Rozrywka

Płatki Nestlé Kangus gdzie kupić

Podstawowym składnikiem płatków Nestle Kangus jest ziarno pszenicy, ponadto są one źródłem wapnia, witamin i błonnika. Dzięki zawartości miodu i technice produkcji płatków jest to ulubiony przysmak dzieci i dorosłych. Wyjątkowy smak zawdzięcza się procesowi wypiekania, a następnie suszenia w wysokiej temperaturze. Płatki Nestle Kangus są dostępne w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych, producent rekomenduje je jako składnik pożywnego śniadania. Zwłaszcza ze względu na wapń, który jest jednym z najważniejszych składników wspomagających rozwój układu kostnego u dzieci. W połączeniu z mlekiem stanowi idealny posiłek na rozpoczęcia każdego dnia, pełnego wrażeń, emocji i aktywności fizycznej.

Płatki Nestle Kangus – dlaczego warto kupić?

Płatki Nestle Kangus warto kupić ze względu na wartości odżywcze, które zapewniają. Biorąc pod uwagę porcję o wadze 100 gram, dostarcza się tym samym 371 kcal, natomiast 30 gram w połączeniu ze 125 ml mleka półtłustego dostarcza organizmowi 172 kcal.

Jak więc widać płatki Nestle Kangus stanowią źródło energii oraz wielu minerałów, witamin cennych dla najlepszego tempa rozwoju. Warto również podkreślić znaczenie zawartości miodu w płatkach, który ma właściwości antybakteryjne i wzmacniające odporność na infekcje.

Te wszystkie cechy sprawiają, że płatki Nestle Kangus warto kupić i podawać dziecku na śniadanie, które będzie bardzo wartościowe i pyszne.

nestle kangus gdzie kupic

Płatki Nestle Kangus – gdzie kupić stacjonarnie?

Płatki Nestle Kangus są bardzo popularne, więc można je kupić stacjonarnie, właściwie w każdym supermarkecie, czy sklepie spożywczym.

  • Carrefour
  • Żabka
  • Lewiatan
  • Selgros

Produkt jest dostępny w opakowaniach po 250 lub 500 gram, w niektórych sklepach obowiązują promocje przy zakupie większej ilości opakowań.

Cena za pojedyncze opakowanie oscyluje w granicach od 8 zł do maksymalnie 13 zł, to niewielki koszt biorąc pod uwagę, że płatki mają w sobie mnóstwo ważnych składników – miód, błonnik, wapń.

Czytaj również  Pytania do butelki - Mocne +18 - śmieszne i ciekawe

Płatki Nestle Kangus – gdzie kupić przez Internet?

Oczywiście płatki Nestle Kangus można kupić również przez Internet, jak większość produktów spożywczych. Warto je wybrać, ponieważ poza pożywnym śniadaniem są słodką przekąską zawierającą miód. Płatki powstają z najwyższej jakości pszenicy, są przygotowywane z dbałością o każdy szczegół. Poza stronami największych supermarketów warto odwiedzić inne strony, takie jak:

  1. ERLI.pl,
  2. Megasam24.pl,
  3. Koperek.com.pl,
  4. Allegro.pl.

Płatki Nestle Kangus zdobyły popularność wśród dzieci, które zajadają się nimi regularnie. Charakterystyczne, czerwone opakowanie można kupić zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet – wiele zależy zapewne od ceny. W przypadku większych zakupów internetowych często można liczyć na rabaty, na przykład w postaci darmowej dostawy do domu. Taką formę preferuje coraz więcej osób, to przede wszystkim bardzo wygodny sposób.  Płatki Nestle Kangus mogą zawierać śladowe ilości mleka, orzeszków ziemnych i zwykłych orzechów. Takie ilości nie powinny jednak zaszkodzić alergikom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *