Rozrywka

Piwo imbirowe gdzie kupić

Ostatnia aktualizacja 14 lutego 2022 przez Redakcja

Piwo imbirowe, pod warunkiem spożywania z umiarem, ma właściwości przeciwzapalne i poprawiające pracę żołądka i reszty układu pokarmowego oraz trawiennego. Warto je zatem kupić ze względu na niewątpliwe walory smakowe i wpływ na poprawne funkcjonowanie organizmu. Produkt ma w sobie wiele przeciwutleniaczy, witamin i minerałów. Dlatego właśnie wspomaga walkę ze stanami zapalnymi, obniża poziom cukru oraz złego cholesterolu. Piwo imbirowe można kupić właściwie w każdym sklepie spożywczym, alkoholowym, czy supermarkecie. Oczywiście istnieje również możliwość zamówienia produktu przez Internet, z dostawą do domu. Warto wiedzieć, że imbir zawiera mnóstwo składników aktywnych, redukujących ryzyko powstawania schorzeń układu krążenia i dolegliwości mięśniowych.

Piwo imbirowe – czy warto kupić?

Ze względu na powyższe aspekty bezwzględnie warto kupić piwo imbirowe i wspomagać nim w stanach obniżonej odporności. Nie chcąc spożywać samego piwa, można zrobić sobie koktajl, dodać go do potrawy, deseru – możliwości jest dość dużo.

Całkiem dobrym pomysłem jest dodanie piwa imbirowego do herbaty – z pewnością podbije jej smak. Piwo imbirowe powstaje w drodze fermentacji imbiru, dzięki której właściwości lecznicze są lepiej skoncentrowane w napoju.

Dlatego jest to jeden z lepszych środków na przynoszenie ulgi osobom cierpiącym na napięcia mięśniowe i inne, podobne schorzenia. Piwo imbirowe jest także źródłem żywych kultur bakterii, czyli takich, które sprawnie regulują florę bakteryjną jelit. Układ trawienny funkcjonuje wówczas znacznie lepiej.

Piwo imbirowe – gdzie kupić stacjonarnie?

Piwo imbirowe nie jest towarem trudno dostępnym, dlatego można je kupić w większości supermarketów, czy osiedlowych sklepów. Jako przykład warto podać:

 1. Kaufland,
 2. Tesco,
 3. Żabka,
 4. Intermarche,
 5. Lidl,
 6. Carrefour.

Bezalkoholowe jest nawet dostępne w salonach Empik – zazwyczaj w puszce. Brak zawartości alkoholu sprawia, że jest traktowany jak napój gazowany. Najlepiej smakuje z dodatkiem plasterka cytryny, dodaje nieco kwaśnego smaku i służy poprawie samopoczucia w przebiegu przeziębienia. Wszystko to dlatego, że imbir i cytrusy mają właściwości antybakteryjne.

Czytaj również  Kolekcjonerskie nasiona marihuany – to powinieneś wiedzieć

Piwo imbirowe – gdzie kupić przez Internet?

Oczywiście jak większość towarów, również piwo imbirowe można kupić przez Internet. Zdecydowanie największą popularnością cieszy się napój stworzony na bazie oryginalnej, jamajskiej receptury. Uznawane są one za najlepsze na całym świecie. Piwo imbirowe można kupić między innymi na stronach:

 1. Allegro,
 2. Apspolska.pl,
 3. Sklep.kuchnieswiata.com.pl,
 4. Etnobazar.pl,
 5. Paleczkami.pl

Ceny produktu są uzależnione od pojemności, w niektórych punktach piwo imbirowe można kupić w 2-litrowej butelce. To najlepsze rozwiązanie i najbardziej opłacalne, zwłaszcza dla sympatyków tego napoju. Dostępne są również piwa w szklanych butelkach oraz puszkach – ich ceny wahają się od około 6 złotych do nawet 17 – tutaj też liczy się pojemność. Najlepszą informacją jest fakt, że piwo imbirowe jest do kupienia zarówno stacjonarnie, jak i internetowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *