Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Podwyższone grządki gdzie kupić

Posted by

podwyzszone grzadki gdzie kupic

Zadajesz sobie pytanie, gdzie kupić podwyższone grządki? W tym artykule postaramy się przedstawić kilka miejsc, w których możesz kupić podwyższone grządki w atrakcyjnej cenie. W internecie dostępnych jest wiele poradników jak wykonać podwyższone grządki samemu, ale naturalnie nie każdy ma na to czas i chęci, dokonanie zakupu stacjonarnie w sklepie albo przez internet wydaje się dużo szybszym i prostszym rozwiązaniem.

Podwyższone grządki

Podwyższone grządki stosowane są zarówno w przydomowych ogrodach jak i na ogródkach działkowych. Można spokojnie zaryzykować tezę, że to hit ostatniej dekady w polskim ogrodnictwie. Naturalnie jest to moda, która jest doskonale znana na zachodzie i dopiero zdobywa u nas popularność. Podwyższone grządki można wykonać samemu, ale nie każdy ma na to czas, miejsce i chęci, więc naprzeciw takim osobom wychodzą liczne sklepy, w których można kupić takie grządki.


Bez wątpienia podwyższone grządki doskonale wpisują się w wiele aranżacji do tego stopnia, że są również widywane w przestrzeni miejskiej. Z racji na podwyższenie ich pielęgnacja jest bardziej komfortowa i zależnie od wysokości grządki odciąża plecy w mniejszym bądź większym stopniu. Rośliny w podwyższonych grządkach szybciej się nagrzewają co ma znaczenie dla ich wzrostu. To tyle tytułem wstępu a teraz sprawdźmy, gdzie można kupić podwyższone grządki.

Gdzie kupić podwyższone grządki stacjonarnie?

Jak się okazuje podwyższone grządki nie są obecne we wszystkich sklepach stacjonarnych jakie byśmy o to podejrzewali. Jednak wciąż mieszkając w większym mieście nie powinno być problemu z dostępem do Obi czy Castoramy bo to właśnie te dwa sklepy mają w swojej ofercie co najmniej kilka rodzajów podwyższonych grządek:

  • Podwyższone grządki z drewna
  • Podwyższone grządki z metalu
  • Podwyższone grządki z betonem

Naturalnie nie, w każdym sklepie znajdziemy pełną gamę grządek, te dostępne są na stronach internetowych tych sklepów. Kolejnym dużym sklepem, gdzie kupimy podwyższone grządki jest Leroy Marlin. Przykładowo Grządka wzniesiona 120x80x20 cm kosztuje 70zł.

Czytaj również  Jak doprać białe skarpetki?

Naturalnie miejscami, w których powinniśmy dostać podwyższone grządki są wyspecjalizowane sklepy ogrodnicze, ale w tym przypadku niewiele jest obiektów wielkopowierzchniowych więc pozostaje nam się ograniczyć do wyżej wymienionych sklepów albo zamawiać w internecie.

W tym miejscu należy wyraźnie zaznaczyć, że w sporej ilości sklepów najpierw musimy zamówić grządkę przez internet, ta dopiero wtedy zostanie dostarczona do ze sklepu i będzie gotowa do odbioru.

Gdzie kupić podwyższone grządki:

  • OBI
  • Castorama
  • Leroy Marlin
  • Sklepy ogrodnicze
  • Ceneo
  • Sklepy internetowe

Podwyższone grządki, gdzie kupić w internecie?

Jeżeli nie mamy problemu, żeby zamówić grządkę przez internet liczba możliwości drastycznie wzrasta. Jeżeli pytasz nas, gdzie najlepiej kupić grządki w internecie to zaproponujemy Ceno, gdzie w klarowny sposób znajdziesz oferty większości sklepów internetowych i porównasz ceny. Wszystkie wyżej wymienione sklepy stacjonarne posiadają również sklepy internetowe, na których można zapoznać się z pełną ofertą produktową.

Dobrze, a ile kosztują podwyższone grządki? To w dużej mierze zależy od rozmiaru oraz materiału z jakiego grządka ma być wykonana, liczy się również jej forma, chociaż to ma mniejszy wpływ na ostateczną cenę. Jak widać powyżej, podstawowe podwyższone grządki mogą kosztować w okolicach 70zł gdy mamy do czynienia z prostą drewnianą grządką, z której można tworzyć większe skrzynie do grządek z pergolami, których cena przekracza tysiąc złoty.

Mamy nadzieję, że wiesz już gdzie kupić podwyższone grządki oraz z jakimi kosztami musisz się liczyć, my dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy do kolejnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *