Makro aplikacja

Estimated read time 4 min czytania

Aplikacja mobilna Marko to przykład tego jak obecnie sklepy radzą sobie z przyciąganiem i zatrzymywaniem klientów. W jednym z naszych artykułów poruszyliśmy tematy karty Makro, tym razem chcemy przyjrzeć się aplikacji specjalnie stworzonej dla klientów tej sieci. Jak powszechnie wiadomo, Makro obsługuje wyłącznie klientów firmowych więc aplikacja Makro nie ma tylu pobrać co aplikacje innych popularnych detalicznych sklepów, ale jest warta uwagi. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie funkcje daje Marko aplikacja, jak ją pobrać i jak z niej korzystać to zapraszamy do lektury.

Aplikacja mobilna Makro korzyści

Hurtownie Makro to miejsce, do którego chce mieć dostęp wielu klientów, ale nie każdy może go otrzymać. Z racji na hurtowe ceny Makro jest doskonałą alternatywą dla przedsiębiorców, dokonujących większych zakupów. Teraz klienci mogą korzystać z aplikacji Makro, która wprowadza różne ciekawe funkcjonalności, o których właśnie teraz Ci opowiemy.

Zacznijmy może od mniej istotnych, ale wciąż istotnych możliwości aplikacji Makro. Jedną z nikt jest możliwość skanowania produktów dzięki czemu poznajesz jego cenę i dostępność na magazynie. Nie musisz już chodzi do stacjonarnych skanerów umiejscowionych w sklepie. Mniej chodzenia i szybsze pozyskiwanie informacji zawsze na plus.

Jednak dużo ciekawszą opcją jest wirtualna karta klienta makro. Jeżeli interesuje Cię ten temat to zapewne wiesz, że Makro posiada specjalne bramki, przy których odbija się kartę w celu weryfikacji czy można przebywać na terenie sklepu i dokonywać zakupów.

Jeżeli nie chcesz przetrzymywać kolejnych plastikowych kart w portfelu możesz zdecydować się na zainstalowanie aplikacji Makro, w której znajduje się wirtualna karta. Działa ona dokładnie tak samo jak standardowa karta, wystarczy przybliżyć telefon do skanera tak aby zeskanował numer karty i gotowe.

Niezależnie czy to sklep hurtowy czy detaliczny, spotkasz w nim gazetki promocyjne. Makro również posiada gazetki promocyjne, które są różne dla poszczególnych sklepów. W aplikacji masz dostęp do aktualnych gazetek, dzięki czemu nigdy nie ominie Cię informacja o aktualnych promocjach. Aplikacja pozwala sortować produkt wedle własnych potrzeb.

Czytaj również  Kod puk Orange jak odzyskać

To co zapewne zachęci Cię do skorzystania z aplikacji Makro to specjalne rabaty przygotowane tylko dla posiadaczy aplikacji. Kody rabatowe możesz znaleźć bezpośrednio w aplikacji, ulegają one oczywiście zmianie co pewny czas i są jednokrotnego wykorzystania. Można na nich zaoszczędzić fajne pieniądze, a w końcu o to chodzi. Dlatego aplikacja Makro ma duży plus, a dodatkowo dostajesz informację o innych aktualnie trwających promocjach.

Kolejną obowiązkową funkcjonalnością w aplikacjach sklepów jest wirtualna mapa lokalizująca sklepy w pobliżu. Uruchamiając aplikację makro masz możliwość sprawdzenia lokalizacji sklepów wraz z godzinami ich otwarcia i danymi kontaktowymi.

Na sam koniec zostawiliśmy nieco mniej interesujące funkcje jak dostęp do informacji o nowościach czy możliwość skorzystania z loterii i różnego rodzaju zabaw.

Jak widzisz aplikacja makro posiada wiele ciekawych funkcjonalności, które mogą sprawić, że korzystanie ze sklepów sieci Makro Cash będzie jeszcze przyjemniejsze. Sprawdźmy teraz jak wygląda proces instalacji aplikacji na telefonie.

Aplikacja Makro jak pobrać?

Aplikacja Makro nie zajmuje dużo miejsca w pamięci telefonu więc nie bez problemu znajdziesz miejsce na jej instalację. Aplikację pobierzesz ze sklepów Google Play na telefonach z Androidem i w App Store na telefonach iPhone. Żeby pobrać aplikację należy wykonać poniższą instrukcję:

  1. Wejdź w sklep Google Play
  2. Wpisz do wyszukiwarki „Makro”
  3. Pobierz i zainstaluj aplikację na telefonie
  4. Zaloguj się do aplikacji podając numer NIP i numer karty klienta
  5. Gotowe korzystaj z aplikacji

Jak widzisz aplikacja Makro jest bardzo łatwa w instalacji podobnie jak w obsłudze.

Aplikacja Makro czy warto?

Warto, aplikacja makro daje kilka ciekawych funkcjonalności, ale szczególnie przyjemne są promocje, w końcu każdy z nas je lubi. Biorąc pod uwagę, że aplikacja jest darmowa to warto mieć ją na swoim telefonie.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój