Rozrywka

Nieoklepane życzenia urodzinowe

Ostatnia aktualizacja 28 marca 2024 przez Redakcja

Urodziny to bardzo ważny dzień w życiu każdego z nas. To moment, kiedy chcemy dzielić się radością z najbliższymi. Niekiedy urodziny motywują też nas do małych i dużych podsumowań – wyznaczania nowych celów w dalszym życiu. Na następny rok i przyszłe lata. Kiedy ten wyjątkowy dzień obchodzi ktoś z naszej rodziny lub przyjaciel – chcemy wyrazić swoje dobre intencje, złożyć najlepsze życzenia. Być obok…Gdzie znaleźć nieoklepane życzenia urodzinowe?  Oryginalne życzenia urodzinowe dla przyjaciółki i przyjaciela? Mamy dla Was kilka pomysłów!

Pomysły na nieoklepane życzenia

Klasyczne, standardowe życzenia urodzinowe  nie robią na Tobie wrażenia? Chcesz zaskoczyć kogoś bliskiego i uniknąć powielania “życzeniowych” standardów? Pragniesz złożyć nieoklepane życzenia urodzinowe?

Tak, to możliwe! Z pomocą przychodzi Internet. Do wyboru mamy kilka dróg inspiracji:

 • aplikacje z życzeniami – na rynku powstaje wiele aplikacji, gdzie możemy znaleźć gotowe życzenia. Sami, jeśli mamy interesujący pomysł lub też coś nam się spodobało, możemy to dodać do bazy życzeń. Kilka kliknięć i gotowe,
 • youtuberzy/blogerzy – niebanalne inspiracje możemy czerpać również od youtuberów. W Internecie znajdziemy wiele filmów, gdzie ich autorzy dzielą się pomysłami na prezent i życzenia. Warto posłuchać.

Jeśli jednak nie chcesz nic płacić możesz skorzystać z naszej listy nieszablonowych życzeń urodzinowych.

Oryginalne i nieoklepane życzenia urodzinowe

Zaczniemy od oryginalnych życzeń, które są nieco bardziej poważne i nadają się na złożenie ich wszystkim znajomym i rodzinie.

 1. Urodziny to kolejna 365-dniowa podróż dookoła słońca. Udanej podróży.
 2. Młodość to dar natury, ale wiek to dzieło sztuki.
 3. Wiek to tylko liczba lat, przez które świat się Tobą cieszył.
 4. Dzisiaj świętuję Twoją obecność w moim życiu.
 5. W tym dniu szczęścia i radości życzę Ci życia pełnego sukcesów, ponieważ osoba tak wyjątkowa jak Ty zasługuje na spełnienie wszystkich swoich marzeń. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 6. Wszędzie, gdzie się wybierasz, wypełniasz to miejsce uśmiechem. Dlatego z okazji twoich urodzin życzę sobie, aby życie zawsze dawało Ci powód do uśmiechu tak długo, jak żyjesz. Wszystkiego najlepszego kochanie!
 7. To dzień świętowania nie tylko ze względu na Twój wyjątkowy dzień. Jest to również dzień, w którym dziękujemy za to, że jesteś w naszym życiu. Jesteś błogosławieństwem.
 8. Jesteś niesamowity. Niech Twoje urodziny zwiastują kolejny rok znaczących sukcesów i spełnionych marzeń. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
 9. Nigdy nie jesteś za stary, żeby postawić sobie inny cel lub marzyć o nowym śnie.
 10. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życie jest krótkie, a urodziny jeszcze krótsze. Zdmuchnij świeczki i zjedz tyle tortu, ile chcesz. Chwytaj ten wyjątkowy dzień.
 11. Rzeczy się zmieniają, ale przez te wszystkie lata udało ci się pozostać taki sam. Nadal jesteś tą samą wspaniałą osobą, którą zawsze byłeś. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 12. Jasna, ciepła osoba, taka jak Ty, jest jak promień słońca po burzliwym dniu, miesiącu lub roku. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
 13. Wszystkiego najlepszego dla niesamowitej osoby. Jesteś niesamowity dla każdego, kogo znasz i kochasz. Teraz nadszedł czas, aby przynieść Ci całą radość i życzliwość, jaką wnosisz wszystkim przez cały rok!
 14. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla naprawdę niesamowitej osoby. Ktoś tak niezwykły, jak Ty, zasługuje na tak samo wspaniałe urodziny! Mam nadzieję, że Twój wielki dzień jest niesamowity!
 15. Dużo zdrówka, szczęścia i radości każdego dnia pełnego miłości. Wielkiego świata poznania, w lotto milionów wygrania. Tego z serca Ci życzymy i hucznie Twe Urodziny obchodzimy!

Zachęcamy do pobawienia się powyższymi niebanalnymi życzeniami i przemodelowania ich na własną modłę, aby były bardziej spersonalizowane.

Śmieszne niebanalne życzenia urodzinowe

Urodziny to szczęśliwy dzień, który warto świętować również przez śmiech. Na poniższej liście znajdziesz śmieszne niebanalne życzenia urodzinowe.

 1. Im jesteś starszy, tym lepiej… chyba że jesteś bananem
 2. Sekret bycia młodym polega na tym, aby żyć uczciwie, jeść powoli i kłamać na temat swojego wieku
 3. To niezwykłe, jak długo się tolerowaliśmy. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
 4. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Chcieliśmy świecę na każdy rok, ale straż pożarna na to nie pozwoliła
 5. Czy wiesz, że naukowo udowodniono, że ludzie, którzy mają więcej urodzin, statystycznie rzecz biorąc, żyją dłużej. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 6. W twoje urodziny zdradzę sekret bycia młodym: kłam o twoim wieku.
 7. A więc zdrowia… bo w metryce znów przybyło -;)
 8. Życzymy Ci urodzin tak udanych, jak awaria budzika podczas weekendu! Niech każdy dzień będzie dla Ciebie równie przyjemny.
 9. W dniu Twoich urodzin, życzymy Ci tyle samo entuzjazmu, ile zawsze ma kot, kiedy widzi pudełko!
 10. Z okazji urodzin życzymy Ci więcej powodów do śmiechu niż prób znalezienia zdrowego przepisu na ciasto czekoladowe. Powodzenia w obu przypadkach!
 11. Życzę Ci, aby Twój urodzinowy tort był tak spektakularny, jak Twoje taneczne umiejętności po jednym kieliszku za dużo!
 12. Możesz być prehistoryczny, ale przynajmniej nie wymarłeś!
 13. Zaalarmowałem już straż pożarną, więc śmiało zapal świeczki na swoim torcie.
 14. Wiesz, że osiągnąłeś wiek średni, kiedy twoje plecy są bardziej owłosione niż głowa.
 15. Wszystkiego najlepszego stary człowieku. Cieszę się, że wciąż żyjesz i dajesz radę!
 16. Jeśli w te urodziny ktoś nazwie Cię starym, nie przejmuj się. Po prostu uderz go laską i rzuć w niego protezami.
 17. Nie myśl o tym jak o starzeniu się, pomyśl o tym jak o awansie. Gratulujemy i życzymy wspaniałego roku!
 18. Zapraszamy na kolejną podróż dookoła słońca!
 19. Najlepsze w byciu starszym jest to, że większość swoich głupich rzeczy zrobiłeś przed mediami społecznościowymi.
 20. Z daleka nie wyglądasz na więcej niż 20 lat. Z przymrużonymi oczami. Wszystkiego najlepszego, bestio!
Czytaj również  Algi morskie gdzie kupić

Masz propozycje własnych nieoklepanych śmiesznych życzeń urodzinowych? Koniecznie zostaw je w komentarzu.

Nietuzinkowe życzenia urodzinowe dla mamy

Twoja mama słyszy od Ciebie życzenia urodzinowe co roku. Warto ją zaskoczyć nietuzinkowymi życzeniami, jakich jeszcze nigdy nie słyszała.

 1. Taka mama to najlepszy prezent jaki można mieć. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 2. Kocham cię dziś, jutro i na zawsze. Wszystkiego najlepszego mamo!
 3. Nigdy nie dowiem się, co zrobiłam, że zostałam pobłogosławiona tak niesamowitą mamą. Jesteś jedyny w swoim rodzaju i nigdy nie będę cię uważał za coś oczywistego. Życzę Ci jeszcze najlepszych urodzin!
 4. Zawsze wiesz, co powiedzieć, żeby rozjaśnić nawet moje najciemniejsze dni. Wszystkiego najlepszego mamo.
 5. Wszystkiego najlepszego dla kobiety, która poświęciła dla mnie tak wiele. Po prostu cię uwielbiam!
 6. Zawsze byłeś jedną z moich największych inspiracji. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w Twoim osobistym Nowym Roku!
 7. Dziękuję, że jesteś moim pierwszym nauczycielem. Wciąż uczę się od najlepszych. Życzę Ci cudownych urodzin, mamo!
 8. Dziś jest Twój dzień, w którym możesz zabłysnąć, ale w moich oczach zawsze jesteś gwiazdą. Wszystkiego najlepszego mamo!
 9. Wszystkiego najlepszego mamo! Tak się cieszę, że udało ci się utrzymać mnie przy życiu.
 10. Mówią, że każdy siwy włos oznacza, że ​​stajesz się mądrzejszy. Jeśli tak jest, jesteś najmądrzejszą osobą, jaką znam. Wszystkiego najlepszego mamo!
 11. Zasługujesz dziś na wyróżnienie. W końcu urodziłaś najwspanialszą osobę, jaka kiedykolwiek chodziła po ziemi: mnie! Wszystkiego najlepszego mamo.
 12. Wszystkiego najlepszego dla tego, kto widział mnie w najlepszej i najgorszej formie! A wszyscy wiemy, że było mnóstwo „najgorszych” dni.
 13. Chyba Twoje urodzinowe życzenie się spełniło, bo masz mnie za córkę! Wszystkiego najlepszego mamo.
 14. Nie imprezuj za ostro, młoda damo! Pamiętaj o godzinie policyjnej! Wszystkiego najlepszego mamo.
 15. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin jednego z najcenniejszych darów Boga!
 16. Bóg nieustannie pokazuje mi, że istnieje bezwarunkowa miłość. Jesteś dowodem. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 17. Kiedy wszechświat stworzył nas matką i dzieckiem, było to jedno z moich największych błogosławieństw! Wszystkiego najlepszego mamo.
 18. Wszystkiego najlepszego dla mojej największej cheerleaderki!
 19. Jesteś jedną z najlepszych części mojego życia i jestem dumna, że ​​mogę nazywać cię moją mamą. Życzę Ci cudownych urodzin.
 20. Jeśli będę chociaż w połowie taką kobietą jak ty, będę wdzięczna. Wszystkiego najlepszego dla mojej nieustraszonej i pięknej mamy.
Czytaj również  Karob gdzie kupić

Jak widzisz istnieją ciekawy oryginalne życzenia, które możesz przekazać swojej mamie. Swoją drogą my również życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Nieszablonowe życzenia urodzinowe dla taty

Ojcowie potrafią mieć różne podejście do urodzin, często udają, że ich nie obchodzą, ale w gruncie rzeczy cieszą się ze wszystkich życzeń, w szczególności tych składanych przez swoje dzieci.

 1. Nie licz świec, zobacz światło jakie dają. Mam nadzieję, że Twoje życie będzie zawsze pełne światła i pozytywności. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 2. Tato, zawsze będziesz moim ulubionym superbohaterem! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
 3. Wszystkiego najlepszego stary człowieku!
 4. Najlepszemu tacie w galaktyce życzę urodzin nie z tego świata!
 5. Wszystkiego najlepszego dla mojego największego kibica.
 6. Wszystkiego najlepszego dla osoby odpowiedzialnej za ukształtowanie mnie na osobę, którą jestem dzisiaj. Kocham Cię tato!
 7. Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień przyniesie Ci tyle radości i szczęścia, ile dajesz każdemu, kto ma szczęście Cię poznać.
 8. Dziś wspominamy wspaniałego mężczyznę, który sprawia, że ​​wszyscy się uśmiechamy. Wszystkiego najlepszego tato!
 9. Niech Bóg nadal Cię chroni w tym szczególnym dniu i później. Życzę Ci fantastycznych urodzin, tato!
 10. Tato, nie starzejesz się – twoje włosy po prostu biorą urlop. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 11. Nie martw się, że będziesz o rok starszy, tato. Niedługo i tak nie będziesz pamiętał swojego wieku. Wszystkiego najlepszego stary człowieku!
 12. Nie zawracaj sobie głowy liczeniem świeczek na torcie, bo skończysz dopiero na następne urodziny!
 13. Mam nadzieję, że Twoje urodziny będą pełne wielu niezapomnianych chwil i że będziesz mógł pamiętać niektóre z nich następnego dnia.
 14. Wszystkiego najlepszego tato. Ciesz się kolejnymi 365 dniami całkowicie płatnej podróży dookoła słońca!
 15. Przyniosłem ci najlepszy prezent urodzinowy na świecie: siebie! Wszystkiego najlepszego tato.
 16. Gdybyś się nie urodził, nie byłoby mnie tutaj. Czy to nie byłoby okropne? Wszystkiego najlepszego, tato!
 17. Wszystkiego najlepszego tato! Nie zrób sobie krzywdy, zdmuchując te wszystkie świeczki!
 18. Wszystkiego najlepszego dla osoby, która jest doskonała pod każdym względem. No chyba, że ​​gotujesz. I tak cię kocham, tato!
 19. Wszystkiego najlepszego tato. Przy całym moim młodzieńczym dramacie to cud, że nie wysłałem cię do przedwczesnego grobu!
 20. Wszystkiego najlepszego dla mężczyzny, który wie, o czym myślę, zanim wypowiem choć jedno słowo. Czy to twoja supermoc?

Nieszablonowe życzenia urodzinowe dla taty mogą sprawić, że ujrzysz na twarzy swojego ojca oznakę zaskoczenia i uśmiechu.

Nieoklepane życzenia urodzinowe dla dzieci

W przypadku dzieci silenie się na specjalnie wymyślne życzenia nie ma większego sensu, gdyż młode osoby i tak nie przywiązują do nich większego znaczenia.

Mimo wszystko jeśli szukasz tego typu życzeń to wybierz coś z poniższej listy:

 1. Sięgnij poza gwiazdy, księżyc i niebo. Wszystkiego najlepszego!
 2. W dniu Twoich urodzin życzę Ci, abyś stał się najlepszą wersją siebie. Bądź konkurencyjny. Wszystkiego najlepszego, dzieciaku!
 3. Życzę Ci urodzin pełnych cukierków i pianek. Wszystkiego najlepszego dla najsłodszego chłopczyka, jakiego znam.
 4. Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie. Wszystkiego najlepszego, bohaterze!
 5. Zadziwiasz wszystkich nowymi rzeczami, które ciągle robisz. Świat czeka, żeby zobaczyć Twoje cuda. Wszystkiego najlepszego, mądralo!
 6. Tego dnia na świat przyszedł mały książę. A ten przystojny książę to ty. Wszystkiego najlepszego, kochanie!
 7. Masz maleńkie serce, w którym jest mnóstwo miłości i współczucia dla potrzebujących. Bardzo się cieszę, że jesteś obecny w naszym życiu. Wszystkiego najlepszego, skarbie!
 8. Niech Bóg obdarzy Cię swoim błogosławieństwem dzisiaj i na każdy dzień Twojego życia. Wszystkiego najlepszego chłopcze!
 9. Życzenia urodzinowe dla niezwykle utalentowanego chłopca.
 10. Mały mistrzu, uwielbiamy patrzeć, jak wygrywasz. W dniu Twoich urodzin życzę Ci, abyś zawsze wygrywał. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 11. Wszystkiego najlepszego dla najmądrzejszej dziewczyny w mieście.
 12. Życzę bardzo radosnych urodzin Barbie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 13. Jesteś dziewczyną obdarzoną mnóstwem kreatywności i talentu. Wszystkiego najlepszego mała księżniczko. Zabłyśnij!
 14. Miliardy całusów dla najpiękniejszej jubilatki. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 15. Słodsza niż cukierki i cenniejsza niż perła. Wszystkiego najlepszego dla uroczej jubilatki.
 16. Wszystkiego najlepszego, słońce! W dniu swoich urodzin zabłyśnij jaśniej niż słońce, księżyc i gwiazdy.
 17. Pięknemu aniołowi urodzonemu tego dnia życzę świetlanej i pięknej przyszłości. Życzenia urodzinowe dla Ciebie.
 18. Z okazji urodzin życzę Ci, abyś wyrosła na mądrą, mądrą i twardą dziewczynkę. Wszystkiego najlepszego, kochany aniołku.
 19. Masz najpiękniejszy uśmiech w całym wszechświecie. Życzę Ci życia pełnego promiennych uśmiechów. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 20. Dzieciaku, zapamiętaj te urodziny bo kiedyś będziesz wracał do tych czasów. Życzę Ci abyś nigdy nie zatracił swojego poczucia humoru i pogody ducha!
Czytaj również  Ile waży powietrze? Czy m3 powietrza jest ciężki?

Mamy nadzieję, że znalazłaś życzenia, które warto złożyć najmłodszym.

Niebanalne życzenia urodzinowe dla przyjaciółki i przyjaciela

Szukasz nieoklepanego pomysłu na życzenia dla bliskiej przyjaciółki/ przyjaciela? Gotowe życzenia z humorem dostępne w Internecie sprawdzą się świetnie! Możesz zdać się też na własną kreatywność. Przyjaciel to osoba, którą przecież Ty sam znasz najlepiej.

Wiesz wiele o jej pasjach, zainteresowaniach. Wiesz też, jakie ma plany i marzenia i co chce osiągnąć. Znasz też historię życia swojego przyjaciela. Postaw na własną kreatywność.

 1. Dziś jest dzień, w którym urodziłeś się, aby być moim najlepszym przyjacielem!
 2. Jest powód, dla którego byłeś moim najlepszym przyjacielem przez te wszystkie lata. Bez Ciebie świat jest po prostu nudnym miejscem, więc dziękuję i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 3. Jesteśmy razem od tak dawna; Nie mogę myśleć o życiu bez ciebie. Jednak nigdy nie znudzi mi się życzyć Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Żyj długo, kochaj życie i ciesz się każdą chwilą.
 4. Twoje urodziny są same w sobie piękną okazją. Jednak dla mnie jest to wyjątkowy dzień, w którym mogę podziękować Bogu za wszystko, co oznacza dla mnie twoja przyjaźń.
 5. Wszystkiego najlepszego mój drogi przyjacielu. Nie wiem, czy kiedykolwiek mógłbym ci przekazać, ile dla mnie znaczysz. Nie mogę sobie wyobrazić, gdzie byłbym teraz bez ciebie. Zmieniłeś moje życie na lepsze.
 6. Za dużo pijesz, za dużo przysięgasz, nie masz moralności – jesteś wszystkim, czego chcę od przyjaciela! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 7. Wszystkiego najlepszego dla jednego z moich najlepszych przyjaciół. To kolejny rok śmiechu z własnych żartów i utrzymywania nawzajem przy zdrowych zmysłach! Kocham cię i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 8. Ty wiesz o mnie wszystko, ja wiem o tobie wszystko. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi, bla, bla, bla. Ponieważ możemy czytać sobie w myślach, nie potrzebuję kreatywnego przekazu.
 9. W tym cudownym dniu życzę wszystkiego najlepszego, co życie ma do zaoferowania! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 10. Urodziny pojawiają się co roku, ale przyjaciół takich jak Ty można spotkać tylko raz w życiu. Życzę wspaniałych urodzin!
 11. Mam nadzieję, że twoje urodziny są tak wspaniałe i niezwykłe jak ty.
 12. Posiadanie przyjaciela takiego jak ty sprawia, że ​​życie jest o wiele bardziej wyjątkowe. Życzę Ci wspaniałych urodzin!
 13. Obyście obchodzili te urodziny tak, jak świętowaliście pierwsze: nago i z krzykiem.
 14. Starszy? Z pewnością. Mądrzejszy? Nie tak bardzo. Wszystkiego najlepszego!
 15. Jeśli to jakieś pocieszenie, starzejąca się whisky jest po prostu coraz smaczniejszy. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 16. Na twoje urodziny chciałem dać ci coś absolutnie cudownego, ale wtedy przypomniałem sobie, że już mnie masz.
 17. Wszystkiego najlepszego dla kogoś, kto jest porównywalny do dobrego wina i sera. Z wiekiem stajesz się coraz lepsza!
 18. Pamiętaj o tym w dniu swoich urodzin… wyglądasz na tyle, na ile Twoje ostatnie selfie.
 19. Przed nami kolejny rok wątpliwych decyzji życiowych! Wszystkiego najlepszego!
 20. Wszystkiego najlepszego, królowo! Zdecydowanie nie wyglądasz ani o dzień starzej, niż mówisz ludziom.

Złóż życzenia tu i teraz…prosto z serca! Wyraź uczucie i troskę! Powiedź w wyjątkowy sposób swojemu przyjacielowi: “jesteś dla mnie ważny! Życzę Ci jak najlepiej!”. Takie indywidualne życzenia, od siebie z pewnością zostaną docenione.

Życzenia urodzinowe… z myślą o bliskiej osobie…

Nieoklepane życzenia urodzinowe.  Oryginalne życzenia dla przyjaciółki i przyjaciela? Możesz uniknąć powielanych schematów. Z pomocą przychodzą portale internetowe, aplikacje na telefon, youtuberzy. Jest w czym wybierać! Możesz też postawić na własną intuicję, podarować z siebie piękne, oryginalne życzenia urodzinowe bliskiej osobie. Razem celebrujcie też ważny dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *