Nashi Argan gdzie kupić

Estimated read time 3 min czytania

Nashi Argan to ekskluzywna kolekcja kosmetyków do pielęgnacji skóry i włosów. Seria oparta jest na produktach naturalnych, których działanie ma wspomagać poprawę urody osób w każdym wieku. Kosmetyki Nashi Argan produkowane są we Włoszech i dostępne na różnych rynkach europejskich. Gdzie kupić kosmetyki Nashi Argan i czy warto je stosować?

Nashi Argan – czy warto kupić?

Marka Nashi Argan w swoich kosmetykach wykorzystuje najlepsze skarby natury, których działanie na skórę i włosy zostało udowodnione. W składzie produktów znajdziemy między innymi:

 • organiczny olej arganowy;
 • olej lniany;
 • olej makadamia;
 • aloes;
 • jedwab;
 • wyciąg z baobabu;
 • wyciąg z otrębów ryżowych;
 • kolagen morski.

Kosmetyki Nashi Argan charakteryzują się tym, że nie zawierają siarczanów, parabenów oraz fosforanów. Podstawą ich składu jest olej arganowy, nazywany płynnym złotem ze względu na swoje właściwości odżywcze i regenerujące.

Olej arganowy wpływa korzystnie na cebulki włosów, regeneruje rozdwojone końcówki i sprzyja wzmocnieniu kosmyków. Nawilża skórę głowy i przywraca fryzurze zdrowy blask.

Składnik ten wpływa również korzystnie na skórę, wnikając głęboko w jej komórki i aktywując procesy regeneracyjne. Marka Nashi Argan najbardziej znana jest z tworzenia kosmetyków do włosów. Gdzie kupić szampon Nashi Argan?

nashi argan gdzie kupic

Nashi Argan – gdzie kupić stacjonarnie?

Produkty do włosów Nashi Argan pomagają odżywić kosmyki i zapewniają im ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Marka tworzy swoje produkty w zgodzie ze standardami ekologicznymi i udostępnia je tylko wybranym dostawcom.

Kosmetyki Nashi Argan w sprzedaży stacjonarnej dostępne są głównie w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Marka nie udostępnia swoich produktów dyskontom sieciowym, a więc jeżeli interesuje nas zakup tych naturalnych kosmetyków, możemy zapytać o nie naszego fryzjera.

W wielu miastach są również profesjonalne sklepy kosmetyczne, które również mogą oferować szampony lub odżywcze maski nashi Argan.

Nashi Argan – gdzie kupić przez internet?

Znalezienie kosmetyków Nashi Argan w sprzedaży internetowej, będzie łatwiejsze, niż zakup stacjonarny. Mimo wszystko nawet w sieci dostępne są one tylko u partnerów marki, dlatego w tym przypadku nie znajdziemy ofert na popularnym serwisie aukcyjnym Allegro.

Czytaj również  Czy zerówka jest obowiązkowa

Propozycje sklepów, sprzedających kosmetyki Nashi Argan pojawiają się natomiast na portalu Ceneo. Ze względu na solidne wykonanie produktów oraz naturalny skład, są to kosmetyki dość drogie. W zależności od rodzaju produktu, ich cena waha się od ok. 150 złotych, nawet do ok. 500 złotych.

 • Ceneo
 • Allegro
 • Dayspashe

Nashi Argan to kosmetyki, których skład oparty jest na cennym oleju arganowym z Maroka. Kompozycje tej substancji z innymi naturalnymi składnikami sprawiają, że powstają wysokiej jakości produkty do włosów i skóry. Gdzie kupić Nashi Argan Oil?

Kosmetyki marki dostępne są tylko u jej partnerów, którymi są najczęściej salony fryzjerskie oraz wyspecjalizowane sklepy kosmetyczne. Mimo tego, że nie są to produkty szeroko dostępne, nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem atrakcyjnych ofert w sieci.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój