Poczta głosowa Plush numer – jak wyłączyć i odsłuchać?

Estimated read time 5 min czytania

Poczta głosowa Plush to jedno z tych rozwiązań, które jedne osób cenią a inne wolą z niego nie korzystać. Każda duży sieć komórkowa posiada opcję umożliwiającą nagranie się na pocztę głosową, gdy osoba, do której dzwonimy nie odbiera telefonu. Postanowiliśmy sprawdzić jak odsłuchać pocztę głosową Plush oraz jak ją włączyć i wyłączyć. W internecie nie ma za wiele informacji o poczcie głosowej Plush, więc zebraliśmy wszystkie najistotniejsze informacje w jednym artykule. Zatem jaki jest numer poczty Plush oraz jak ją wyłączyć?

Poczta głosowa Plush

Czym jest poczta głosowa w Plush? To nic innego jak jedna z usług oferowanych przez operatorów telefonii stacjonarnej i komórkowej, która pozwala nagrać wiadomość głosową przez osobę dzwoniącą, gdy my nie odbieramy telefonu. Taką wiadomość można odsłuchać w dowolnym momencie, dzwoniąc pod specjalny numer.

Plush podobnie jak większość sieci komórkowych posiada domyślnie włączoną pocztę głosową, w celu jej wyłączenia musimy skorzystać z metod opisach poniżej. O ile sama usługa włączenia i wyłączenia poczty głosowej w Plush jest darmowa o tyle, gdy sami dzwoni na numer poczty ponosimy opłatę zgodną z taryfikatorem.

Jeżeli cenisz sobie funkcję automatycznej sekretarki to poczta głosowa Plush jest wartościową usługą. Warto dodać, że poczta działa również, gdy jesteśmy niedostępni ze względu na brak sieci czy prowadzenie innej rozmowy.

Plush poczta głosowa numer

Numer poczty głosowej Plush to dokładnie ten sam numer co w przypadku sieci Plus. Jest bardzo łatwy do zapamiętania, zwłaszcza gdy korzystamy ze skróconego numeru. Poniżej prezentujemy dwa numery do poczty głosowej Plush:

 • Numer 2222
 • Numer +48601222222
Czytaj również  Jak otworzyć plik rar?

Jak odsłuchać pocztę głosową Plush?

Wiedząc jaki jest numer poczty głosowej Plush w bardzo prosty sposób jesteśmy w stanie odsłuchać pocztę. Jednak wcześniej warto użyć kodu *122#, który pozwala sprawdzić czy poczta głosowa jest włączona. W przypadku gdy okaże się, że poczta głosowa była wyłączona, nie będziesz mieć żadnych nagrań do odsłuchania. Jeżeli jednak chcesz odsłuchać pocztę głosową zadzwoń pod numer 2222 lub +48 601 222 222.

Jak włączyć pocztę głosową Plush?

Osoby, które zdecydowały się włączyć pocztę głosową Plush mogą zrobić to w bardzo prosty sposób, wystarczy skorzystać ze specjalnego kodu.

 1. Wpisz kod *122*11#
 2. Zatwierdź zieloną słuchawką
 3. Sprawdź kodem *122# czy poczta została aktywowana

Jak widzisz włączenie poczty głosowej Plush jest bardzo proste, zresztą podobnie jak jej wyłączenie.

Jak wyłączyć pocztę głosową Plush?

Poczta głosowa pomimo swoich zalet potrafi być irytująca, głównie dla osób dzwoniących do nas. Uruchamia się dość niespodziewanie i pobierana impulsy, co prawda szybko można się zorientować, ale czasem łatwo się zagapić. Powodów dla których chcemy wyłączyć pocztę głosową w Plush czy dowolnej innej sieci jest co najmniej kilka, ale nie ma to większego znaczenia. W celu wyłączenia poczty głosowej Plush możemy skorzystać ze specjalnego kodu.

 1. Wpisz kod *122*00#
 2. Zatwierdź zieloną słuchawką
 3. Sprawdź kodem *122# czy poczta została aktywowana

Jak wyłączyć pocztę głosową w Plush na abonament?

W przypadku poczty głosowej w Plush na abonament musimy skorzystać z innego, również darmowego rozwiązania. W tym celu należy napisać wiadomość SMS i wysłać ją pod numer 2601 zgodnie z poniższą instrukcją.

 1. Wprowadź SMS o treści DEAKT PS
 2. Wyślij go pod numer 2601
 3. Wprowadź kod *122# w celu upewnienia się, że poczta została wyłączona

Co istotne dezaktywacja poczty następuje do 24 godzin, dlatego tak istotne jest sprawdzenie czy aby na pewno poczta została wyłączona.

Czytaj również  Jak napisać i wysłać SMS

Inne sposoby na wyłączenie poczty głosowej Plush

Wyżej opisane metody to najprostsze sposoby na wyłączenie poczty głosowej, ale istnieją również inne. Jednym z nich jest pobranie aplikacji iPlus, która jest również dla abonentów Plush i wyłączenie poczty w opcjach. Kolejnym sposobem jest udanie się do salonów sprzedaży sieci Plus, gdzie pracownik wyłączy na Twoją prośbę pocztę, ale pamiętaj o zabraniu ze sobą dowodu. Możesz również zadzwonić na infolinię albo skorzystać z kodu ##002# dezaktywującego przekierowania.

Bez dwóch zdać poczta głosowa Plush jest przydatnym rozwiązaniem dla osób zapracowanych. Jednak czasem może irytować, ale na szczęście istnieje prosty sposób na jej wyłączenie. Jeżeli z jakiś względów opisane sposoby na odsłuchanie poczty Plush i jej wyłączenie nie działają, polecamy sprawdzić artykuł o poczcie głosowej Plus, może któraś opisanych tam metod będzie działać.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój