Podziękowania dla przedszkolanki

Dzieci od pierwszych chwil swojego życia są otoczone opieką matki oraz ojca. Są to dwie najważniejsze osoby w jego życiu. Jednak dziecko nie może być cały czas ze swoimi rodzicami. Matki po pewnym czasie wracają do pracy i pojawiają się chwile bardzo stresujące w naszym życiu. Wówczas dziecko trafia do przedszkola, a na koniec roku warto podziękować przedszkolance.

Usamodzielnienie się dziecka

Co jak co, ale przedszkole jest etapem w życiu każdego dziecka, w którym musi się koniecznie usamodzielnić. Pozostaje w placówce same, bez rodziców pod opieką wychowawcy. Jakby nie było jest to dla dziecka spore wyzwanie. Bez rodziców i w obcym miejscu. Na szczęście w ten sposób podchodzi do tego jedynie na początku. Później przedszkole to po prostu jego drugi dom.

Bardzo ważną rolę w opiece pełnią panie opiekunki. Są to najczęściej kobiety nie tylko z odpowiednim wykształceniem, ale także doświadczeniem w opiece nad dzieckiem. Są to osoby ze świetnym podejściem do dzieci. Rodzice mogą im na pewno zaufać.

Pomimo tego, że początki są najczęściej trudne, to z czasem dzieci traktują panie z przedszkola jak swoje kolejne mamy. W związku z tym należą im się specjalne podziękowania po zakończeniu edukacji przedszkolnej.

W jaki sposób podziękować przedszkolance?

Dla przedszkolanek chyba najważniejsze jest zadowolenie dzieci. Jednak rodzice oraz dzieci decydują się na specjalną formę podziękowania dla przedszkolanki. Dużo inspiracji można znaleźć w sieci. Znajdziemy specjalne medale, figurki czy też inne formy podziękowania dla przedszkolanki od rodziców oraz podziękowania dla przedszkolanki od dzieci.

Podziękowania dla przedszkolanki od dziecka mogą być zwykłym wierszykiem oraz wręczeniem kwiatów. Nauczycielki naprawdę to docenią. Podziękowania dla przedszkolanki wierszyk można spróbować napisać samodzielnie czy też pokusić się o inspiracje w sieci.

Nikt nie każe rodzicom wydawać fortuny na prezenty i specjalne podziękowania dla przedszkolanek. To nie o to chodzi, najistotniejszy jest gest. Podziękowania dla przedszkolanki na koniec roku mogą być przygotowane pod postacią ręcznie wykonanej laurki. Przedszkolanki doceniają taką formę, dużo bardziej niż coś gotowego, kupionego w sklepie.

Wierszyk w laurce naprawdę nie musi być obszerny. Wystarczy w zupełności krótkie podziękowanie dla przedszkolanki.

Wspólna praca dziecka z rodzicem

Warto zastanowić się tworzeniem wspólnym ze swoim dzieckiem czegoś wyjątkowego dla przedszkolanki. Czasem można wykorzystać przedmioty, które znajdziemy w swoim domu. Stosowanie zasad recyklingu jest chwalone i uczy nasze dzieci dbać o otaczające nas środowisko naturalne.

Na samym początku musimy mieć plan prac. Zaplanujmy wszystko z dziećmi, przygotujmy potrzebne materiały oraz działajmy. Ma to być praca twórcza, która przynosi świetne efekty. Jednocześnie ma to być także wspólna zabawa i spędzanie razem czasu. Łączymy przyjemne z pożytecznym.

Na dodatek przedszkolanki będą zachwycone podziękowaniami oraz prezentami. Dla nich uśmiechnięte dziecko jest najlepszym prezentem.

Krótkie podziękowanie dla przedszkolanki

 • Dziękuję za opiekę nad moim dzieckiem każdego dnia.
 • Wielkie dzięki za pasję do nauczania małych dzieci. Nie mogę ci wystarczająco podziękować za twój wpływ na rozwój i sukces mojego dziecka.
 • Jestem tak pełna uznania, że zapewniasz moim dzieciom opiekę, na jaką zasługują. Dziękuję, że byłaś tak miła i troskliwa.
 • Jestem niezmiernie wdzięczna za to, że jesteś nauczycielką mojego dziecka. Dziękujemy za cierpliwość i jakość opieki, którą zapewniasz każdego dnia.
 • Chciałbym wyrazić wam szczerą wdzięczność za przygotowanie mojego dziecka na życiowe sukcesy. Jesteś najlepszym nauczycielem wczesnej edukacji, jakiego kiedykolwiek znałem!
 • Jestem Ci bardzo wdzięczna za cierpliwość, entuzjazm i pasję. Na prawdę doceniam twoją ciężką pracę.

Podziękowania dla przedszkolanki od rodziców

 • Na początku trochę się denerwowałem, żeby zostawić mojego [syna / córkę] z nieznajomym. Udowodniłeś jednak, że jesteś doświadczonym opiekunem, na którym można polegać. Dziękuję, że kochasz moje dziecko tak bardzo jak ja. Jesteś utalentowanym i energicznym nauczycielem!
 • Drogi [imię nauczyciela],Chciałbym wyrazić szczerą wdzięczność Tobie i Twojemu personelowi za całą cierpliwość, ciężką pracę i poświęcenie; i za pasję do wczesnej edukacji. Dziękujemy za ułatwienie i zabawę [imię dziecka] w nauce podstawowego słownictwa i liczenia.

  Jestem bardzo podekscytowany wspaniałym doświadczeniem i wysokiej jakości opieką, którą moja [córka / syn] dostała od Ciebie. [Ona / on] zawsze jest podekscytowany pójściem do szkoły i zachwyca się niesamowitymi nauczycielami i przyjaciółmi, kiedy wraca do domu. Dziękuję za uspokojenie mojego umysłu podczas mojej nieobecności i dziękuję za wszystko, co robisz dla mojej małej [dziewczynki / chłopca] każdego dnia. Jesteś jednym na milion!

 • Nie wątpię, że moje dzieci będą wspaniale radzić sobie w szkole podstawowej. Dałeś im wszystko, czego będą potrzebować, aby odnieść sukces w przyszłych przedsięwzięciach. Dziękuję za wspaniały start w poszukiwaniu wiedzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *