Media Markt karta podarunkowa

Są prezenty, które wydają się być na tyle uniwersalne, że z pewnością każdemu przypadną do gustu. Dajmy na to właśnie karty podarunkowe. Wybieramy sklep, w którym osoba, którą chcemy obdarować, kupuje często lub lubi tam kupować, a kiedy nie wiemy co konkretnie jej kupić, wybieramy kartę podarunkową, dzięki której będzie mogła sama wybrać sobie to, co kupi za będące na karcie pieniądze. Łatwe, proste i wygodne. Niektóre sklepy mają na tyle duży asortyment, że nawet nie będąc pewni, gdzie kupić kartę podarunkową, możemy w ciemno brać właśnie z tego sklepu, takim przykładem jest Media Markt. Karta podarunkowa tam zakupiona z pewnością przypadnie do gustu osobie obdarowanej, gdyż ich asortyment jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Jak i gdzie kupić kartę podarunkową? Jak ją wykorzystać? Wszystko znajdziesz poniżej.

Co to jest karta podarunkowa Media Markt?

Jest to karta, na którą przelewamy konkretne środki, a następnie możemy podarować ją komukolwiek chcemy.

Osoba posiadająca kartę podarunkową Media Markt, może dokonać zakupy, płacąc właśnie tą kartą, natomiast jeśli kwota produktów przewyższy ilość środków na karcie, należy dopłacić różnice takim sposobem, jaki jest dla nas najwygodniejszy.

Jest to więc świetny pomysł na prezent.

Gdzie kupić kartę podarunkową Media Markt?

Kartę podarunkową Media Markt można nabyć w każdym sklepie stacjonarnym poprzez podejście do kasy i deklarację wpłaty na kartę konkretnej kwoty. Przed tą czynnością karta nie jest aktywna i nie ma żadnej wartości, dlatego zasilenie jej, daje dopiero możliwość płatności nią w sklepach Media Markt.

Aktywacja karty podarunkowej Media Markt jest możliwa wyłącznie w sklepach stacjonarnych.

Jak wykorzystać kartę podarunkową Media Markt w sklepie?

Kartę podarunkową Media Markt można wykorzystać w każdym sklepie stacjonarnym tej firmy na terenie całego kraju.

By dokonać zakupu za pośrednictwem tejże karty, należy udać się do kasy z towarem, a następnie przy płaceniu okazać kartę i powiedzieć, że chce się zapłacić właśnie za jej pomocą.

Warto pamiętać, że kwota zostaje odliczona od salda karty, jednak dalej można jej użyć z taką ilością kwoty, która pozostała na karcie.

Jak zapłacić kartą podarunkową Media Markt przez Internet?

Niestety nie ma obecnie takiej możliwości. Karty podarunkowe Media Markt mogą być wykorzystywane jedynie w sklepach stacjonarnych po okazaniu tejże karty. Dlatego też odpowiedzią na pytanie jak zapłacić kartą podarunkową Media Markt przez Internet, będzie zwyczajne – nie można.

Media Markt ważność karty podarunkowej

Ważność karty podarunkowej można sprawdzić w sklepie stacjonarnym lub na stronie internetowej, jednocześnie sprawdzając saldo.

  • Karta ważna jest 12 miesięcy od dnia doładowania.

Warto jednak pamiętać, że karta zawsze ważna jest rok od jej aktywacji bądź ponownego doładowania.

Karta podarunkowa Media Markt – jak sprawdzić saldo?

Saldo karty podarunkowej Media Markt można sprawdzić na dwa sposoby. Wystarczy udać się do sklepu stacjonarnego i spytać ekspedientki, jakie jest saldo naszej karty. Wówczas saldo zostanie sprawdzone i dostaniemy informację zwrotną.

Ponadto saldo karty można bardzo łatwo sprawdzić najczęściej wybieranym obecnie sposobem, czyli przez Internet. Wystarczy wejść na stronę internetową Media Markt, a następnie w zakładkę karty podarunkowe.

  1. Wejdź na stronę https://wbiprod.storedvalue.com/WBI/lookupservlet?language=po
  2. Wprowadź 13 cyfrowy numer kodu kreskowego karty
  3. Wprowadź 4 cyfrowy kod zabezpieczający
  4. Kliknij przycisk „Naciśnij”

Wówczas będziemy mogli wpisać kod karty podarunkowej oraz jej pin będący na jej rewersie, pod zdrapką. Po wpisaniu tych danych będzie można zobaczyć saldo swojej karty podarunkowej. Ponadto warto pamiętać o tym, że zawsze na rachunku, po dokonaniu zakupu poprzez kartę podarunkową, będzie widoczne pozostałe saldo karty, dlatego warto jest zwrócić na to uwagę.

Karta podarunkowa Media Markt to zawsze dobry prezent

Można śmiało stwierdzić, że bon podarunkowy Media Markt to idealny prezent, gdyż zawsze najdzie się coś, co osoba obdarowana będzie miała ochotę kupić właśnie w tym sklepie. Ich asortyment jest na tyle szeroki, ze nie ma problemu ze znalezieniem produktu, który będzie nas interesował.

Jeśli więc nie wiesz, co kupić swojemu bliskiemu z jakiejkolwiek okazji, karta podarunkowa Media Markt będzie idealnym wyborem, gdyż zwyczajnie sam będzie mógł wybrać to, co będzie chciał kupić.

Ważność karty podarunkowej to 12 miesięcy, natomiast kwota, jaką zasila się kartę jest całkowicie dowolna, dlatego nie martw się tym, że karta będzie za droga lub wręcz przeciwnie, będzie na niej za mało środków. Karta upominkowa Media Markt daje swobodę i uniwersalność prezentu, dlatego nie czekaj i sam sprawdź, jak wygodnym i dobrym prezentem są te karty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *