Technologia

Pakiet Social Plus

Ostatnia aktualizacja 12 grudnia 2021 przez Redakcja

Social media, to w nich wiele osób spędza sporo swojego czasu odnajdując treści, które je interesują. Plus w swojej ofercie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób korzystającym z Facebook, Messenger, WhatsApp i Instagram oferując Pakiet Social dostępny w taryfach Plus MIX X i Plus Elastyczny na kartę. W tym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na temat Pakietu Social Plus, tego jak go włączyć, wyłączyć i z jakimi kosztami się wiąże.

Pakiet Social Plus co to?

Pakiet Social Plus to jedna z form promocji dostępnych w sieci Plus. Dostępna jest od 2018 roku i cieszy się sporą popularnością wśród użytkowników. Uruchamiając Pakiet Social Plus w ofercie MIX aktywujemy go na 30 dni a dokładnie 720 godziny. Należy pamiętać, że jest to usługa subskrypcyjna, czyli Pakiet Social odnawia się automatycznie po upływie wspomnianych 30 dni. Naturalnie w dowolnej chwili możemy włączyć Pakiet, o czym w dalszej części artykułu.

Sama aktywacja Pakietu oraz jego odnowienie jest darmowe. To co najważniejsze w Pakiecie Social Plus to zasada jego działania.

Pakiecie Social Plus w Mix pozwala korzystać z serwisów: Facebook, Messenger, WhatsApp i Instagram bez naliczania transferu danych, zarówno tych wysyłanych jak i odbieranych. Pakiet nie działa jednak w roamingu, o czym należy pamiętać.

Kto może korzystać z Pakietu Social Plus?

Tak naprawdę Pakie Social Plus ma minimalne wymagania jakie musimy spełnić, aby móc z niego korzystać. W regulaminie promocji znajdziemy informacje o komiczności:

  • Posiadania dodatniego bilansu na koncie
  • Posiadania ważnych usług wychodzących
  • Posiadania aktywnej usługi transmisji danych GPRS lub łączysz się przez APN Plus LTE, HSPA+, HSPA, HSDPA, 3G(UMTS), EDGE.
Czytaj również  Jak Zmienić Tło w Wordzie?

Jak włączyć Pakiet Social Plus?

Włączenie usługi Pakiet Social Plus jest bardzo proste i sprowadza się do wprowadzenia specjalnego kodu, który musimy zatwierdzić zieloną słuchawką.

  • Kod aktywacyjny – *136*11*8924#
  • Kod dezaktywujący – *136*00*8924#

Możesz również skorzystać z serwisu iPlus albo aplikacji mobilnej, w których również jest opcja włączenia omawianego pakietu. Pakiet zostanie włączony do 24 godzin od momentu wysłania kodu aktywującego, a informację o tym dostaniesz przez wiadomość SMS.

Pakiet Social Plus elastyczna na kartę

Pakiet Social Plus dostępny jest również w ofercie Plus Elastyczny na Kartę jako dodatkowy bonus dla osób, które zasilą konto za przynajmniej 25 zł. W tym wypadku nie aktywujemy wyłącznie Pakietu Social, ale również inne bonusy, opisane w tabeli poniżej.

Kwota doładowania

Bonus

Okres ważności

5 – 9,99 zł

2 GB

5 dni

10 – 19,99 zł

4 GB

10 dni

20 – 24,99 zł

4 GB

20 dni

25 – 29,99 zł

10 GB + Pakiet Social

30 dni

30 – 49,99 zł

15 GB + Pakiet Social

30 dni

50 – 99,99 zł

25 GB + Pakiet Social

90 dni

100 – 199,99 zł

50 GB + Pakiet Social

180 dni

200 zł i więcej

100 GB + Pakiet Social

180 dni

Pakiet Social plus na kartę jak włączyć/wyłączyć?

Pakiet Social Plus na kartę włącza się w podobny sposób jak w ofercie MIX, różni się jedynie kod jakiego musimy użyć. Również wyłączenie Pakietu jest bardzo proste, gdyż wystarczy zastosować kod podany poniżej.

  • *136*11*03# – kod na włączenie
  • *136*00*03# – kod na wyłączenie

Jeżeli nie masz pewności czy pakiet jest włączony, skorzystaj z kodu *121#, który wyświetli informację o statusie usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *