Polokarta – program lojalnościowy Polomarket

Estimated read time 4 min czytania

Polomarket udostępnia swoim klientom możliwość uczestnictwa w programie lojalnościowym. Zadaniem takiego programu jest przyciągniecie uwagi potencjalnych klientów, aby jak najczęściej robili zakupy właśnie w tym markecie.

POLOkarta to wiele możliwości korzystania z niej jak również wiele ciekawych opcji, które daje jej posiadanie.

Udostępniana przez Polomarket karta dostępna jest w tradycyjnej formie, jednak klienci mogą również zdecydować się na korzystanie z jej elektronicznej wersji w specjalnej aplikacji. Wybór należy do klienta, ci którzy do tej pory korzystali z tradycyjnej wersji karty bez problemu mogą zacząć jej używać w wersji cyfrowej.

Wystarczy że pobiorą aplikację i podczas procesu rejestrowania podadzą dane takie same, jakie były podane podczas wydawania karty w markecie. Zachęcamy również do sprawdzenia programów lojalnościowych innych sklepów (Carrefour, Lidl, Delikatesy Centrum czy Biedronka).

Polokarta – karta Polomarket jakie daje korzyści?

Podstawową korzyścią, jakie daje posiadanie polokarty jest dostęp do atrakcyjnych ofert, dedykowanych wyłącznie dla uczestników programu lojalnościowego. Polokarta, zarówno w wersji tradycyjnej jak też jako e-polokarta umożliwia korzystanie  ze specjalnych kuponów, znacząco obniżających ceny wybranych produktów.

W marketach również można znaleźć oferty w promocyjnych cenach, przeznaczone wyłącznie dla posiadaczy kart. Aby z nich skorzystać, muszą zeskanować kartę podczas płacenia za zakupy, aby wskazane zniżki naliczyły się. Markety często organizują również akcje promocyjne, w których za zakupy można otrzymać specjalne znaczki.

  • Kupony ze zniżkami
  • Promocje dla posiadaczy karty
  • Wymiana punktów na nagrody

Te z kolei mogą być po uzbieraniu odpowiedniej ich ilości wymieniane na wskazane nagrody, zazwyczaj niedostępne w innych sklepach, jak na przykład maskotki wykonywane wyłącznie dla sieci marketów. Takie akcje zazwyczaj są ograniczone czasowo, a uzyskanie znaczków jest możliwe po dokonaniu zakupów na określoną sumę lub przy zakupie wskazanych produktów.

Czytaj również  Jak zrobić zacier na bimber z owoców i ziemniaków?

Karta Polomarket jak zarejestrować?

Uzyskanie polokarty nie sprawi zbyt wielu problemów. Tradycyjną kartę można otrzymać w markecie, podając niezbędne dane pracownikowi.

Jeśli ktoś jest zainteresowany posiadaniem e-polokarty, może to zrobić za pośrednictwem aplikacji.

Jednakże muszą być one zarejestrowane i aktywowane, aby można było z nich w pełni korzystać.

Gdy w grę wchodzi tradycyjna polokarta jak zarejestrować można dowiedzieć się w każdym markecie.

Po otrzymaniu karty w formie tradycyjnej klient otrzymuje wiadomość SMS, wystarczy postąpić zgodnie z zawartymi w niej wskazówkami.

W przypadku e-polokarty należy zarejestrować ją poprzez aplikację, podając niezbędne dane do wykonania tej czynności takie jak adres mailowy, dane osobowe czy też numer telefonu, który posłuży do potwierdzenia rejestracji.

E-Polo karta co to jest?

W dobie coraz większego zainteresowania nowoczesnymi technologiami e-polokarta jest coraz częściej wykorzystywana przez klientów. Jej niewątpliwą zaleta jest przede wszystkim fakt iż do jej aktywowania wystarczy smartfon. Dzięki temu zawsze można ją mieć przy sobie.

E-polokarta to nic innego jak karta dostępna w formie cyfrowej.

Podczas dokonywania zakupów zamiast tradycyjnej karty klient skanuje kartę  z aplikacji. Ponadto aplikacja daje znacznie lepszy pogląd na dostępne dla klienta kupony rabatowe czy zniżki, dzięki czemu o wiele szybciej i efektywniej można z nich skorzystać.

Zaletą posiadania polokarty jest możliwość uzyskania wielu oszczędności wynikających z korzystania z niej. Dostępne dla klientów kupony i akcje promocyjne pozwalają zaoszczędzić spore sumy na codziennych zakupach.

Klienci przyznają, że dzięki posiadaniu karty o wiele częściej odwiedzają właśnie te markety, zdając sobie sprawę z tego, że mogą mieć wymierne korzyści. Widząc zainteresowanie klientów posiadaniem kart oraz korzystaniem z nich markety organizują coraz więcej akcji promocyjnych skierowanych do uczestników programu lojalnościowego.

Tak samo tradycyjna polokarta jak też e-polokarta dają użytkownikom takie same możliwości, jak chodzi o korzystanie ze zniżek i ciekawych ofert. Klienci wskazują również na łatwość uzyskania i rejestracji polokarty, dlatego nikt nie powinien mieć z tym większych problemów.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój