Technologia

Opoczta.pl co to za poczta

Dobra skrzynka pocztowa pozwala bez problemu wysyłać wiadomości, przyjmować je jak również ustawiać skrzynkę według własnych preferencji. Poczta opoczta.pl to jedna z lepszych skrzynek, która oferuje swoim użytkownikom wiele możliwości. Poczta dostępna jest zarówno w wersji darmowej jak tez płatnej. O ile większość funkcji jest taka sama, o tyle użytkownicy płatnej wersji nie otrzymują reklam, które stanowią podstawę uzyskania darmowej skrzynki.

Opoczta.pl co to za poczta?

Opoczta.pl to jedna z wielu możliwości, które użytkownikom oferuje portal Onet. Decydując się na skorzystanie z usług pocztowych tego portalu, mogą oni wybrać domenę, w której zostanie założony mail.

Opoczta.pl należy do onet.pl

Dzięki temu adres mailowy staje się znacznie bardziej rozpoznawalny a często również lepiej dopasowany do oczekiwań użytkownika. Poza tym wiele osób chciałoby posiadać adres mailowy z określoną nazwą, która może być zajęta w innych domenach.

Poczta opoczta.pl jak się zarejestrować i zalogować?

Rejestracja konta na poczta opoczta.pl to w zasadzie żaden problem. Każdy zainteresowany powinien wybrać opcje założenia konta na portalu Onet. Następnie należy wybrać nazwę użytkownika jak również interesująca domenę, w tym wypadku opoczta.pl.

  1. Wejdź na stronę onet.pl,
  2. W prawym górnym rogu z menu wybierz „E-Mail”,
  3. Kliknij Zarejestruj się,
  4. Wpisz nazwę poczty i z rozwijanego menu wybierz domenę op.pl,
  5. Kliknij Dalej,
  6. Wprowadź hasło.

Jeśli wybrana nazwa jest wolna, wówczas można przejść do ustalenia odpowiednio bezpiecznego hasła. System daje również możliwość dodatkowej weryfikacji SMS, jednak jest ona opcjonalna i ten krok można pominąć. Potem zostaje już jedynie zalogowanie się do własnej skrzynki pocztowej.

Poczta opoczta.pl czy warto?

Z pewnością warto założyć skrzynkę pocztową na opoczta.pl. Użytkownicy otrzymują dostęp do niezwykle bezpiecznej skrzynki, która oferuje bezproblemowe wysyłanie i obieranie wiadomości.

Mogą również bez problemu ustawiać ją według własnych upodobań i preferencji. Darmowa opcja zawiera wprawdzie reklamy, jednak ich ilość nie jest duża i wielu użytkowników przyznaje, że pozostają one dla nich praktycznie niezauważalne. Na pewno korzystanie z tej poczty nie będzie dla nikogo problemem, jest bowiem bardzo intuicyjna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *