Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Podziękowania za życzenia urodzinowe

Posted by

podziekowania za zyczenia na fb

Dziękuje za życzenia, te słowa są wypowiadane praktycznie co roku przez wszystkie osoby obchodzące urodziny. Składanie podziękowań za życzenia urodzinowe jest czynnością dość naturalną wynikającą z dobrego wychowania i chęci podziękowania drugiej osobie za pamięć. Warto wiedzieć jak podziękować za życzenia urodzinowe, zwłaszcza w dobie mediów społecznościowych, gdzie życzenia często składane są na Facebooku.

Podziękowania za życzenia urodzinowe

Można mówić, że nie lubi się otrzymywać życzeń, ale w większości wypadków, będzie to okłamywanie samej/samego siebie.

Oczywiście przyjmowanie życzeń osobiście, choć najbardziej wartościowe jest również najbardziej stresujące. Dzisiaj z racji odległości i dostępu do technologi wiele życzeń jest składanych przez internet albo sms.

To właśnie wtedy potrzebujemy podziękowań za życzenia, które wyrażą to co czujemy i będą zgodne z naszym stylem wypowiedzi. Samemu ciężko wymyślić nietypowe podziękowania, więc poniżej prezentujemy listę kilku standardowych oraz ciekawych propozycji na podziękowania.

 • Bardzo dziękuję za życzliwe życzenia urodzinowe, które mi przesłałeś. To naprawdę sprawia, że ​​dzień, na którym mi zależy, jest jeszcze lepszy. Serdecznie dziękuję i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć się ponownie wkrótce!
 • Dzięki, że o mnie myślisz!
 • Te niesamowite życzenia urodzinowe od Ciebie naprawdę pomogły wywołać wielki uśmiech na mojej twarzy. Dziękuję bardzo!
 • Urodziny to jednodniowe wydarzenia, ale Twoje życzenia pozostaną ze mną. Dziękuję Ci bardzo.
 • Żadne pieniądze nie są w stanie kupić radości, jaką przyniosły mi twoje życzenia w moje urodziny. Uświadomiłeś mi, jak bardzo cenisz naszą przyjaźń.
 • Dziękuję wszystkim za wspaniałe życzenia urodzinowe. Jesteście najlepsi!
 • Rządzisz! Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe!
 • Wszystkim, którzy życzyli mi wczoraj wszystkiego najlepszego z okazji urodzin: dziękuję !!! Miałem wspaniały dzień, a kontakt z Wami był jedną z najlepszych jego części!
 • Dziękuję wszystkim za wszystkie wspaniałe życzenia urodzinowe. Prawie zapomniałem, że pędzę w kierunku grobu.
 • Dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe! Kocham was wszystkich!
 • Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe. Jesteście po prostu najlepsi!
Czytaj również  Baklawa gdzie kupić

Jak podziękować za życzenia na FB?

Kiedyś każdy pamiętał numer telefonu do siebie i swoich najbliższych, podobnie było z datami urodzin. Obecnie coraz rzadziej trzeba pamiętać o urodzinach, imieninach czy rocznicy ślubu ważnych osób, gdyż robi to za nas technologia, a w szczególności facebook.

Składanie życzeń na portalach społecznościowych typu FB jest już normą podobnie jak składanie kondolencji. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie gdy nie mamy stałego kontaktu z osobą, która obchodzi urodziny i życzenia składamy bardziej grzecznościowo.

Jednak ciągle największe znaczenie ma składanie życzeń w drodze spotkania albo rozmowy telefonicznej. Niemniej to nie składanie życzeń na FB jest tematem dzisiejszego artykułu a temat podziękowań za życzenia.

No właśnie jak powinno podziękować się za życzenia na FB? Ogólnie poprawną metodą byłoby podziękować w ten sam sposób w jaki otrzymało się życzenia. Jeżeli ktoś złożył Ci życzenia w prywatnej wiadomości to powinien mieć pierwszeństwo w podziękowaniach.

Tego typu życzenia są niejako najbardziej intymne i osobiste spośród możliwości jakie daje facebook. W przypadku życzeń w komentarzach pod ostatnim zdjęciem albo składanych na tablicy, należałoby odpowiedzieć w komentarzach. Podziękowania za życzenia urodzinowe imieninowe czy z okazji rocznicy ślubu mogą być w poważnym tonie, ale również nieco bardziej luźnym i takie śmieszne podziękowania prezentujemy poniżej.

Jak podziękować za życzenia na fb wszystkim?

Jeżeli Twoja liczba znajomych na fb jest bardzo duża i spora część z nich przesłała ci życzenia, za pewne zastanawiasz się czy trzeba wszystkim odpisywać osobno. Taka forma byłaby optymalna, ale wiadomo, że może być z tym ciężko.

W taki wypadku polecamy umieścić na swojej tablicy podziękowania zbiorcze. Jednak jest tu mały wyjątek, a mianowicie osoby składające życzenia w wiadomościach prywatnych, tutaj jednak ciągle mile widziane byłoby udzielenie personalnej odpowiedzi. Jak mogą wyglądać podziękować za życzenia na fb dla wszystkich?

 • „Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które złożyły mi w dzisiejszym dniu życzenia z okazji urodzin”
Czytaj również  Naszyjnik żyletka co oznacza naprawdę?

Jest to podstawowa i zawsze skuteczne metoda składania podziękowań. Czasem najprostsze metody są najlepsze.

 • „Dziękuje wszystkim razem, ale jednocześnie każdemu z osobna za życzenia, które dostałam w dniu swoich urodzin. Sprawiły one, że ten dzień był dla mnie tak wyjątkowy jak powinien być”

Tego typu podziękowania za życzenia urodzinowe są nieco bardziej emocjonalne, ale pokazujące, że naprawdę miało to dla Ciebie znaczenia. Jednocześnie zaznaczasz, że odpisujesz wszystkim, ale zapoznałaś się z życzeniami od każdej pojedynczej osoby.

 • „Przede mną kolejny wspaniały rok, cieszę się, że mogę rozpocząć go wspólnie z wami! Dziękuje wszystkim, którzy złożyli mi życzenia i mam nadzieję, że wkrótce będzie możliwość do ponownego spotkania!

Bardzo fajne podejście obrazujące, że wiele dla Ciebie znaczą otrzymane życzenia. Jednocześnie podziękowania nie ograniczają się do jednego zdania i pokazują, że przemyślałeś to co w nich napisałeś.

 • Dziękuję wszystkim, którzy umieścili życzenia urodzinowe na mojej tablicy na Facebooku. Sprawiłeś, że poczułem się jak gwiazda!

Śmieszne wiadomości z podziękowaniami za życzenia urodzinowe na Facebooku

Dlaczego akurat forma śmiesznych podziękowań jest słuszna? Urodziny czy każda z form świąt, za które dostaje się życzenia są wydarzeniami szczęśliwymi, więc nie ma powodów to nadmiernej powagi.

 1. „Do dzisiaj nie wiedziałem, że mam tak wielu przyjaciół, dziękuje za życzenia!”

Jest to bez wątpienia nieco uszczypliwe podejście do składania podziękowań, gdyż każdy wie kogo masz na myśli, ale przecież nikt się za to nie obrazi?

 1. „Dziękuje za życzenia, ale coś się wam pomyliło, ciągle ma XX lat”

Nikt nie lubi się starzeć, w ten sposób możesz pokazać w zabawny sposób, że walka wewnątrz Ciebie ciągle trwa i czujesz się na mniej lat niż faktycznie masz.

 1. „Prezenty byłby lepsze, ale za życzenie też dziękuje”
Czytaj również  Rabarbar warzywo czy owoc?

Niektóre osoby mogą pomyśleć, że to nieco gburowate i materialne podejście, ale Twoi prawdziwi przyjaciele i bliska rodzina, która doskonale Cię zna, będzie wiedzieć, że to tylko lekkie uszczypliwości z twej strony.

 • Dzięki za życzenia urodzinowe, chłopaki. Eee, zapamiętałbyś moje urodziny bez przypomnienia z Facebooka, prawda?
 • Wow, dzięki za wiele życzeń urodzinowych! Nie miałem pojęcia, że ​​tak wiele osób czyta ich powiadomienia na Facebooku!

Składanie podziękowań za życzenia na fb to naprawdę prosta sprawa. Niezależnie jaką metodę wybierzesz, pamiętaj, że nie musisz być oryginalną osobą w swoich podziękowaniach, tak naprawdę liczy się to co czujesz, a samo to, że zależy Ci, aby podziękować za miłe słowa skierowane w Twoim kierunku tego dnia jest oznaką, że Ci zależy. Skoro czytasz ten artykuł to: Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin!

Podziękowania za życzenia urodzinowe graficzne

Podziękowania mogą przybierać również formę graficzną, bardziej formalnej kartki z podziękowaniami albo zdecydowanie śmieszniejszej. Poniżej przedstawiamy propozycje podziękowań za życzenia urodzinowe jako śmieszne obrazki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *