Od ilu lat można pracować w pyszne.pl

Estimated read time 2 min czytania

Pyszne.pl to największy portal do zamawiania jedzenia w naszym kraju. Charakterystyczne pomarańczowe kurtki kurierów pyszne.pl na stałe wpisały się w krajobraz polskich miast. Praca kuriera rowerowego wydaje się być fajnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają ukończonych 18 lat. Od ilu lat można pracować w pyszne.pl i czy warto podjąć się tej pracy?

Od ilu lat można pracować w pyszne.pl

Dotarcie do informacji o minimalnym wieku wymaganym do pracy w pyszne.pl nie należy do najtrudniejszych zadań. Niestety nie mamy dobrej informacji dla młodych osób, które miały nadzieję na dorobienie pieniędzy.

  • W pyszne.pl można pracować od 18 roku życia.

Osoby poniżej 18 roku życia nie przejdą weryfikacji i nie zostaną zatrudnione. Jak widzisz musisz poczekać do ukończenia 18 roku życia do rozpoczęcia pracy z pyszne.pl.

Czy można pracować w pyszne.pl nie mając 18 lat?

Nie ma takiej możliwości, proces rekrutacyjny zakłada wysłanie skanu dokumentów niezbędnych do podpisania umowy.

Posługiwanie się nie swoimi danymi jest podlega karze i nie warto próbować swojego szczęścia.

Od ilu lat można pracować w Polsce?

Zgodnie z polskim prawem, pracy na umowę można podjąć się już w wieku 15 lat.

Jednak dla młodocianych pracowników występują pewne obostrzenia jak zakaz pracy w święta czy praca wyłącznie przy prostych czynnościach.

Alternatywy dla pracy w pyszne.pl w wieku 16 lat?

Pyszne.pl to nie jedyna firma skupiona na dostarczeniu jedzenia, która nie zezwala na pracę osobom młodocianym. Inną marką jest Glovo, które również wymaga ukończonych 18 lat.

Największym problemem w zatrudnianiu młodych pracowników jest zakres obowiązków jaki mogą wypełniać. Zazwyczaj przedsiębiorcy poszukują pełnoprawnych pracowników, wolą zapłacić więcej, aby mieć pewność, że dana osoba może wykonywać istotne czynności.

Czytaj również  Adwords a Adsense - Czym się różnią?

Pomimo zmian w prawie, wiele firm wciąż za dolną granicę pracownika uważa wiek 16 lat. MC Donalds zatrudnia osoby w tym wieku do pomocy na sali. Niezmiennie od lat pracą, która może dać przyzwoity zarobek w młodym wieku jest roznoszenie ulotek.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój