Technologia

Lycamobile rejestracja karty SIM – numeru

Ostatnia aktualizacja 30 marca 2024 przez Redakcja

Jak zarejestrować kartę SIM w Lycamobile, prosto, szybko i skutecznie? Jak zapewne wiesz, do legalnego użytkowania wszystkich numerów telefonów, nie tylko tych w Lycamobile wymagana jest ich rejestracja. Lycamobile nie posiada własnych punktów, w których można by dokonać rejestracji, współpracuje z pewnymi punktami sprzedaży, w których bez problemu taką rejestrację można wykonać. W tym artykule pokażemy Ci sposób na rejestrację numeru w Lycamobile, więc jeżeli interesuje Cię ten temat to zaczynajmy.

Jak zarejestrować kartę w Lycamobile?

Lycamobile daje kilka opcji na rejestrację karty, a podstawowym z nich jest skorzystanie z wyznaczonych punktów sprzedaży. Kartę SIM Lycamobile zarejestrujesz w takich miejscach jak:

  • Żabka
  • 1-Minute
  • Teletorium
  • Inmedio
  • Saloniki i kioski Ruch
  • Freshmarket
  • Wiele innych punktów sprzedaży

Dokładną listę punktów rejestracyjnych znajdziesz wchodząc w mapę na stronie https://www.lycamobile.pl/pl/store/. Pamiętaj, że podczas rejestracji musisz mieć ze sobą dowód tożsamości oraz kartę SIM, którą chcesz zarejestrować. Jeżeli jesteś osobą poniżej 13 roku życia, konieczna będzie obecność osoby dorosłej z dowodem osobistym lub paszportem. Karta SIM powinna zostać aktywowana do 24 godzin od momentu złożenia wniosku.

Jak zarejestrować kartę SIM Lycamobile przez internet?

Kartę SIM Lycamobile możesz kupić również na stronie internetowej. W takim wypadku kupujesz kartę z od razu określonym doładowaniem. Jednak obecnie nie ma możliwości rejestracji numeru przez internet. Zapomnij również o rejestracji telefonicznej, w tego typu przypadkach wymagana jest weryfikacja Twoich danych i podpis, a to jest możliwe wyłącznie przez wysłanie skanu umowy rejestracyjnej albo podpisania takiej umowy we wspomnianym punkcie obsługi. Lycamobile oferował formularz rejestracyjny online, ale obecnie taka opcja nie jest dostępna.

Znaleźliśmy jeszcze możliwość rejestracji SIM przez stronę niemiecką z polskim tłumaczeniem pod adresem:

  • https://www.lycamobile.de/pl/sim-registration/

Zgodnie z naszymi informacjami jedyną metodą rejestracji karty w Lycamobile, jest udanie się do wybranego punktu sprzedaży. Jeżeli jednak znasz inne sposoby, daj nam znać w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *