Plantronics explorer 55 gdzie kupić

Estimated read time 3 min czytania

Zestaw słuchawkowy Plantronic explorer zyskał popularność ze względu na wysokie zaawansowanie technologiczne oraz komfort użytkowania. Ta stylowa i nowoczesna słuchawka Bluetooth sprawdzi się zarówno w zakresie wykorzystania prywatnego, jak i w użytku biznesowym. Gdzie można kupić zestaw słuchawkowy plantronics explorer 55?

Plantronics explorer 55 – dlaczego warto kupić?

Plantronics explorer 55 to nowoczesna słuchawka Bluetooth z funkcją multipoint, umożliwiającą użytkownikom jednoczesne podłączenie dwóch telefonów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, potrzebujących szerszej funkcjonalności ze względu na częste przełączanie połączeń pomiędzy kilkoma urządzeniami.

Co więcej, słuchawka wzbogacona została o wygodny łącznik, pozwalający na zaoszczędzenie energii z akumulatora pomiędzy rozmowami. Plantronics explorer 55 to dobre rozwiązanie dla osób, ceniących sobie komfort i funkcjonalność w miejscu pracy oraz życiu prywatnym.

Plantronics explorer 55 gdzie kupic

Słuchawka wyposażona została także wysokiej jakości mikrofon z funkcją redukcji szumów z otoczenia. Daje to możliwość bezproblemowej i wyraźnej rozmowy, nawet gdy jesteśmy w miejscu publicznym.

W Plantronics explorer 55 zastosowano także komunikaty w języku angielskim, informujące użytkownika np. o konieczności naładowania słuchawki. Warto zwrócić uwagę także na elegancki design.

Konstrukcja produktu została zaprojektowana w taki sposób, aby słuchawkę można było łatwo umieścić na uchu, co pozwoli na rozmowę podczas wykonywania różnego rodzaju czynności.

Plantronics explorer 55 – gdzie kupić stacjonarnie?

Słuchawki bluetooth Plantronics Explorer 55 można szukać w sprzedaży stacjonarnej w sklepach z akcesoriami GSM. Produkt może znaleźć się na półce pobliskiego sklepu komputerowego, bądź też sklepu z telefonami komórkowymi i smartfonami.

  • Komputronik,
  • X-kom,
  • Sklepy GSM

Dość często słuchawkę znajdziemy także w sklepach sieciowych, takich jak Media Markt, Euro czy Media Expert. Cena tej innowacyjnej słuchawki wynosi ok. 300 złotych, choć może różnić się w zależności od punktu sprzedaży.

Plantronics explorer 55 – gdzie kupić przez internet?

Słuchawkę bluetooth Plantronics explorer bez problemu znajdziemy w sprzedaży on-line. Jest to nowoczesne urządzenie, znajdujące się w asortymencie wielu sklepów z elektroniką. Cena słuchawki jest podobna do ceny w sklepach stacjonarnych, aczkolwiek trzeba też uwzględnić koszty dostawy.

Czytaj również  Dyktafon w telefonie

Warto dokładnie przeglądać oferty, ponieważ niektóre sklepy oferują bezpłatną dostawę. Jednak nawet pomimo takich ułatwień, warto dokładnie sprawdzać opinię o sprzedawcy, aby mieć pewność, że otrzymamy produkt z dobrego źródła.

  • Amazon,
  • Ceneo,
  • Allegro,
  • Media Expert,
  • Mediamarkt.pl.

Słuchawka bluetooth Plantronics explorer 55 to nowoczesne urządzenia, które zainteresuje wielozadaniowców, ceniących sobie komfort. Gdzie kupić Plantronics explorer 55? Ten innowacyjny model znajdziemy w wielu punktach stacjonarnych, jak i w sprzedaży internetowej.

Ze względu na dużą popularność słuchawki, nikt nie powinien mieć problemu z jej zakupem. Zaleca się jednak ostrożność, szczególnie podczas zamawiania produktu z witryn internetowych.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój