Tutaj warto stawiać na nowoczesne technologie, takie jak druk full kolor z białym kolorem w technologii HIGH UV LED lub sitodruk UV. Gwarantują one niezwykłą trwałość, świetną rozdzielczość i piękną kolorystykę.

Tego typu kompleksową produkcję, wraz z projektowaniem nadruku oraz jego wykonaniem w nowoczesnych technologiach, prowadzi firma RAMKI.COM.PL. Jest to producent z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży, który oferuje nowoczesne ramki pod tablice rejestracyjne o szerokim polu zadruku, niezwykle trwałe i estetyczne, pasujące do wszystkich modeli samochodu.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *