Technologia

Multiroom UPC – ile kosztuje i jak podłączyć?

Ostatnia aktualizacja 28 grudnia 2021 przez Redakcja

Oglądanie ulubionych programów w najwyższej jakości jest czymś, co potrafi odprężyć i z pewnością jest przyjemne. Dlatego coraz częściej można się natknąć na oferty, gdzie usługodawcy wychodzą z propozycją znacznie ułatwiającą to zajęcie. Jedną z takich właśnie opcji jest choćby Multiroom UPC, czyli usługa, która pozwoli cieszyć się dobrą jakością i świetnymi programami nie tylko w salonie.

Multiroom UPC – co to jest?

Jeśli lubisz oglądać filmy i seriale, to powinieneś wiedzieć, czym jest Multiroom UPC,. Jest to usługa, która pozwala na korzystanie z telewizji jednocześnie na kilku urządzeniach, bez dodatkowych opłat za kolejne usługi. Jedna usługa na kilku telewizorach to coś, co z pewnością zainteresuje fanów spędzania czasu przed wirtualną rozrywką.

Wszystko w jakości HD nawet na czterech odbiornikach w domu. Koniec kłótni o to, kto i kiedy będzie oglądał, a ulubione seriale i filmy, które lecą w telewizji o tej samej porze nie będą już żadnym problemem. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które z pewnością przyda się w domu, kiedy wiele członków rodziny chce mieć dostęp do telewizora.

Ile kosztuje Multiroom UPC?

Kilka osobnych abonamentów na telewizje mogłoby kosztować sporo, dlatego często bywa, że tylko na jednym telewizorze w domu jest możliwość oglądania konkretnych seriali czy kanałów telewizyjnych, dlatego nie sprawdź ofertę Multiroom UPC, gdyż jest bardzo atrakcyjnie zarówno na jakość świadczonych usług, jak i atrakcyjną cenę, która jedynie zachęca do kupna tej usługi. Są cztery abonamenty, które prezentują się następująco:

  • 14,99zł/mies. – w tej ofercie można znaleźć dekoder Mediabox, a koszt instalacji to 49,90zł płacone jednorazowo.
  • 14,99zł/mies. – w tej ofercie można znaleźć Kartę Cl+, a koszt instalacji wynosi 49,90zł płacone jednorazowo.
  • 19,99zł/mies. – w tej ofercie znajduje się dekoder Mediabox z nagrywarką, a koszt instalacji również wynosi 49,90zł jednorazowo.
  • 24,99zł/mies. – w tej ofercie jest najlepszy dekoder UPC TV 4K BOX, który pozwala na oglądanie wszystkich programów w najlepszej jakości 4K. Warto jednak pamiętać, że do odbioru takiej rozdzielczości potrzebny jest specjalny telewizor z takimi właściwościami. W tym wypadku usługa instalacji również kosztuje 49,90zł jednorazowo.
Czytaj również  Znak funta na klawiaturze

Oferta jest naprawdę atrakcyjna cenowo, nawet w najbogatszej wersji, która pozwala na oglądanie filmów i seriali w jakości 4K, która jest obecnie najlepszą na rynku. Ta rozdzielczość pozwala dostrzec elementy, które umykają wszystkim rozdzielczościom HD.

Multiroom UPC – jak podłączyć?

Odbiornik jest bardzo ważnym elementem, by obraz na ekranie był najlepszej jakości, dlatego warto jest, by całą instalację przeprowadził fachowiec. To dzięki niemu mammy pewność, że wszystko będzie dobrze złączone i nie będzie potrzeby wzywania specjalisty, by ponownie podłączył, po naszej nieudanej próbie.

Szczegółowa instrukcja jak podłączyć Multiroom UPC.

Ewentualne uszkodzenia również są odpychające, dlatego warto jest skorzystać z usługi instalacyjnej UPC, gdyż kosztuje ona jedynie 49,90zł i jest wykonywana jednorazowo.

Multiroom UPC – bez kabli

Możliwość podłączenia za pośrednictwem bezprzewodowego Bluetooth’a jest możliwa i bardzo łatwa do wykonania. Karta Mediamoduł Cl+ pozwoli na odbieranie Twoich ulubionych seriali na innym telewizorze bez konieczności podpinania pod niego dekodera. Najważniejsze jest to, by wygoda pozwalała zanurzyć się w świecie filmów i seriali.

Multiroom UPC czy warto?

Jak najbardziej. Jeśli masz w domu więcej niż jeden telewizor i chcesz móc oglądać jakościowe programy na każdym z nich, to usługa Multiroom UPC jest idealna dla Ciebie. Warto również wziąć pod uwagę fakt, że jest to bardzo mały koszt, który nie obciąży zbytnio domowego budżetu.

Podsumowując Multiroom UPC jest bardzo dobrą usługą, która umożliwia oglądanie telewizji w wysokiej rozdzielczości, a co za tym idzie – nienagannej jakości. To ile kosztuje Multiroom UPC pozwala stwierdzić, że jest to atrakcyjna usługa, dlatego każdy powinien rozważyć ten rodzaj telewizji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *