Nike karta podarunkowa

Karta podarunkowa Nike to doskonały prezent dla osoby, która lubi sport czy sportową odzież i obuwie. Nike podobnie jak inne firmy z tej samej branży stara się zachęcić do kupowania w swoich sklepach klientów i wykorzystuje do tego różne metody. Dzięki karcie podarunkowej możemy dokonywać zakupów w sklepach firmowych Nike na terenie różnych krajów oraz w serwisie internetowym. W tym artykule sprawdziliśmy dokładnie jak działa karta podarunkowa Nike, jak sprawdzić jej saldo i czy warto podarować ją komuś na prezent.

Nike karta podarunkowa

Czym jest karta podarunkowa Nike? Tak właściwie tym samym co pieniądze, tylko ubrane w otoczkę prezentu. Dawanie pieniędzy na prezent jest raczej słabo odbierane, karta podarunkowa przynajmniej daje poczucie, że poświęciło się czas na szukanie prezentu.

Dzięki karcie upominkowej Nike można robić zakupy w aplikacji Nike, oficjalnych sklepach stacjonarnych i na stronie nike.com.

Z karty można korzystać na ternie wielu krajów poza Polską są to np. Węgry, Wielka Brytania, Niemcy, Francja czy Holandia.

Jednak nie wszystkie sklepy stacjonarne akceptują kartę, lista miejsc, w których jest możliwe płacenie kartą upominkową znajduje się tutaj. Po przejściu na stronę, wybieramy sklep, przewijamy na dół i w sekcji Usługi sprawdzamy, czy karty są akceptowane.

Nike karta podarunkowa to normalna forma płatności, która pozwala zakupić towary o wartości znajdującej się na karcie. Gdy kwota z karty odpowiada tylko za część towarów, które chcemy kupić różnicę w cenie możemy opłacić inną formą płatności.

Nike karta podarunkowa online

Obecnie istotna część sprzedaży odbywa się w internecie nie może więc dziwić, że klienci oczekują, iż karty podarunkowe będą dostępne również online. Nike wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje karty w formie doładowań online.

Na stronie sklepu znajdziemy wyłącznie wersję fizyczną karty. Jeśli chcemy skorzystać z wirtualnych doładowań musimy udać się do rozmaitych sklepów internetowych jak np. muve.pl. Kod wysyłany jest na adres e-mail i po wpisaniu go na stronie możemy dokonywać zakupów.

Doładowania Nike dostępne są w różnych cenach, należ jednak pamiętać, że w przeciwieństwie do karty podarunkowej w formie fizycznej te nie podlegają zwrotowi.

Karta podarunkowa Nike jak sprawdzić saldo?

Sprawdzenie salda karty podarunkowej Nike jest proste i można tego dokonać przez internet lub stacjonarnie.

  1. Wejdź na stronę https://www.nike.com/orders/gift-card-lookup,
  2. Wprowadź numer i kod PIN karty,
  3. Odczytaj saldo.

Zarówno kod PIN jak i numer karty znajdują się z tyłu lub w mailu, jeśli karta była kupowana online.

Alternatywnym rozwiązaniem jest udanie się do sklepu detalicznego Nike i poproszenie osoby pracującej w sklepi o sprawdzenie salda.

Nike karta podarunkowa, ile jest ważna?

Dobra informacja dla posiadaczy kart podarunkowych Nike jest taka, że nie tracą one nigdy ważności. Możesz wykorzystać część środków podczas jednego zakupu a pozostałe środki wykorzystać, kiedy indziej.

Czy można zwrócić kartę podarunkową?

Karta podarunkowa Nike podlega zwrotowi do 14 dni od momentu jej otrzymania. Naturalnie nie mogła być w tym czasie użyta.

Zwrot pieniędzy o równowartości karty podarunkowej następuje w taki sam sposób jak dokonano za nią zapłaty.

Jeśli korzystasz z karty podarunkowej i zakupiony towar nie spełni Twoich wymagań masz prawo do dokonania zwrotu towaru. W takiej sytuacji pieniądze są zwracane na kartę podarunkową.

Czy warto kupić kartę podarunkową Nike?

Marka Nike znana jest z produkcji obuwia i odzieży wysokiej jakości. Szeroki asortyment dla mężczyzn, kobiet i dzieci sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oferta Nike skierowana jest głównie do osób aktywnych. Jeśli osoba, którą chcesz obdarować lubi spędzać aktywnie czas to bez dwóch zdań doceni ona prezent jakim będzie karta upominkowa Nike.

Warto jednak zauważyć, że produkty oferowane w sklepie Nike nie należą do najtańszych i karta podarunkowa o wartości 100 zł może okazać się nieco za małym nominałem.

Jak widzisz karta podarunkowa Nike to ciekawy pomysł na prezent, który jest łatwy w użyciu. Brak skomplikowanego regulaminu i popularność tego sklepu są niemal gwarancją, że nie będziesz żałować tego zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *