Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Notino karta podarunkowa

Posted by

notino karta podarunkowa

Oferowana przez Notino karta podarunkowa to doskonały pomysł na prezent. Bardzo często również proponowany przez Notino kupon podarunkowy jest wykorzystywany na przykład jako swoista premia dla pracowników. Szeroka gama produktów, które można znaleźć w ofercie Notino powoduje, że cieszą się one bardzo dużą popularnością.

Notino karta podarunkowa

Notino bon podarunkowy daje możliwość zakupu niezwykle wielu produktów, jednakże warto z pewnością zapoznać się z warunkami jego wykorzystywania. Bon podarunkowy można bowiem wykorzystać jedynie w ramach jednego zamówienia, nie ma możliwości częściowej realizacji przez dłuższy czas.

  • Ponad 55 tys. produktów do kupienia
  • Wygodna forma prezentu dla obu stron
  • Możliwość zakupu karty do druku i elektronicznej

Dobrym pomysłem może być kupno kilku bonów o niższych nominałach zamiast jednego  większym, dzięki czemu ich wykorzystanie nie sprawi problemu.

Notino karta podarunkowa online

Notino karta podarunkowa online może być kupiona bez problemu za pośrednictwem Internetu. Obecnie dostępne są one w formie kart drukowanych jak również w formie kart elektronicznych.

Dzięki temu każdy kupujący ma wybór odnośnie interesującej go karty i wyboru jej formy. Warto na pewno wcześniej pomyśleć o zakupie, zwłaszcza jak chodzi o kupno kart drukowanych, aby mieć pewność że zostaną dostarczone na czas.

Notino karta podarunkowa jak i gdzie kupić?

Karty podarunkowe Notino można kupić na stronie internetowej. Klient ma możliwość wyboru ich nominałów jak również formy, w jakiej karty zostaną dostarczone.

  • Karty podarunkowe Notino kupisz na stronie https://www.notino.pl/karta-podarunkowa/

Na dostarczenie kart drukowanych należy poczekać, wprawdzie nie jest to długi czas jednak trzeba się liczyć z tym, że zajmie to przynajmniej kilka dni. W przypadku kart elektronicznych natychmiast po odnotowaniu płatności dane te są przekazywane na wskazany adres poczty elektronicznej.

Czytaj również  Popcorn w piekarniku – czy można i jak zrobić?

Notino karta podarunkowa jak sprawdzić saldo?

W przypadku kart podarunkowych Notino nie ma możliwości sprawdzenia salda. Kupony bowiem, zgodnie z regulaminem powinny zostać wykorzystane w całości podczas jednego zamówienia.

  • Nie ma możliwości sprawdzenia salda bonu podarunkowego Notino.

Jeśli zamówienie klienta jest niższe niż wartość dokonywanych zakupów, wówczas pozostała kwota po prostu przepada. Jeśli zaś kwota zakupów jest wyższa, wtedy klient zobowiązany jest dopłacić różnicę.

Notino karta podarunkowa ważność

Karty podarunkowe Notino maja ważność 12 miesięcy od czasu zakupu. To dość długi czas, jednak warto pilnować tego okresu, aby nie stracić możliwości ich wykorzystania. Po upływie terminu ważności karta nie może być wykorzystana, nie ma również możliwości zwrotu środków czy też przedłużenia terminu ważności karty podarunkowej.

Zazwyczaj kupowane są kupony o wartości 100 złotych, które bez problemu mogą być wykorzystane podczas jednego zamówienia. Co więcej, klient może wykorzystać więcej niż jeden bon podarunkowy w ramach jednego zamówienia.

Notino karta podarunkowa czy warto?

Z pewnością kupony podarunkowe Notino są ciekawym pomysłem na prezent, dodatek do prezentu czy formę premii dla pracowników. Bardzo duża ilość produktów dostępnych w sklepie sprawia, że każdym na pewno znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Jeśli kupony stanowią prezent dla pracowników, zazwyczaj otrzymują one bony w postaci papierowych, drukowanych kart o takich samych nominałach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *