Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

McDonalds aplikacja pobierz za darmo

Posted by

mcdonalds aplikacja

Korzystanie z różnorodnych aplikacji staje się z każdym rokiem coraz powszechniejsze. Jednym z powodów jest to, że są one projektowane tak, aby działać bez zastrzeżeń i jednocześnie zajmować jak najmniej pamięci urządzenia. Aplikacja McDonalds to jedna z tych które cieszą się rosnącym zainteresowaniem zwłaszcza wśród młodych ludzi, którzy najczęściej odwiedzają restauracje tej sieci.

Aplikacja McDonalds – jakie korzyści?

Jedną z niewątpliwym korzyści, jakie daje proponowana przez McDonald aplikacja jest możliwość korzystania z kuponów promocyjnych. Pozwalają one na kupno ulubionych przysmaków w znacznie bardziej atrakcyjnych cenach. McDonald aplikacja Polska przeznaczona jest dla tych osób, które korzystają z usług restauracji na terenie naszego kraju.

aplikacja mcdonalds korzysci

Bywa, że niektóre promocje czy kupony nie działają we wszystkich restauracjach, wówczas jednak jest informacja o tym przy konkretnym kuponie, że we wskazanych lokalizacjach ich realizacja nie jest możliwa. Jednak kupony to nie jedyna opcja, jaka daje aplikacja McDonald.

Korzyści z aplikacji McDonalds

 • Kupony rabatowe,
 • Lokalizacja pobliskich restauracji,
 • Podgląd aktualnego menu,
 • Możliwość zamawiania przez aplikację,
 • Możliwość zbierania punktów i wymiany ich na darmowe produkty (1 zł to 10 punktów).

Aplikacja McDonalds na telefon to również dostęp do ciekawych informacji na temat całego menu restauracji czy potraw serwowanych przez określony czas. W aplikacji można znaleźć zapowiedzi nadchodzącego nowego menu, dzięki czemu można zaplanować wyjście do restauracji na ulubione przysmaki.

Tak jak wspomnieliśmy jedną z ciekawszych możliwości jest wymiana punktów na nagrody. Czekają na Ciebie darmowe:

 • frytki,
 • cappuccino,
 • McNuggets,
 • McWrap,
 • Coca-Cola,
 • McRoyoal
 • Cheeseburger

Jest to fajna opcja dla osób, które robią często zakupy w McDonalds i chcą dzięki aplikacji oszczędzać pieniądze.

Czytaj również  Jak zmienić taryfę w Plusie

Ponadto za pomocą aplikacji można również zamówić dostawę do domu, jeśli taka usługa w określonej lokalizacji jest świadczona. Zachęcamy również do sprawdzenia co oferuje aplikacja KFC.

Aplikacja McDonalds  – jak zainstalować?

aplikacja mcdonalds jak zaisntalowac

Instalowanie aplikacji McDonald nie sprawia problemu. Zarówno aplikacja McDonalds na Android jak również aplikacja McDonalds na Iphone są tak opracowane, że nie zajmują zbyt wiele miejsca. Dlatego działają bez problemu i nie wymagają również zbyt wiele Internetu.

Aplikację możesz również pobrać z poniższych linków:

 • https://apps.apple.com/app/mcdonalds/id1217507712?l=pl
 • https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mcdonalds.mobileapp

Aby móc skorzystać z aplikacji i dostępnych w niej kuponów wymagane jest bowiem połączenie z Internetem. Po pobraniu aplikacji należy się zarejestrować, tylko wtedy bowiem można  w pełni korzystać z jej możliwości.

 1. Wejdź w sklep Google na telefonie,
 2. Wpisz do wyszukiwarki „Mcdonald”
 3. Zainstaluj aplikację,
 4. Uruchom aplikację,

W tym momencie masz zainstalowaną aplikację, ale jeśli chcesz uzyskać dostęp do wszystkich opcji musisz utworzyć nowe konto.

 1. Kliknij ikonę 3 kresek w lewym górnym rogu,
 2. Wybierz opcję „Załóż konto”
 3. Zaakceptuj wymagane zgody.
 4. Podaj imię, adres E-mail i ustanów nowe hasło,
 5. Sprawdź swojego Maila, przyszedł na niego kod weryfikacyjny,
 6. Przepisz kod do aplikacji,

Gotowe od tego momentu masz dostęp do okazYEAH! i możesz zdobywać punkty skanując swój kod QR.

Jeśli ktoś instaluje aplikację po raz kolejny, na przykład po zmianie telefonu czy podobnych operacjach, wówczas może zalogować się na swoje wcześniejsze konto, aby bez problemu korzystać z kuponów i innych możliwości. McDonald apka dostępna jest całkowicie za darmo, bez problemu można ją znaleźć w sklepie z aplikacjami.

Jeśli ktoś chce mieć pewność, że pobiera właściwą aplikację, może poszukać odnośnika do niej na oficjalnej stronie McDonald. Jednak wystarczy w sklepach wpisać McDonald Aplikacja pobierz, aby szybko uzyskać do niej dostęp.

Czytaj również  Jak doładować konto Orange

Aplikacja McDonalds nie działa co robić?

Dostępne w McDonald kupony aplikacja zmienia co pewien czas. Zależy to na przykład od pory dnia, rano dostępne są kupony na ofertę śniadaniową, później na tradycyjne menu. Ponadto co pewien czas kupony się zmieniają, aby dzięki temu były jak najbardziej atrakcyjne dla klientów.

Promocyjna oferta McDonald jest tak skonstruowana, aby każdy znalazł dla siebie coś odpowiedniego. Jeśli występują problemy z działaniem, rozpocząć należy przede wszystkim od sprawdzenia połączenia internetowego. W dalszej kolejności warto zerknąć na godzinę, być może właśnie kupony z oferty śniadaniowej przestają być aktualne.

Trzeba chwile odczekać i spróbować ponownie włączyć aplikację. Ostatecznością jest odinstalowanie aplikacji i ponowne jej zainstalowanie. Wówczas trzeba się ponownie zalogować, dlatego dobrze jest sprawdzić poprawność działania aplikacji przed rozpoczęciem procesu zamawiania. Problemy z działaniem aplikacji mogą wynikać na przykład z aktualizacji aplikacji czy też problemów z pamięcią w urządzeniu.

Aplikacja McDonalds czy warto?

Zdaniem osób korzystających z aplikacji McDonald daje ona swoim użytkownikom bardzo wiele korzyści. Dzięki kuponom można sporo zaoszczędzić, niektóre posiłki są bowiem sporo tańsze. Ponadto można znaleźć również wiele ciekawych artykułów i informacji na temat nie tylko samej firmy ale przede wszystkim jej oferty.

aplikacja mcdonalds czy warto

Ci którzy poszukują informacja na temat składu potraw, ewentualnych alergenów jak również wartości kalorycznych bez problemu znajdą takie właśnie informacje w aplikacji.  Aplikacja zapewnia również dostęp do informacji takich jak oferty pracy czy możliwość szybkiego wyszukania restauracji sieci.

Można znaleźć je w podanych miejscach lub też wykorzystać lokalizację urządzenia, aby znaleźć najbliższe tego typu miejsce. Ilość osób, które decydują się na pobranie i zainstalowanie aplikacji rośnie z każdym rokiem, co tylko potwierdza fakt, że jest coraz bardziej lubiana. Firma zaś dokłada wszelkich starań, aby aplikacja działała bez zastrzeżeń i nie sprawiała żadnego problemu jej użytkownikom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *